Trinity audio PHANTOM MASTER 4

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod hanni 22. 7. 2017 20:05

Skúšal som to ale okamžite mi to zamietli.
hanni
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod filltos 31. 7. 2017 08:01

Zajímavej update na jejich stránkách https://www.trinityaudioengineering.com ... ews/update
filltos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _daRK 31. 7. 2017 08:34

Ak chcu po tomto fiasku prezit, inu sancu ako vymenu sefa nemali.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod XYZMartinXYZ 31. 7. 2017 17:19

Nevím, co si o tom myslet. Bob vždy vystupoval jako majitel a šéf Trinity, ale i na Head-fi se už před nějakou dobou řešilo, že Bob vůbec majitel Trinity není. Což ten dnešní mail jen potvrdil.
A v tom případě za Trinity stojí někdo úplně jinej a těžko říct, do jaký míry je nynější stav "zásluhou" Boba a do jaký míry za to může skutečněj vlastník Trinity.
XYZMartinXYZ
Junior

Odeslat příspěvekod hanni 1. 8. 2017 08:08

Dúfam, že ten "zlý" zamestnanec zákazníckeho centra, ktorého dali odtiaľ preč je Jake...
hanni
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 1. 8. 2017 08:57

Ono je asi jedno,zda za to muze Bob,nebo nekdo zcela jiný.Ta firma se zahltila naprosto nesmyslnou produkcí stále nových sluchátek.Pritom napr.Delty meli potenciál daleko vetsí,nez pár mesíců.A to platí zrejme i o dalsích kusech,ale jiste ne o vsech.
Nemeli svůj tým,zrejme ani správné subdodavatele a tak se muzeme domnívat,ze management Trinity zcela fatálne selhal.
Proto také dochází k personální obmnene,otázkou je,zda to bude jeste co platné.Dobré jméno se dlouho buduje,ale ztrácí velice rychle...
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 11. 8. 2017 07:13

Mám delty s odpojitelnym kabelem,po necelém roce používání jsem dost rozčarovaný, koncovky u sluchátek se vyklají a zvukově šli dolů.Nevím proč,ale moje re400 strčili do kapsy,teď už je to naopak.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod martas38 11. 8. 2017 15:01

Mám delty bez odpojitelného kabelu už skoro dva roky, hrají stále stejně dobře a Re-400 se na ně absolutně nechytají.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod rizzard 14. 8. 2017 22:47

Tak nakonec se to vyřešilo tak že mi napsal nějaký Keiran že to přebírá za Jakea a že se moc omlouvají za to čekání, mohl jsem si vybrat jestli mi vrátí peníze nebo mi mohl hned odeslat Icarus III takže jsem si vybral Icarus, těch 45£ mi nějak chybět nebude jsem si říkal, už je mám pár dní doma a jsem s nimi spokojený, se zlatým none dampened filtry je 70's rock slast pro uši a ten prostor, jen by to chtělo nějaký přehrávač mobil to moc nezvládá. Mohl bych mít Pioneer XDP-100R za něco kolem 250€ nebo se to nevyplatí a stačí nějaký m2s?
rizzard
Junior

Odeslat příspěvekod tony2008 15. 8. 2017 10:31

Dopadol som podobne namiesto atlas delta som od Keriana dostal ponuku na icarus III, za 7 dni odoslali, za 12 dni dorucene. Mam ich 2 hodiny takze tazko nieco povedat k zvuku, ale prvy dojem velmi dobry, aj ked je to trochu surove uvidime po miernom rozhybani membran a s inymi filtrami a s inym zdrojom zvuku nez NB.

Tak snad obrat k lepsiemu u Trinity
tony2008
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod filltos 15. 8. 2017 14:50

Pokud by někomu nevyhovovaly, tak bych měl o Icarusy III na ozkoušení zájem. Konečně jsem od nich získal peníze před 10 dny zpátky a dozvím se, že sem moh mít Icary. Tak dlouho sem vydržel a nakonec to těsně zrušil :-(
filltos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod feathoron 19. 8. 2017 11:35

Ve čtvrtek jsem psal Kerianovi a v pátek mi napsal, že mi může poslat rovnou Vyrus V2 místo Atlas Delta, když budu chtít. Máte někdo zkušenosti s Vyrus V2?
feathoron
Junior

Odeslat příspěvekod Kofajs 20. 8. 2017 01:42

Já ani od Keirana na můj email odpověď nedostal, psal jsem mu v Pondělí. Zajímavé, tak někteří mají nakonec Mastery, někteří Icarus III a teď nabízí Vyrus V2. Za ty Icarus jste ještě něco dopláceli?
Kofajs
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod j.ch 20. 8. 2017 07:04

V úterý jsem e-mailem urgovaval zaslání Masterů (slíbených místo Atlas Delta). Kerian navrhl zaslání Icarus III bez příplatku s čímž jsem souhlasil. Tak jsem zvědav jestli dojdou.
j.ch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rizzard 20. 8. 2017 15:30

Nic jsem nedoplácel
rizzard
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků