Špunty do 500

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod _daRK 8. 12. 2016 17:39

xproof: Ja som skusil zopar z tych "Awarded" a "Approved", co tam su. Najlepsie z nich hraju DZAT DF-10, ale Zircony ma po prvom pocuti natolko zaujali, ze som hned 11.11. v ramci "cinskeho vypredaja" kupil do zasoby dalsie :) Maju mohutne basy (aj ked nie prebasovane), co nemusi uplne vyhovovat kazdemu, ale hraju cisto a zatial najpohodlnejsie spunty, ake som mal v usiach. Aj na tych strankach sa o nadstavcoch zo Zirconov bavia v duchu "referencnych" pre pohodlie :) Ak si pozries recenziu na audiobudget, tak okrem kategorie "Package & Accessories"" ziskali v kazdej dalsej kategorii hodnotenia 5 hviezdiciek, co nemaju ziadne (!) dalsie v tych testoch.
Pistony (verzia IV - Hybrid) som mal tiez dvoje (velmi kvalitne prevedenie a dobry zvuk), ale oboje som predal, zvukovo su Zircony pre mna ovela lepsie.
Teraz testujem UiiSii HM7, zatial sa len rozohravaju, no na tych 6,50eur hraju velmi dobre, maju blizko k Zirconom, len tie najhlbsie basy tam uz nie su (skoncili tiez v kat. Awarded na audiobudget kusok za Zirconmi).

Este dolezita info - Zircony sa dost kopiruju, nejde vsak o uplne fakey, ale predavaju ich kopie pod inymi menami, na pohlad vypadaju velmi podobne.
Naposledy upravil _daRK dne 8. 12. 2016 17:41, celkově upraveno 1
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hanysek3099 8. 12. 2016 17:40

Ahoj Zircony mám skoro nové v bílém provedení. Kupoval jsem je na sport (turistická koloběžka) ale nakonec jsem volil BT špunty. Používané minimálně, kompletní balení. Pokud by si měl zájem tak se ozvi na SZ, možná bych ti je mohl přenechat (cenu dohodneme). Případně mohu nabídnout zánovní Soundmagic E10c, kupovány v Alze v září, také kompletní balení, stav jako nové (aktuálně pro ně nemám využití). Zvukově jsou o poznání lepší než Zircony (aspoň pro mé uši) - u nich bych si ale představoval cenu aspoň kolem 700 Kč, nicméně nebráním se dohodě.
zdroj: Samsung Z Fold 5
Over-ear: Sennheiser Momentum 4 wireless
TWS: Technics AZ80E-K
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _daRK 8. 12. 2016 17:47

Nie som si zrovna isty, ci hraju tie SoundMAGIC E10c lepsie, do by bolo na dlhu diskusiu, no ta cena nie je velmi vyssia ako tvojich 500 czk, maju dobre hodnotenia (v tejto kategorii) a teda je to tiez riesenie.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hanysek3099 8. 12. 2016 19:20

Nechci rozjíždět flame, ale E10c jsou aspoň podle mých uší o třídu výš nad libovolnými "noname" čínskými sluchátky, které jsem měl v uších (pár už jich bylo). Ani Viva X800 se jim nevyrovnají, nebo jsou spíš natolik zvukově odlišné, že se těžko porovnávají. Nicméně Zircony na svou cenu jsou velmi slušná sluchátka a hlavně narozdíl od Viva X800 jsou bezproblémově pohodlná a sednou do uší v podstatě každému ....
zdroj: Samsung Z Fold 5
Over-ear: Sennheiser Momentum 4 wireless
TWS: Technics AZ80E-K
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xproof 8. 12. 2016 21:59

A nebo mám ještě nabídku na nové mh1c i se zárukou za 900 myslíte že se to vyplatí? A mobil mám sony tak by mohly odpadnout problémy s kabelem?
xproof
Junior

Odeslat příspěvekod ...drát 8. 12. 2016 23:02

dobré sú aj Tennmak so švédskym designom :-)
https://www.aliexpress.com/item/NEW-Fre ... 34ab&tpp=1
...drát
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod AK-47 9. 12. 2016 00:33

Rock Zircon:
- Skvele provedeni na svou cenu - keramicke musle, kvalitni opleteny kabel, funkcni HF + ovladani na kabelu (u me na androidu Sony Xperia)
- Hodne zvyrazneny bass - neni to takovej ten sypaci uhlak s bramborama ale treba na me uz je to moc, nedokazu je poslouchat uplne moc dlouho - lze resit castecne equalizaci (uplny stazeni bassu)
- Hoodne nahlas vybuzeny, musel jsem o dost stahnout volume oproti drive pouzivanym MH1C a fidue A31S....
- Pohodlicko - filtry z prijemnyho silikonu, zda budou sedet uz zalezi na placackach co kdo ma
Blby u me je, ze ja je furt podvedome srovnavam s uplne jinou konstrukci (ATH-M50x) ktery mam v praci a hodne rad...Ale proti MH1C a A31S urcite neskutecnej posun a to vsechno z gearbestu za 10USD !!! Neni o cem...
Posloucham extremni smery metalu (death, brutal technical death, technical death, progressive deathcore, progressive death, blackened death, apod. hehe :-)
DUNE HD BASE 3D,NADC326BEE,Wharfedale Diamond 10.5 Walnut
Schiit Magni2 + Modi2 Uber + Shure SRH-1540
Galaxy Note 8 64gb single sim
AK-47
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _daRK 9. 12. 2016 17:23

...drat:
dobré sú aj Tennmak so švédskym designom :-)

nebudu uz lepsie hrat tie Tennmak Dulcimer v cene do cca 500 czk ? uz ich maju konecne aj v ciernej farbe:
https://www.aliexpress.com/item/Tennmak-Dulcimer-Black-color-3-5mm-In-ear-Metal-Earphones-Earbud-with-Microphone-Remote-clear-sound/32687153840.html
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod vad0s 11. 12. 2016 03:49

xproof píše:A nebo mám ještě nabídku na nové mh1c i se zárukou za 900 myslíte že se to vyplatí? A mobil mám sony tak by mohly odpadnout problémy s kabelem?


Vlastním oboje (Zircony a MH1C) a nemyslím si, že se vyplatí připlácet za MH1C. Zvukově jsou na tom dost podobně, no v pohodlí a kabelu jsou Zircony o level výš.
ATH T500, Rock Zircon, Sony MH1C, VE Monk, KZ ED9
vad0s
Junior

Odeslat příspěvekod xproof 12. 12. 2016 10:24

Takže nakonec jsem vzal SoundMagic E10 od hanysek3099
xproof
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků