Sluchátka okolo 1000 kč

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Mikorot 16. 5. 2017 13:39

Ahoj tak sluchátka pořád nedorazily. Čekačka je týden až 3 pak dám info.
Jínak bych měl dotaz jaký je rozdíl ve zvuku mezi sluchátky:
Audio-Technica ATH-AVC500
Audio-Technica ATH-M50x
Mikorot
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mikorot 23. 6. 2017 13:00

Tak sluchátka už dorazily, koupil jsem ty M20X a musím uznat že jsou fakticky dost dobrá. Okolní zvuk tlumí vcelku dobře a naopak ze sluchátek ven nejde nic slyšet i když jsou úplně na max. Zvuk je pěkně čístý , žádný šum a celkově hraji vyváženě. Dá se na nich poslouchat jakýkoli žánr a zní to velmi dobře. Ale pozoruji že pokud chci slyšet více detailu musí se sluchátka dát na vyšší hlasitost což se moc dlouho poslouchat nedá :-). Už i u těchto sluchátek je dost znát jak kvalitní je nahrávka a hlavně na čem to člověk pouští. Pc co mám v práci má celkem naprd desku a zvuk zni nezábavně a je velice přebasovaný a tlumený. Equalizer sice trochu pomůže,ale pořád to není ono. Na druhou stranu doma na pc to hraje úplně luxusně. Zvuk je vyvážený zpěv je velmi ostrý a je dobře rozumět kdo co zpívá, ale i přesto pořád cítím že by to chtělo slyšet více detailu, hold nejsou to sluchátka za 5000 a více. Asi by pomohla i nějaká ta zvukovka, ale k tem to sluchátku to fakt nemá význam. původně jsem za sluchátka chtel dát jen 1000 kč, ale tech 1500 za ně vůbec nelituji.
Pokud se někdo rozmýšlí, že by si je koupil na místo něčeho levnějšího, opravdu musím uznat, že to za to tyto sluchátka stojí a pokud chce poslouchat kvalitní zvuk (poměr cena výkon) tak je to jasná volba a určitě nebude zklamaný. Co se týče komfortu při nošení sluchátka sedí na hlavě velmi dobře a po delší době se uši potí jen velmi málo. Jediná věc co bude ale asi u všech sluchátek je, že pokud nosíte brýle počítejte s mírným až středním nepohodlím.
Doufám, že toto vlákno ještě někomu pomůže stejně jako mě.
Mikorot
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků