KZ ZS5 2DD+2BA Hybrid

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 29. 7. 2017 20:28

A) snaz se chapat kontext
B) vydavat subjektivni nazor jedince za obecne platnou pravdu je nesmysl

Nicmene mas pravdu, napsal jsem to. Kontextove je treba vnimat, ze jsem je neporovnaval vedle sebe a ani se stejnymi sluchatky. Proto je to pouze muj subjektivni nazor na zaklade urcitych podminek. Jini to mohou/budou slyset jinak.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod martas38 29. 7. 2017 21:54

Prostě sis Nowo vybral dobře. To chceš asi slyšet. Taky jsem byl většinou přesvědčenej, že jsem si vybral dobře do doby, než jsem slyšel něco lepšího. Kombinaci FiiO X1 a Trinity Delta jsem považoval za tak geniální, že jsem si koupil ještě jedny Delty, až ty první doslouží. Pak jsem pořídil FiiO X3 2nd a byl jsem opět velmi nadšený a říkal si, že nemůže být nic o moc lepšího. Do doby neš jsem slyšel Dunu DN2000. No pořídil jsem si rovnou DN2000J. V létě jsem zjistil, že FiiO X3 je do kapsy kraťasů moc velký, tak jsem pořídil Shanling M1. Momentálně je kombinace M1 s Dunu naprosto dokonalá, ale už bohužel vím, že může být i něco lepšího. Ty Dunu jen pro představu hrají tak parádně, že naprosto strčí do kapsy velká Beyerdynamic DT880, pokud je zapojím do stolní sestavy. Nyní pošilhávám po Chord Mojo. Je to prostě velice drahý koníček a pořád je kam jít a posunovat se. Děsím se toho, kde to skončí, ale už vím, že to co mám není rozhodně to nejlepší a je spousta lepších řešení, více či méně drahých. Takže s tvrzením že je něco o dvě třídy lepší bych byl opatrný.Taky co je to třída....
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 30. 7. 2017 05:55

Toto by se mělo tesat do kamene. Souhlasím s každým písmenkem
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ONDR4 15. 8. 2017 22:09

Dokáže někdo porovnat s Vsonic VSD5? :)
FiiO E10 Olympus / Galaxy S6 -> UE triple.fi 10 / VSonic VSD5
ONDR4
Junior

Odeslat příspěvekod Pixxel 23. 8. 2017 09:10

Ahoj,

před dvěma dny mi přišly nové extralevné dvojkřídlé nástavce na ZS5. Jak povídali kúcí ohledně většího průměru vnitří dúry, tak bych stím souhlasil. Zvuk je podle mého trochu širší a detalnější. Za 22kč moc pěkný upgrade. Posun to není extrémní ale celkem velmi dobře postřehnutelný. Nyní si všímám zvuků, které jsem před tím ignoroval.
Oproti Samson SR850 co jsem si taky nedávno kupil tak jsou ZS5 stále takové plastické a neharmonické. Ale hodně se mi líbí a baví mě. Mám je na nošení ven takže splňují zatím vše co chci. Možná zkusím do nich hrábnout a nějak zase vytunit, ale to až bude někdy více časoprostoru.
Pixxel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod amarok 23. 8. 2017 09:53

Množí se dotazy (a sám jsem zvědavý) na porovnání ZS5 (která nemám) a Urbanfun HI-FI/Tinaudio T515 (která mám).
Byl by někdo z Prahy ochotný se na klidnějším místě sejít, prohodit si nástavce a porovnat zvuk?
Kdyžtak SZ. Díky!
amarok
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Vencos 23. 8. 2017 10:27

Amarok: Klidne. Me uz to laborovani se sluchatkama dost neba, tak jsou ZS5 posledni co jsem vyzkousel, ale klidne je dam nekde na moment j dispozici libovolnym prazakum, at si je poslechnou. Kabel mam standart a BT modul budu mit snad jeste dnes-zitra, tak ho muzes znasilnit taky... Kdo by se chtel pridat, klidne muze...

-- 23. 8. 2017 11:30 --

Ad nastavce: Seriovy jsou na nic vsechny, obral jsem spunty ze vseho co mam doma a velka dira je opravdu dulezuta. Tak ci onak, zakoupil jsem zminovane penove COMPLY 200 a s nima je to opravdu lepsi. Slyšitelně lepší
Vencos
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carabei 24. 8. 2017 08:27

Zkusmo jsem objednal k ZS5 SpinFity a zlepšení je taky solidní. Není od věci pak ZS5 zapojit do nějakého lepšího DAC, docela se probudí.
Carabei
Aristokrat klubu D2
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NOWOCAYN_2 24. 8. 2017 09:22

Ked niekto skusi ZS5 s WALNUT V2s, napiste svoje postrehy, dakujem.
Pocuvam na tom teraz hlavne stary (00"s) eurodance, italodance, ktore su prebasovane, aby mi v hudbe cez tuto kombinaciu nechybal bas... :D... Prebasovana nahravka ziska na neutralite... Ale zial, prebasovane nahravky su vacsinou domenou len tanecnej hudby, a aj to nie kazdej...
NOWOCAYN_2
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Bína 28. 8. 2017 14:59

Tak to dopadá, když nějaká čínská společnost opravdu nezná meze slušnosti: https://www.aliexpress.com/item/100-New ... st=ae803_3
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LOPO_X 28. 8. 2017 15:50

Zajímavé. Jsem zvědav jaký bude mít přínos ten nárůst ceny a větrací otvor.
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _daRK 28. 8. 2017 16:23

Ak sa toto dozvie Nowocayn,.... ;-)
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod my.dre 28. 8. 2017 19:29

To bude zas hype!
DAP: FiiO X7 (AM1, AM2, AM3a), Qngee X2
IEM: Flare Pro 2HD, ZhiYin Z5000, KZ ZS3, Whizzer HE01, Kb ear Believe, Tinhifi P1, Brainwavz B400
my.dre
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod NOWOCAYN_2 28. 8. 2017 19:56

Ziaden hype. Nechava ma to chladnym. Cinan sa nezaprie...
NOWOCAYN_2
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Bína 29. 8. 2017 06:58

No, koukám, že tyhle sluchátka ve Vás vyvolávají výrazně jinou reakci než u mě....
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků