Sluchátka okolo 1000 kč

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Mikorot 2. 5. 2017 17:17

Ahoj potřeboval bych sluchátka do práce a tudíž nechcu moc investovat. Hledám nějaké celkem kvalitní uzavřené za rozumnou cenu na Filmovou a metalovou hudbu. Poslech: sety od Pandora Journey, Premium Extensions HQ, Two steps from hell atd. Mikrofon není potřeba, hlavní je solidní výšky a středy a alespoň průměrné basy.
Dají se takové sluchátka vůbec za tuto cenu sehnat ??

Co jsem se tak díval parádní jsou bud Audio-Technica ATH-T500 a podobné za 2500 a výše, kde už je to i na lepší zvukovku.
Takže bych potřeboval nějakou variantu, můžu jít až na 1500 kč pokud to bude stát za to (nejlépe Audio-Technica ATH-T500
za 1500 kč :-)) ,ale výš fakt ne.

Co jsem našel jako přijatelná dle recenzí a testu jsou asi tyto :
https://www.czc.cz/a4tech-bloody-g501/141634/produkt
https://www.czc.cz/kingston-hyperx-clou ... 91/produkt
a možná https://www.czc.cz/sony-mdr-v55l-modra/107677b4/produkt

Za jakoukoli radu budu vděčný, Díky moc za názory.
Mikorot
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hanysek3099 2. 5. 2017 18:33

Cloud I. nejsou špatná volba, pokud nevadí jejich vzhled a rozměry, vycházejí z hudebních Trackstaru a nehrají vůbec špatně (navíc je to velmi dobrý herní headset). Jinak druhou možností je sledovat bazarové nabídky, kolem 1500 Kč se dají sehnat zajímavé kousky.

Pokud nová sluchátka:
kolem 1000 Kč https://www.audigo.cz/Sluchatka/Na-ven/ ... X1iS-cerna
kolem 1500 K4: https://www.audigo.cz/Sluchatka/Profesi ... a-ATH-M20x

hlavně Audio-Technica M20x jsou velmi slušná sluchátka za svou cenu ...
zdroj: Samsung Z Fold 5
Over-ear: Sennheiser Momentum 4 wireless
TWS: Technics AZ80E-K
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mikorot 2. 5. 2017 19:30

Zeptám se možná úplně hloupě, ale jak velký je mezi nimi rozdíl ?? stojí to opravdu za příplatek ???
Mikorot
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hanysek3099 2. 5. 2017 20:08

Jednoznačně ano, M20x jsou zvukově o třídu výš.
zdroj: Samsung Z Fold 5
Over-ear: Sennheiser Momentum 4 wireless
TWS: Technics AZ80E-K
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 3. 5. 2017 05:12

Do 1500,- si vezmi nejake Superluxy (HD669, 662...). Je to o dost lepsie ako M20x.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rraul_86 3. 5. 2017 05:57

Rraul_86
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mikorot 3. 5. 2017 16:14

Hmm vypadá to hodně dobře ten SUPERLUX HD662 za cca 800 kč, ale nechce se mi věřit že hraje stejně dobře jak Akg, Audio-Technica ATH-AX1iS natož AT m20x.
Mikorot
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 3. 5. 2017 16:17

AKG aj tie AT hraju horšie.
O Superluxoch su toho tu a aj všade po nete popisane tony. Su to sluchadla ktore konkuruju podstatne drahšim modelom.
AKG Kx2 su dosť priemerne sluchadla.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mikorot 3. 5. 2017 16:36

Ok zkusím pohledat nějaké testy atd a pokud by byly fakt tak good tak za tu cenu bych je možná vzal. Uvidíme jestli ještě někdo neporadí něco jíneho.
Mikorot
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hanysek3099 3. 5. 2017 17:41

Ryane obvykle se shodneme, ale v případě srovnání většiny Superluxů a AT M20x tentokrát nemůžu souhlasit. Minimálně pro mé uši se žádné ze Superluxů, které jsem měl možnost vyzkoušet AT M20x nevyrovná. Ale na druhou stranu co člověk to názor a u audia to platí dvojnásob ....
zdroj: Samsung Z Fold 5
Over-ear: Sennheiser Momentum 4 wireless
TWS: Technics AZ80E-K
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mikorot 3. 5. 2017 18:11

Rayne ješte takový dotaz jaký žanr či hudbu posloucháš ?? v tom může být zakopaný pes :-)
Mikorot
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mikorot 4. 5. 2017 21:30

Tak nakonec jsem objednal M20x, doufám že budou tak good jak si myslím. Diky všem za příspěvky a ještě dám info až dorazí.
PS: Už teď se nemůžu dočkat :-) .
Mikorot
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 5. 5. 2017 07:54

Mikorot píše:Rayne ješte takový dotaz jaký žanr či hudbu posloucháš ?? v tom může být zakopaný pes :-)

V tom pes zakopany urcite nie je. M20x su vcelku priemerne sluchadla vo svojej kategorii. A rozptyl Superluxov je tak obrovsky a modelov tolko, ze samozrejme nie kazde su vyborny deal.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pixxel 5. 5. 2017 08:53

Superluxy jsou skvělé v tom, že na svou cenu hrají velmi dobře a člověk si může dovolit si sluchátka trochu upravit aniž by litoval těch pár stovek mincí.
Já jsem si koupil před časem HD661 a ty jsem kompletně předělal.
Celý nový hlavový most, částečné odstranění mřížky před reproduktorem, malý bassreflex vyvrtaný do mušlí, fajné měkké fusakle natažené přes sluchátka a nějaké další malé drbky.
Za celou historii jsem toho na hlavě moc neměl, AT-M50, HD668B, AKGY50 ale ani jedny se nechytaly na upravené HD661.
Tím chci říct, že sluchátka, které se dají koupit za 500mincí pak můžou vydávat zvuk jako jiné sluchátka za 5000. Není dané, že čím dražší sluchátka tím lepší.
Příjde mi, že u sluchátek známých značek člověk 50% z ceny sluchátek platí jenom kvůli tomu, že tam je napsano to či ono známé jméno společnosti:)
Pixxel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mikorot 5. 5. 2017 12:55

To je je nejspíše pravda, ale já jako laik co si kupoje sve první sluchátka moc na výběr nemám. Netušim jak bych sluchátka takhle mohl vylepšit a zároven chci mít na ně zaruku. Kupuju je ne czc a je tam prodloužena zaruka na 5 Let. V dnešní době spotřebního světa je pro mě delka záruky jedna z podstatných věcí, nebot ani vysoká cena neznamená kvalitní kus výrobku s dlouho životností. Je možne že jsem za třeba 750 mohl mít podobnou kvalitu,ale neměl bych zaruku na 5 let a jistotu že fakt budou hrat hodně dobře. Takhle si myslsím že zrovna s Audiotechy chybu určitě neudělám. Ale mužu se plest.
Mikorot
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků