KZ ZS5 2DD+2BA Hybrid

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod vencaxxx 28. 2. 2018 10:25

jj zkus tam jednu stranu nacpat obraceně, jestli se to zlepší tak je jenom přehozená fáze.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Zdenda.miky 28. 2. 2018 10:37

Hynex: Bingo,to je přesně ono. Jak říkáš,stačilo jen kabel převrátit a už to jede jak má, díky. Dokonce si nejsem úplně jistý,ale zdá se,že zvuk je ještě lepší než z předchozího stříbrného kabelu,pozoroval to taky někdo? A ještě jedna technická,jak poznám která strana je pravá a levá,máte někdo vyzkoušeno?
Zdenda.miky
Junior

Odeslat příspěvekod vencaxxx 28. 2. 2018 10:52

myslím že červená je pravá, ale zkus si nějakej stereo test na YouTube třeba
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Zdenda.miky 28. 2. 2018 11:18

Máš pravdu,je to tak,červená =pravá, modrá =levá.
Díky
Zdenda.miky
Junior

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 6. 3. 2018 17:49

Tak uz mi hraji doma a je to pekna plecharina, usycene vysky jak ze stareho trandaku, prostor zadny, vecer zkusim na LittleDot3. Zazraky se nedeji, aspon slusne drzi v usich, cili na sport OK.
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vencaxxx 6. 3. 2018 17:58

máš ZS5 nebo ZS6? jestli máš dva BA v krčku jako že jo tak jeden ucpi molitanem a vysky budou ok.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 6. 3. 2018 18:32

ZS5 2x2 hybrid. I kdyz umravnim vysky, nemyslim si ze by bylo o co stat :). Zlate Senny pecky.
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zdenak1 6. 3. 2018 19:48

Ja mám v krcku jeden výškovy menič, takže sa zrejme jedna o prvu verziu...Aj tak mi však vadili príliš agresivne a tvrde stredovysky...Najprv som vyskúšal ucpat výškový menič a uplne to potlačilo výšky... Potom som ale penou, ktora sa nachadza pred membránou v sluchadlach ucpal komlet celý krcok a super....Len tam treba dať len kúsok tej peny... Celkovo to ten zvuk uhladilo (zhorsil sa priestor, ktorý bol predtým dosť dobrý). mierne som pridal stredy v Eq... Konečne to znie tak, ako som si predstavoval...
zdenak1
Junior

Odeslat příspěvekod akburt 6. 3. 2018 20:05

Jen si tak ríkám,kde udelali soudruzi z Cíny chybu,kdyz je to tak snadné.Proste to ucpat a kdyz hraje půlka,dá se to poslouchat...
Stále si ale myslím,ze tudy cesta k dobrému zvuku bude dost tezká a clovek musí hodne obetovat.A slusná sluchátka,která hrajou uz po vybalení zase o tolik víc nestojí.A to o nich hovoríte jako o tech lepsích.
Tak beru to,pokud clovek fakt na lepsí nemá,ale i tak se po bazarech najdou kolem tý petikoule,co tyhle stojí,urcite o trídu lepsí.Tady mi tak napadá to staré a otrepané"nechci slevu zadarmo".
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 6. 3. 2018 20:21

Je to tak, ale za cenu jedné návštěvy hospody proč né, ale k dobrému poslechu to má hodně daleko. Uřvané jak semetrika od vedle :). Snad si napravím chuť s NAD Viso HP50.
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vencaxxx 6. 3. 2018 20:45

já nevím ale tohle je takový jedna paní povídala, tak napiš konkrétně co se dá koupit za petibabu lepšího a kde?
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _daRK 6. 3. 2018 21:10

JohnyBuchar, to sa tu nahlas na tento svätý gral budget kruhu nepíše :) Aspoň si sa presvedčil, že hype vzniká veľmi ľahko aj pri takýchto chrastikach, stačí veľa nadšenia a jedna recenzia na avmania.
Vencaxxx, ty už máš iBasso, úprimne by ma zaujímalo, či si stále presvedčený o kvalite zvuku ZS5. Nepýtam sa na porovnanie týchto dvoch sluchatiek, ale skôr či to podla teba ma zmysel trápiť sa s modom ZS5/ZS6, aby sa dali počúvať.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 6. 3. 2018 22:07

Tyhle "live" přepojuji na ZS5 a rozdíl ve prospěch Sennheiser pozná i dělostřelec, který má ze svých protržených ušních bubínků udělanou náhradní předkožku :D...
https://sluchatka.heureka.cz/sennheiser ... precision/

PS: mám doma hodně čínských produktů značek jako Aurum Cantus, LittleDott, Yaqin a nedám na ně dopustit, ale KZ jejich výčet opravdu nerozšíří!
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _daRK 6. 3. 2018 22:59

To porovnávas s CX300II? Nuž, tu musím povedať, že tieto hrali ďaleko horšie ako Zs5, asi to mame každý s ušami inak :)
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 7. 3. 2018 06:59

Podle toho jak me otravuji vysky ZS5 jsou Senny balzam pro usi s celkovne nezni jako jezevcik od rakosky za 200Kc. Jinak souhlas, kazdy to mame jinak, ale nemyslim si ze bych nemel sluch a na svetlejsi projev jsem zvykly od Shure 940.
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků