Jaká hi-fi hi-end BT sluchátka ?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 17. 1. 2017 15:25

Chlapi potřebuju poradit.
Měl jsem vyhlédlé dvoje sluchátka - Hifi-many (asi jako každý - za tu cenu) anebo Benq-Oluffsen H6
Jenže jak známo výrobci telefonů se rozhodli že zabijou 3.5jack takže nejen že už ho nemá ani iPhone ale začíná to mizet i z dalších founů, takže chtě nechtě musím jít do nějakých slušných BT sluchátek. Existují nějaké co mají výměnou baterku, aby až kiksla nešly sluchátka do elektroodpadu ? Chtěl bych prostě špičkový BT sluchátka se vším všudy, na úrovni kabelových modelů.
PoliceCollector
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 17. 1. 2017 21:06

Nějaký tip prosím ?
PoliceCollector
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OSiRiSsk 17. 1. 2017 21:21

BeoPlay by BANG & OLUFSEN H8
https://www.audigo.cz/Sluchatka/Bezdrat ... N-H8-black

tu na fóre majú pomerne skvelé renomé.
OSiRiSsk
Junior

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 19. 1. 2017 10:50

Jo ty mam v merku. A nejake o fou levnejsi;kolem sedmicky ?
PoliceCollector
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blaf 2. 2. 2017 22:17

Jdu s podobným dotazem. Dnes jsem byl v audigu s tím, že koupím bluetooth sluchátka na cesty a do práce. Poslechl jsem si Matrix 2 a 3 a Akg Y50bt. zvukově se mi nejvíc libily Matrix 2, ale problém všech byl, že mi už při malém náklonu sjížděly z hlavy. Zkusil jsem Bose QuietComfort a ty byly co do komfortu fajn, na hlavě držely dobře, ale zvuk mě ani trochu neoslovil. Potom jsem si ze zajímavosti zkusil DT770 a ty mě dostaly. Problémem je, že se zatím nechci vzdát bezdrátu. V práci bych drát přežil i když mě štve, ale na cestování je drát moc velký opruz.

Takže moje otázka. Nějaké tipy na bluetooth sluchátka, které drží na hlavě jako Bose a projevem jsou podobné DT770? S cenou bych byl ochotný jít někam k 6 - 7 tis. Nižší cena je samozřejmě lepší :)

Předem děkuju za tipy
blaf
Junior

Odeslat příspěvekod Andrejsvk 2. 2. 2017 23:44

ATH-SR5BT
Topping E50 + Focal Alpha 65
LG OLED42C21

ignore list : Petulda, Peny, bacil2, platprd
Andrejsvk
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blackwhit 3. 2. 2017 10:00

myslim, ze ty audiotechnicy jsou i zvukove lepsi nez matrix... akorat je to teda jiny typ konstrukce...
Marantz PM7000N -> Bowers & Wilkins 606 Anniversary Edition

iPhone -> Apple Airpods Pro 2022
blackwhit
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod blaf 3. 2. 2017 10:25

Díky za tip. Ty jsem nezkusil. Trochu se bojím toho, že jsou to oneary, AKG Y50 mi vůbec neseděli ani na ucho. Ale za zkoušku nic nedám.

Co Bose Soundlink? Už celkem drahé, ale kdyby seděly a zvuk by se mi líbil. Nevíte kde si je v Praze poslechnout? Audigo je k poslechu nemá.
blaf
Junior

Odeslat příspěvekod Duke650 3. 2. 2017 11:55

FiiO K9 Pro_FiiO M11 Pro_Questyle QP1R
DCA AEON RT_Oppo PM-3_JH Angie_Tansio Mirai TSMR-3 Pro
TEAC NT-505>Lyngdorf RP-1>TEAC AP-505>KEF R700
Panasonic 65GZ1000>Yamaha YSP-2200
Duke650
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 6. 2. 2017 23:53

Nj. ale pokud chce člověk sluchátka s vyměnitelnou baterkou, tak je to asi problém, ne ? (Protože chcípne baterka a sluchátka šup do odpadu.)
PoliceCollector
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikNapr 8. 2. 2017 13:35

Řeším podobný problém. Kabely už mě nějak štvou a nevím zda zkusit bezdrátový adaptér od Noble a nebo se drátových sluchátek zbavit a zvolit nějaká plnokrevně bezdrátová. A teď babo raď.
PatrikNapr
Junior

Odeslat příspěvekod hanysek3099 8. 2. 2017 15:01

ATH SR5 jsou komfortem výrazně lepší než AKG a o kvalitou zvuku jsou také minimálně o level výš. Jsou to ale hodně světlá sluchátka, je potřeba s tím počítat. Bas je dostatečný ale rozhodně to není dominantní zvuková složka.
zdroj: Samsung Z Fold 5
Over-ear: Sennheiser Momentum 4 wireless
TWS: Technics AZ80E-K
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 16. 2. 2017 16:53

Teď mají být nové Bangy na ty jsem zvědavý.... Jestli budou za cenu kolem šestky (vím že katalogová je vyšší, tak bych do nich i šel, jestli mají vyndávací baterku)
PoliceCollector
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 11. 4. 2017 15:43

Tak já mám vyřešeno, sehnal jsem nová AKG 845 BT prakticky za cenu Y50 BT. Takže za mne lock.
PoliceCollector
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků