EarSonic Velvet V2(Crystal)-minirecenze

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod pseudomagick 30. 5. 2017 22:42

Jelikož začínám mít pocit,že jsem v ČR(či alespoň v Praze)jediným majitelem in-earů EarSonics Velvet(což se mi ani nechce věřit!),rozhodl jsem se,že několika možným zájemcům(kteří chtějí nutně upgrade)umožním poslech.
Slovem "zájemce" myslím toho:
1)koho žádná sluchátka v Audigu.cz tak úplně poslechově neoslovila(bez tzv.wow efektu,např.za tu cenu)
2)koho zaujal jejich popis zvuku v recenzích(nejlépe zahraničních)

Proč to dělám či nabízím?:
1)mám rád lidi (rád poznávám nové)
2)miluji hudbu (jakožto univerzální jazyk k vyjádření...či zábavě)
3)rád nezištně pomohu (pokud je to možné)
Pozn. Až tak moc pro Vás neudělám,když nabídnu možnost poslechu. :pozor
Horší to budete mít Vy a hlavně vaše peněženka(pokud vás zvuk nadchne)
:!:
Samozřejmě tato nabídka vychází hlavně a především z toho,že není možné si tyto sluchátka před koupí poslechnout(nejbližší prodejce se nachází v SRN,v Treppendorfu, poblíž bavorského města Bamberg).Proto nabízím možnost "A"(nejracionálnější a bez rizika),aby se možný zájemce vyhnul možnostem B a C.

Možnost B: Zájemce si je rovněž může koupit pouze na základě recenze(jako já),pokud ale s nimi nebude spokojen(firma Thomann nabízí 30 dní na vrácení peněz v případě nespokojenosti s produktem),tak je může vrátit.Bude muset sluchátka opět zabalit,vyplnit on-line formulář,odeslat přes UPS a pak čekat až se mu peníze vrátí na účet(utratí tak za poštovné).

Možnost C: Zájemce nastartuje motor svého "kočáru" (či naskočí do busu,vlaku či pokud je zdatný chodec a má dostatek času,tak může i pěšky s batohem na zádech :roll: )a vydá se směrem kam zapadá slunce(do SRN),kde si sluchátka osobně poslechne a případně si je rovnou koupí za 555,- EUR(+cena za dopravu). :-)


Podmínky možnosti A:
1)Setkání pouze v lokalitě Prahy 5
2)Maximální délka poslechu cca 20 minut

Možnosti poslechu:
1)na Vašem DAPu,tj přehrávači(s Vaší paměť.kartou či mojí)
2)na mém Cowonu Plenue D(s Vaší paměť.kartou či mojí)

Cena za poslech a můj čas: Děkuji.Na Shledanou :-)

Odměnou mi bude:
1)Vaše spokojenost(pokud se Vám zvuk bude líbit a vy si je také koupíte)
2)Vaše zkušenost a zjištění,že Velvety nejsou ty pravé(pokud Vám zvukem nesednou)+ vyhnete se možnostem B či C

Pozn: Pokud se Vám pak bude chtít,můžete přispět svým dojmem z poslechu do tohoto vlákna(záleží na Vás).
Samozřejmě nepředpokládám,že zájemců bude mnoho. :roll:
Pokud tedy toto čte nějaký zájemce(viz výše),nechť mi napíše buď přes SZ nebo mailem: renda.victory@seznam.cz

Aktuálnost nabídky:
JE STÁLE AKTUÁLNÍ dokud:
1)nezjistím,že se mi ozývají pouze lidé(zvědavci či teenageři,kteří se spíše nudí apod.),kteří nechtějí upgradovat
2)zjistím,že zájemců je moc a já to časově nestíhám(o čemž pochybuji,neboť v ČR není tolik lidí,kteří dají za sluchátka 15,000,-) :shock:
3)špatná zkušenost s lidmi (či cokoli jiného,co nyní nedokážu předvídat)
Naposledy upravil pseudomagick dne 31. 5. 2017 08:09, celkově upraveno 1
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pseudomagick 31. 5. 2017 03:32

Našel jsem další žánry,ve kterém Velvety zní úžasně!
Spanish Guitar(Armik - Enamor)
Gipsy Kings
Reggaeton(Chino y Nacho,Louis Fonsi,Gente de Zona apod.)

Velvety nejlépe excelují v žánrech kde jsou zvýrazněny(basy a výšky).
Po dlouhém testu(napříč různými žánry)jsem zjistil,že jediné pásmo,které zvládnou téměř dokonale jsou výšky,což je zajímavé zjištění(původně jsem myslel basy).Až poté basy a nakonec středy(možná je to tím,že hrají do "U").
Také jsem zjistil,že na některý uplifting trance, progressive či vocal trance(kde jsou další 2-4 vrstvy zvuku ve středním pásmu)tak úplně nestíhají(jednotlivé zvuky se trochu slévají a nejsou separovány).Možná je to i Cowonem Plenue D(i když o tom pochybuji).Pokud jde o trance,jsou vhodné spíše pro goa trance či deep trance.
Zcela jistě nejsou vhodné ani na velmi rychlou metalovou hudbu(kterou neposlouchám)či na dark psytrance.
Full-on trance,drum 'n' bass či jungle,ale celkem zvládají.

Popravdě,téměř žádná sluchátka(tj.většina z výše uvedených a za nemalé peníze!)nedokázala zahrát tzv.vícevrstvý vocal trance v upliftingu dokonale,tj ve stylu "waw"!(úplně všechny jsem z tohoto netestoval)
Čím to je?Osobně si myslím,že ne dost pokročilou technologií současnosti(v reprodukci zvuku).

Např.naprosto úžasné skladby,které jsou pouze náčrtem multi-dimenzionální hudby budoucnosti(jejichž autor předběhl dobu možná i o století)"Outside Venus" či "Color Resonance"(od ARX7)prostě dokonale nezvládnou snad žádná sluchátka. :-(
Pokud ano,tak začnu šetřit! :roll:

Pozn.ARX7 je Ruský geniální skladatel,jehož hudbu mnoho lidí neocení,natož by ji poslouchali...(osobně si myslím,že je napojen "jinam",pravděpodobně to ani netuší).
Možnost poslechu zde: https://gv-sound.bandcamp.com/album/terra-incognita
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pseudomagick 31. 5. 2017 04:50

Ještě si dovolím doplnit své zajímavé zjištění,které je určeno v podstatě všem.
Těm,kteří vstupuji do světa audiofilie prostřednictvím in-earů především.
Napíšu to pravdivě a bez "obalu".
Kvalita upgradu(zvukového zlepšení)není úměrná ceně nových sluchátek.Uvedu příklad.Upgrade ze sluchátek Sennheiser IE80(jejich nejnižší prodejní cena je nyní 6.390,-)není úměrný ceně EarSonics Velvet(aktuální cena 14.709,-dle kursu).Velvety prostě o cca 130% lépe nehrají!
Čím výše směrem k dokonalejšímu zvuku půjdete,tím více bude tento poměr ve prospěch výrobců(prodejce má pouze určitý zisk).Kdo chce špičku,tak musí platit v desítkách a někdy i stovkách tisíc.Otázkou zůstává zda sluchátka hrají tak dobře za cenu,kterou je potřeba zaplatit.Tak to proste je.Pouze občas se objeví vyjímky,které za nízkou cenu hrají dobře....
Pokud si někdo myslí,že když si poslechne sluchátka za 40 tis.(či za 80 tis.,to je jedno)a sedne si z jejich zvuku tzv.na zadek,tak se hodně plete.Taky jsem si to naivně myslel a na zadek jsem se neposadil(v tom spočívalo moje překvapení).Prostě jsem byl vždy dost zklamán.Aby sluchátka stojící 26 tis(Shure SE846)měly něco jako "ořezané" výšky,to prostě od výrobce neberu!Pouze Velvety dokázaly trochu zaujmout svou mohutností projevu(ale k dokonalosti mají daleko).Rozhodně ne v poměru upgrade-cena(to jsem uvedl výše),ale spíše cena-srovnání(s jinými sluchátky v té ceně).
Moje pojetí dokonalého zvuku a ve světě in-earů leží v daleké budoucnosti,které se(s největší pravděpodobností)můj fyzický obal či biologický skafandr(tělo)nedožije.
Tak a teď mě zdejší audiofilové mohou "ukamenovat" níže uvedenými(nyní budoucími)komentáři,neboť pravda je venku! :roll:

Pozn.Pouze 2 sluchátka(dle mojí tzv.sluchové chuti)dokázala EarSonics Velvet překonat(bod č.1) či jim konkurovat(bod č.2) kvalitou reprodukce.
1)InEar ProPhile 8 (cca 34.000,-CZK dle kurzu)
2)Oriolus Forsteni (cca 470,- USD,jejich zvuk zaujal ke zvážení,ne přímému porovnání s Velvety)

Samozřejmě mnozí se mnou nebudou souhlasit...
Ne všichni mají mají stejné zvukové preference.
Proto jak jsem uvedl výše.Poslech na vlastní uši je lepší,než 100 recenzí.
Pokud by někoho zajímalo:Z kterých sluchátek za cca 40 tis. jsem se neposadil na zadek?
Jsou to: Astell&Kern Angie II
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 31. 5. 2017 05:49

Tvá nabídka na 20 minut poslechu je velkorysá, nicméně je o ničem. Za dvacet minut se pouze dozvíš, jestli se projev sluchátek shoduje s preferencemi posluchače, ale dojmy z takto krátkého poslechu nebudou mít žádnou vypovídací hodnotu o jejich kvalitě. Na každá sluchátka/přehrávač si musí prvně posluchač zvyknout a potom teprve je schopen sdělit relevantní názor, jestli po technické stránce se jedná o kvalitní kousek, ačkoliv třeba charakter zvuku nesedne. To prostě nelze zjistit pár minutami poslechu.
Jsem přesvědčen, že Ti sluchátka sedí a přesně se trefila do Tvého zvukového vkusu, nicméně asi bych si na Tvém místě nedělal hlavu z toho, že jiní posluchači z nich neomdlévají na první dobrou. To samé platí o bleskových posleších ve studiích. Jednak to každý slyšíme jinak a druhak by si musel fakt být hypernetopýr, aby si po 20 minutách dokázal vyjádřit relevantní hodnocení. Nemyslím to zle a upřímně Ti tu radost z nich přeju, jen jsem se Ti snažil vysvětlit, že nadšením nelze přebít realitu.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pseudomagick 31. 5. 2017 08:36

V něčem máš nepochybně pravdu.Ve 2 věcech s tebou nemohu souhlasit.
Poslech 20 minut není rozhodně k ničemu.Nepoví vše,ale napoví.Rozhodně je to lepši,než sluchátka kupovat naslepo a pak je vracet.Nemyslím si,že jsem naivní,když věřím na lásku na první pohled či(v tomto případě)na první poslech. :-)
Většina audifilů to zná. Jakmile jedna láska omrzí,tak jdou dál...a upgradují.
Bohužel z mého hlediska možností více pro případného zájemce udělat nemohu.
Ani v Audigu tě nenechají poslouchat celý den či týden,aby jsi zjistil,že je to to pravé ořechové. :-)
Nabídl jsem zájemcům možnost v rámci "hudební solidarity"(zní to divně,že?) :-)
Pokud jde o kvalitu sluchátek,tak tu nezjistíš někdy ani za měsíc. IE80-ky se mi začaly rozpadat až po roce(stříbrné hliníkové kosočtverce se začaly odlepovat,tak jsem je vyndal,očistil a přilepil nejsilnějším silikoňákem).Rovněž se začal lámat kabel(koupil jsem pro IE8 a vydržel min. 2-krát déle).
Pokud jde o Velvety...Rozhodně je jen nevychvaluji,neboť mají i své slabé stránky. Nabízím pouze možnost jako alternativu,když veškerý poslech v Audigu.cz selže(to se stalo mě).Rovněž to,když někdo dle recenzí a srovnání zjistí,že Velvety by mohly být ty pravé.

-- 31. 5. 2017 09:49 --

A ještě k té moji radosti. Nadšený z nich jsem...Pokud bych to měl i s radostí vyjádřit subtilněji v procentualitě,tak by to bylo tak na 60%(což není zrovna moc).
Bohužel lepší sluchátka v podobné cenové relaci jsem neobjevil. Nepochybuji,že se dají sehnat lepší(o jedněch vím a jsou za mnohem nižší cenu),ale jsou pro mě nedostupná,neboť se prodávají pouze v zahraničí(což je pro mě problém).

Teď ani nevím zda-li jsi byl taky v sobotu na srazu.Dle tvého vyjadřování bych to tipoval na toho,kdo seděl naproti mně a jako první odešel. Možná se ale pletu,takže mě kdyžtak můžeš opravit. :-)
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 31. 5. 2017 09:32

Mrazík na srazu nebyl.

K tomu poslechu na 20 minut, osobně jsem připraven vyřknout ortel(předběžný, tak na 90% platný) nad sluchatkama po nějakých 5 minutách s mým připraveným playlistem ukázek. Dalších 15 minut tak dejme třeba na vyzkoušení 3-4 párů nástavců.

Samozřejmě ne každý to má asi stejně tak najete jako já, ale pokud se připraví, tak opravdu nevidím důvod, proč by po 20 minutách neměl mít už dost dobrý přehled o schopnostech daných sluchátek.
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 31. 5. 2017 09:38

Tak to jsi Bůh. Já bych se za dvacet minut vynášet relevantní soudy bál. Už jsem slyšel mraky sluchátek, u kterých mne zvuk na první čuch neoslovil, ale až po delším poslechu jsem u nich začal nacházet to co mi unikalo, než si mozek zvykl. A bylo to i naopak, kdy první polibek byl sladký, ale delší soužití nemožné. Každý to máme jinak a veškeré hodnocení a posuzování, jakožto i metodika je individuálně subjektivní :-)
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pseudomagick 31. 5. 2017 09:41

Zdravím vespolek :-) Ty jsi taky téměř všude. :-)
V tom s tebou určitě souhlasím.No,alespoň v něčem,že? :roll:

-- 31. 5. 2017 10:56 --

mrazíkovo píše:Tak to jsi Bůh. Já bych se za dvacet minut vynášet relevantní soudy bál. Už jsem slyšel mraky sluchátek, u kterých mne zvuk na první čuch neoslovil, ale až po delším poslechu jsem u nich začal nacházet to co mi unikalo, než si mozek zvykl. A bylo to i naopak, kdy první polibek byl sladký, ale delší soužití nemožné. Každý to máme jinak a veškeré hodnocení a posuzování, jakožto i metodika je individuálně subjektivní :-)


Tak v tom případě jsme tu už "Bohové" dva. :-)
Já jsem IE80-ky slyšel asi minutu(v cinema shopu)a zamiloval jsem se do jejich zvuku.Prodavači jsem řekl:"Já se vrátím".Asi za 5 dní jsem už tam byl pro ně. V té době jsem je kupoval za "zaváděcí" cenu 4.890,-
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pseudomagick 31. 5. 2017 10:46

Nejhorší na tom všem je,že si začínám uvědomovat(sebereflexí),že začínám podléhat jakémusi "audiofilnímu kolektivnímu vědomí" ve smyslu nahánění nejlépe hrajících sluchátek či nej...zvuku,který stejně neexistuje za současných technologií(jsem na takové věci citlivější).Jak tak člověk denně pročítá několik recenzí,porovnává,představuje si....,tak si začíná uvědomovat,že je svou vlastní myslí a sluchovým vjemem odsouzen k nekončícímu upgradu,který nemá konce,neboť výrobci "sekají" neustále nové in-eary jako Baťa dřeváky.To samé platí o přehrávačích,kabelech,konektorech,zesilovačích...
Sakra,ty Velvety prostě nehrají dokonale(a za tu cenu mají k dokonalosti daleko)!
Nezbyde mi racionálně,než se s tím smířit(popřípadě si doladit zvuk vlastní imaginací),dokoupit lepší DAP a počkat cca 5 let,než technologie více evolvují(aby ten zvuk stál sakra za to!)
Toto je myšlenkový lék proti návykové audiofilii(proti této droze).
Toto je i zároveň lék proti monocharakternímu a permanentnímu "průvanu" v peněžence!

-- 31. 5. 2017 12:27 --

Další zajímavý postřeh,který v mysli čtenáře cosi osvětlí.
Uvědomil jsem si to již před léty,neboť jsem byl "blázen" do mobilů.
Během jednoho roku jsem zpětně zjistil,že jsem utratil(upgrady)přes 100 tisíc.
Honil jsem funce a hlavně zvuk(mám rád věci all in one).Nakonec jsem dospěl k tušení,že výrobci už dávno některé nové technologie mají. Jelikož chtějí vytěžit co nejvíce ze starších brzdí v podstatě vývoj. Snaží se tedy jednu technologii(v možných modifikacích)prodat např. 100-krát(odhad na blind). Někdy tato setrvačnost(spojená s doočíbijicností)zajde tak daleko,ze vyrobí mobil (s přehrávačem a možností playlistu!),který čítá kapacitu 32 mb(bez možnosti vložení paměťové karty).Kolik má průměrně jedna mp3 skladba si dokáže spočitat i školák(a to nemusí umět násobilku!).
Věřím,že podobně je to i s přenosnou audiotechnikou!
Některé chyby jsou prostě dost okaté.Dvakrát si stejnou věc většinou člověk nekoupí,pokud se ale pozmění a malinko zlepší,tak se stane novinkou...a jde na odbyt.
Doposavad si lámu hlavu nad sluchátky Sennheiser IE800.Co tím chtěl vlastně autor říci?Nebo byl zhulený po dost bytelném jointu? :-)
To jsem jen uvedl k souvislosti s výše zmíněné audiofilii.
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pseudomagick 2. 6. 2017 01:10

Níže uvádím odkaz na:
Sennheiser IE80 - recenze
Přímý upgrade pro sluchátka Sennheiser IE80 a IE8
Srovnání Sennheiser IE80(či IE8)s EarSonics Velvet

Zde: viewtopic.php?f=1712&t=1263772&p=11588565#p11588565

-- 2. 6. 2017 02:50 --

Pokud by někoho zajímalo,které album zní s Velvety dokole(audiofilně bez jediné chyby),je to toto: VA- Spanish Guitar (Audiophile Classic Collection)

Zde k poslechu hned(v nižší kvalitě): https://www.youtube.com/watch?v=n3jvmOJ ... -50mgqm4dY

Zde ke stažení ve flacu: https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=2217448
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pseudomagick 2. 6. 2017 12:35

Ještě předposlední slova těm,jenž si myslí jak jejich sluchátka hrají "dokonale"(tím myslím majitele nejvyšších a nejdražších hi-endů na planetě).Následující text je přiblíží blíže k pojmu dokonalého zvuku.Zároveň to potěší i fanoušky sci-fi a nejvyspělejších technologií.
V sublimární(přesnější by bylo sub-sub-sub....limární)a atempolární metadimenzi existují budoucí možné technologie(v možnostech jakési modifikační alternativity)určené(na základě postupně "uvolňující" se chronosekvence)pro planetu zemi.Jednou z těchto technologií je 3D zvuk.Tento zvuk bude(v budoucnosti)samozřejmě reprodukován v 3D rozlišení, tedy:
1)šířka
2)hloubka
3)dálka

To znamená,že posluchač uslyší i jednotlivé nástroje(a zvuky),které jsou umístěny za sebou(s funcí tzv.nechtenného překrývání v řadě-tato funkce bude v playeru automatizovaná a řizená samostatným procesorem).Zvuk v prostoru 180 stupňů bude mít na 1 cm přesné rozlišení.Stejně tak tomu bude s rozlišením vzdálenosti od posluchače.Limit výšky zvuku(od posluchaće)bude umísten či limitován do 3 metrů(v závislosti na vzdálenosti 3D lokalizace posluchače).Zvuk se bude přenášet bezdrátově na základě jakéhosi vícefrekvenčního spletence(ten bude zakódován,aby nedocházelo k frekvenčním interakcím či interferencím).Sluchátka(bezdrátová)budou speciálně navržená,aby byla univerzální(pro každého),a aby se stiskem na základě elektro-mechanické technologie sama jaksi roztáhla v uších(se speciální pojistkou navíc).Odkládat(když se neposlouchá)se budou po vzájemném spojení(v jeden celek)na základě aktivace elektromagnetu.Měniče uvnitř sluchátek budou multifrekvenční(tento pojem není nejblíže,ale lepší popis této technolie ještě nebyl vytvořen).Samozřejmě kvalita přenosného zvuku bude v daleko vyšší kvalitě(něco jako ultra HD,ale ještě vyšší).DAP bude mit dva velké mnohajádrové procesory(jeden na zpracování zvuku,druhý na zpracování prostorové lokalizace zvuku)a jeden menší(slučovací procesor).Typ a způsob technologie chlazení procesorů je mi zamlčen(nedokáži ho zřít) nebo je pravděpodobné,že nové typy procesorů chlazení prostě potřebovat nebudou.Pro první možnost to má svůj důvod,který přemýšlivý čitatel jistě pochopí.Druhá možnost je proto,že chlazení jaksi nevidím.Jisté je,že nevím,která možnost je správná.
Pokud by někoho zajímala myšlenka:Jak dochází k virtuálnímu efektu vzdálenosti v 3D zvuku?Odpovědí je: Zpožděním,jenž se pohybuje v určitých mikrointervalech(v tzv.prostorovém procesoru).
Později v budoucnosti vznikne jakýsi druh multidimenzionální hudby,jejíž jednotlivé zvuky se jakoby vzájemně prolínají(slétají a tančí) ve 3D prostoru.Vývoj pak půjde ještě dál a dál...To už je ale nad rámec mojí použitelné terminologie a pochopení čtenáře.
Pokud by někoho zajímalo jak či odkud tyto věci vím(či spíše zřím),nebude mít až takovou práci si to zjistit.Ti pokročilejší či informovanější vědí již nyní.

-- 2. 6. 2017 14:02 --

Ještě malý dodatek ke sluchátkům.
Sluchátka budou mít v sobě něco jako gyroskop(jejich vzájemná synchronizace bude řízena prostorovým procesorem,viz výše).Zajímavostí je,že se sluchátkama bude možné i ležet,aniž by se změnilo prostorové umístění jednotlivých zvuků v jejich součtu.
Pokud si tedy se sluchátkama posluchač lehne,zvuk bude jakoby vycházet od nohou(tam kde je lokalizace kapely apod.).Zaroveň pokud se otočí posluchač o 180 stupňů,bude mu kapela hrát za zádama.Naštěstí tuto funkci bude možné i vypnout(v playeru)či pozměnit.
Tato funkce bude v nastavení playeru ve třech možnostech(+ další funkce navíc):
1)stacionární(umístění zůstává stále na svém místě,tj.nezávisle na pohybu posluchače)
2)volitelná lokalizace(umístění se pohybuje s posluchačem či ho nasměruje kam chce(+ další funkce k volitelnosti)
3)vypnuto(nehraje ve 3D,spíše klasicky jako v dnešní době,tj.v prostoru 180 stupňů bez dimenze vzdálenosti od posluchače)

-- 2. 6. 2017 14:13 --

Pokud si toto přečte nějaký technik či elektro inženýr,má téma k přemýšlení či podnět k ražení nových teorií v audio technologiích.
Více mu však sdělit nemohu(nenastal čas),neboť k podrobnějším a techničtějším informacím jsem nedostal přístup.
Obsáhlejší a kompletní informace jsou určené dalším generacím,tedy duším které se inkarnují do pozemského hrubohmotného těla druhu homo sapiens.
Naposledy upravil pseudomagick dne 2. 6. 2017 18:17, celkově upraveno 2
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pseudomagick 2. 6. 2017 14:10

Pokud by někoho napadlo se výše uvedenému smát(jakožto fantasmagorii),nechť toho zanechá,neboť ani já se nesměji těm,jenž nevidí.Je to pod mou úroveň.
Příboj času bude postupně vyplavovat z věčného centra nové technologie v podobě ideí(nápadů,vnuknutí)do myslí lidí jimž budou určeny.
Pokud-li se někdo moudře zeptá: Co brzdí technologickou revoluci,která má do myslí tvůrců(těch kteří se v současné době zabývají vývojem technologii) přijit?
Odpověď je vskutku jednoduchá.Je to morální součet všech lidí na této planetě.Tento součet jim zároveň zabraňuje k aktivaci vyšší inteligence a dalších schopností(mozková aktivita lidí je nyní pod 30%,často však níže).Až se lidé svým srdcem(morálně) posunou do vyšší frekvence(tj.až zanechají sobectví,zabíjení se,znečišťování Gaie,tj.matky přírody atd.),budou kdesi uvolněny tyto informace...,jejichž současná absence jim nyní pomáhá k nezničení se. To,že méně ví je vlastně chrání.
To,že morální primitiv použije jednoduchou technologii(bombu,samopal apod.),aby co nejvíce lidí zprovodil ze světa, je toho důkazem v současné Evropě. Co by takový vražedný asociál provedl s vyspělejšími technologiemi(pokud by se k nim dostal)se neodvažuji si představovat.
K snížení morálního součtu lze dojít pouze individuálně,tj. každý sám za sebe.
To už jsem ale překročil rámec tohoto vlákna.

-- 2. 6. 2017 15:45 --

Myslím,že jsem velmi dlouhým krokem překročil rámec tohoto vlákna,tedy recenzi na sluchátka.
Nechť to čtenář pojme jako bonus či informační dar(informace jsou nejcennější "komoditou" na planetě).
Tím samozřejmě nemyslím vizi nové audio technologie(z ní nikdo nic do reality zatím neuvede). :-)
Níže uvedu ještě jeden důležitý příspěvek.
Poté se už odeberu do ústraní,mimo dosah všech vláken :-)
Naposledy upravil pseudomagick dne 2. 6. 2017 18:21, celkově upraveno 1
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 2. 6. 2017 18:18

Tady mne napadá jen jedna otázka,bud jsi sektár,nebo más dobrej matros.Myslím,ze toto se uz vymklo...
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pseudomagick 2. 6. 2017 18:30

Tady mne napadá jen jedna otázka,bud jsi sektár,nebo más dobrej matros.Myslím,ze toto se uz vymklo...

Bohužel ani v jednom nemáš pravdu.:-)
Sekty fakt nemusím,jsem solitér."
"Matroš" rozhodně neberu.K čemu by to bylo dobré?
Nicméně tvá odpověď o tobě vypovídá,že nejsi moc informovaný. :-)
Abych ti to usnadnil(i ostatním),níže uvádím odkaz vztahující se k otázce: Odkud jsou výše uvedené informace či vize?
Zde: http://www.lightworker.cz/Article.aspx?id=10136
Pokud by chtěl vidět někdo osobu ze současnosti,která má plný přístup tak ji najde zde ve videu: https://www.youtube.com/watch?v=EB2ob5zqpmA

Pozn.To,že někdo někam nevidí,neznamená že to neexistuje.Pokud by někdo tuto pravdu popíral,popíral by tím(ve své nevědomosti)i vlastní existenci.
To,co jsem výše spíše načrtl je pouze první revoluční krok v technologii audia...až už hulím matroš či jsem členem sekty. :-)
Velký revoluční krok je v nanotechnologiích a v získávání energie bez baterií(i to bude součástí audia).Naštěstí jsem se o tom nerozepsal(viz info výše),to bych pak byl minimálně v super-sektě a hulil meta-trávu! :-)


-- 2. 6. 2017 19:34 --

Samozřejmě jsem s tím počítal(s tím co píšeš a možných jiných alternativách...).
Toto z textu výše jsem pro tebe zkopíroval.
"Pokud by někoho napadlo se výše uvedenému smát(jakožto fantasmagorii),nechť toho zanechá,neboť ani já se nesměji těm,jenž nevidí.Je to pod mou úroveň."
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bacil2 3. 6. 2017 01:05

Obrázek
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků