KZ ZS5 2DD+2BA Hybrid

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Pixxel 9. 11. 2017 16:46

Tuš tak mi to taky nedalo tak jsem do té malé dírky jemně švrlal miďipiďi torxem a najednou jsem byl skrz:D. Poslechnu a zvuk úplně bez basů. Zalepil jsem to el.páskou a basy jsou naštěstí zpět. Jdu tam kápnou kapku z tavné pistole a už na to nešahám:D
Pixxel
Junior

Odeslat příspěvekod Dušin 10. 11. 2017 10:59

Nepohodlí sluchát jsem vyřešil tak, že jsem osmyrkoval hrany. Hned je to lepší :idea:
Obrázek
Obrázek
Nechápu proč tam nechali tak ostré hrany :hm
Dušin
Junior

Odeslat příspěvekod vencaxxx 10. 11. 2017 11:57

Pár fotek vnitřku kdyby to někoho zajímalo. Jinak ZS6 mi přišly včera, takový trochu lepší ZS5, daleko lepší zpracování. Nicméně agresivní výšky, použil jsem mod z YT, trochu pěny do zvukovodu, teď je to mnohem lepší.
Přílohy
IMG_20171110_104355 (1).jpg
IMG_20171110_103705.jpg
IMG_20171109_153335.jpg
IMG_20171109_151833.jpg
RIHA Basic Nano S, REGA Mira, REGA Maia, SMSL Sanskrit 6th
Trinity Audio Phantom Master 4, VIVO XE800, TY Hi-Z, VE Monk+, KZ ZS5, KZ ZS6
Shanling M1
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pixxel 14. 11. 2017 15:04

Ahoj,
měl bych takový rychlý dotaz... má smysl kupit k KZ ZS5 ten "lepší" kabel? Jde mi o to, zda se zlepší kvalita reprodukce nebo to je jenom esteticky lepší a kvalitněji zpracovaný kabel. Od té doby co jsem udělal ty změny na sluchátkách se mi ZS5ky neskutečně začly líbit a chtěl bych jim dopřát to nejlepší. Pohodlím a kvalitou mi stačí bohatě ten původní kabel okolo ucha. Pokud by však ten "lepší" kabel zlepšil zvuk tak bych do toho hned šel.
Pixxel
Junior

Odeslat příspěvekod vencaxxx 14. 11. 2017 15:21

ten kabel je lepší spis jenom zpracováním, resp. rozdíl jestli tam je tak sotva znatelnej. pokud ti vyhovuje ten obyč tak si ho nech. nebo pak koupit nějakej úplně jinej 2pin kabel.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod inkvizition 14. 11. 2017 18:16

Za sebe můžu říct, že ten pletený kabel prakticky netrpí mikrofonním efektem, což při chůzi udělá obrovský rozdíl. Jinak jsou tam takové detaily, jako že netahá díky kluzkému povrchu atd. Dopad na zvuk asi spíš u dražších kabelů, tuším, že na Ali mají za 40 dolarů (jestli akce pořád platí nevím) symetrický s 2.5mm jackem a dvěma 0.78 piny, dá se na KZ použít (ale s tím, že originál kabel tam pak už držet nebude, dírky seroztáhnou na těch 0.78 z 0.75 mm). Tam bych viděl potenciál, pokud máš přehrávač s balanced výstupem.

Tak od podledně nehezky podražil, měl jsem ho vzít na 11.11. :-(
ODKAZ na ALI
Úžasný národ, tihle Češi, škoda, že nebyli u stvoření Země. Mohli poradit.
inkvizition
Junior

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor