Whizzer

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod SSakul 13. 7. 2018 02:58

Ahoj , taky jsem majitelem whizzers a15 pro a co se týče zvuku jsou perfektní a zvukem mi hrozně sedly , akorát izolace je teda slabší a co mě štve asi nejvíc .. že moje oblíbené a preferované pěny ( jak v balení, tak Comply t400 )oproti referenčním špuntům z balení zní příšerně .. nemáte zkušenosti s jiným Comply modelem popř pěnama , které by u nich tak nepokazily výšky ?
SSakul
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hynex 13. 7. 2018 08:57

Hynex
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SSakul 13. 7. 2018 10:51

Díky za tip , vyzkouším
SSakul
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod _daRK 27. 8. 2018 13:35

V porovnani s qJays II su whizzer hayden ako na tom s detailnostou a basmi ? Celkom ma tie Whizzery zaujali, len mam celkom obavu, kedze kazdy pise, ze basov je malo. Nie som vsak basshead, uprednostnim "presne" basy ako ich nadbytok. Zhanam nieco na von a qJays mi na doma vyhovuju.
DALI Zensor 3
ALLO Boss DAC 1.2 ► Schiit Magni 3 ► Hifiman HE400i (ZMF Ori Pads)
Fiio E10K 2 ► iBasso IT01; Shanling M0, SGS7+Dragonfly Black ► Jays q-Jays II, Sony WH-1000XM2
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Acher 31. 8. 2018 12:45

Tak jsem se stal také majitelem tohoto zakukleného zázraku - Whizzer A15 Pro. Při prvních zkoušeních jsem byl velmi zklamaný a myslel jsem, že je obratem prodám dál.
Ale naštěstí jsem dal i na recenze druhých a nevzdal jsem to s nimi.
První jsem zkoušel rozdíly mezi záplavou vlastněných náušníků, jak pěnových, silikonových tak Comply, dokud jsem nenašel takové, co mi k nim nejlépe sedí a poskytují lepší tlumení – silikonové stromečky (obdoba Etymotic).
Následně jsem začal měnit kabely. Originál i lepší nesymetrický MMCX z AliExpressu byli jednak nepohodlné (zahnuté konce od konektorů tlačili do ucha) a zvukově jsem byl zklamaný. Až při symetrickém připojení, se základním kabelem Fiio RC-MMCX3B, sluchátka na mém iBasso DX150 oživla.
Za prvé tu bylo krásně temné pozadí, bez jakéhokoliv šumu a symetrickým připojením získaný vyšší výkon dodal sluchátkům život. Najednou měli naprosto jinou dynamiku, údernost na nižších frekvencích a celkově jejich podání nově získalo, předtím chybějící, mohutnost.
Nevěřil jsem vlastním uším, teď mi přijde, že přehrají i mé milované HD650!
DAP ➤ iBasso DX150
DAC/AMP ➤ DIY DAC (XMOS, AK4490EQ/LM4562NA) / DIY Headamp (BC550C,BC560C/BD139,BD140)
IEM/HP ➤ Whizzer A15 Pro / Sennheiser HD650
Acher
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Acher 1. 9. 2018 09:07

1.jpg
DAP ➤ iBasso DX150
DAC/AMP ➤ DIY DAC (XMOS, AK4490EQ/LM4562NA) / DIY Headamp (BC550C,BC560C/BD139,BD140)
IEM/HP ➤ Whizzer A15 Pro / Sennheiser HD650
Acher
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor