Trinity audio PHANTOM MASTER 4

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 4. 7. 2017 09:36

Je tu ještě vůbec někdo, kdo by jim dobrovolně fandil? Na HF už řada lidí oslavila rok co zaplatila a nic nemají. To je naprosto smutný. Bohužel se potvrdilo to, co jsem psal už dávno. Trinity Audio jsou podvodníci a je jen otázka času, kdy padnou úplně.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pepek_k 4. 7. 2017 09:39

nechal jsem si radši za Delty poslat Virus 2. Mám je doma 14 dní a naštěstí už nemusím s Trinity nic řešit. Jak vidím je problém i s vracením peněz ... skutečně firma, jak má být :-)
pepek_k
Junior

Odeslat příspěvekod jencekgs 4. 7. 2017 15:30

Hodne me to jejich chovani mrzi. Mel jsem delty, ted mam atlasy a to jsou posledni sluchatka od trinity.
Nastesti Mrazik zase objevi nejale perly, tak bude co poslouchat:-)
jencekgs
Junior

Odeslat příspěvekod zimcol 4. 7. 2017 16:32

tony2008 píše:Tak vratili uz realne niekomu peniaze ? alebo poslali nieco namiesto atlas delta ?


Mne vrátili. Platil som kartou (nie PayPal). Mal som PM6 objednané od 9/2016. Asi 4-5 mailoch v apríli, mi odpísal Jake, že mi rušia objednávku a po cca týždni peniaze prišli na účet. Bolo to niekedy v máji. Som stratový asi 15 € (kurz, bankové poplatky asi), ale aspoň vrátili...
PHILIPS 65OLED707►Marantz SR-6011►Creek 5350SE►5.1.4 Q Acoustics 3050/3090/3020+Magnat Interior for Atmos; REL HT/1003
HRT MS II►C&C BH►HE-400i
FiiO X3 2nd►VISO HP50/Custom Art FIBAE 3
zimcol
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hanni 6. 7. 2017 20:11

Ja som sa penazí ešte nedočkal, ani po urgovaní. Jake je obyčajný klamár a podvodník, zajtra píšem Kieranovi.
hanni
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod geforce85 7. 7. 2017 11:43

neviem ako je to teraz ale ja som čakal asi 3 dni na vrátenie peňazí
mobil: Pocox3
pc :Alienware17 R4 + lg 48cx
audio : Onkyo TX 8270 + Onkyo C 7030 + Klipsch rb-81 ii+ Klipsch R-10SW, Sony D-NE20, fiio e18,bv audio headamp
sluchadla: SONY MH1c , Sony MDR-10RBT,DUNU 1000
geforce85
Junior

Odeslat příspěvekod hanni 7. 7. 2017 12:56

Napísal som Kieranovi, do hodinky mi poslal email s ospravedlnením a do ďalšej hodinky som už dostal email z Paypal-u, že mám potvrdiť refundáciu. Neviem, koľko trvá proces, než prevedie Paypal peniaze na účet v banke, momentálne sú na Paypal účte.

Každopádne sa potvrdilo, že všetko je to o ľuďoch. Ako vždy a všade. Od Jake-a by som sa peňazí jakživ nedočkal a Kieran mi ich poslal takmer okamžite.
hanni
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suffer 13. 7. 2017 14:01

Ja som cakal skoro 2tyzdne aj na Kierana, ale uz mam chvalabohu prachy spat.

-- 13 Júl 2017 15:01 --

hanni píše:Napísal som Kieranovi, do hodinky mi poslal email s ospravedlnením a do ďalšej hodinky som už dostal email z Paypal-u, že mám potvrdiť refundáciu. Neviem, koľko trvá proces, než prevedie Paypal peniaze na účet v banke, momentálne sú na Paypal účte.

Každopádne sa potvrdilo, že všetko je to o ľuďoch. Ako vždy a všade. Od Jake-a by som sa peňazí jakživ nedočkal a Kieran mi ich poslal takmer okamžite.


Refundacia trva 1-2 dni
suffer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod XYZMartinXYZ 17. 7. 2017 08:56

Tak už jsem to taky nevydržel. Sluchátka stále nemám, takže jsem jim právě poslal mail, ať mi buď okamžitě pošlou sluchátka, nebo peníze zpět na účet. Už taky dýl čekat nechci a radši si koupím něco jinýho. Tohle jsem fakt nečekal ...
XYZMartinXYZ
Junior

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 17. 7. 2017 09:11

Na HeadFi se z toho stala taková dramokomedie. Někteří jsou stále v očekávání zlepšení, někteří zuří, ale většina si z toho už dělá jen prču. Aktuálně se potutelně propenetrovávají do vlákna TA informace o alternativách a zatím jsou tam hodně v kurzu ZS5.
Ač to je absurdní, tak TA navzdory svému prohlášení o ukončení presale akcí opět jednu otevřelo, jedná se o náhlavní sluchátka Phoenix s cenou 99/249GBP s odesláním během ,, podzimu ". O Icarusech zatím nikde ani vidu ani slechu.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod saba32 17. 7. 2017 11:19

Jen zapomněli dodat, kterého roku se ten podzim týká. Evidentně se v TA nedokáží poučit ze svých chyb a hodlají pokračovat v nastolené cestě v nasírání svých zákazníků. Velice smutný případ toho, jak z nadějné firmy za pár měsíců spravit synonymum pro nedůvěryhodnost a povězme si na rovinu i vyčůranost. Ale kdo chce kam...
saba32
Junior

Odeslat příspěvekod XYZMartinXYZ 17. 7. 2017 12:13

Taky jsem se včera ze zvědavosti podíval do jejich vlákna na Head-Fi a docela mě překvapuje, že je furt docela dost lidí, co od nich stále nakupujou. Pár lidí se tam zmiňovalo, že mají objednaný Mastery 6, Icarus I, Icarus II, Icarus III, Icarus IV, Air a bůhví co ještě.
To fakt nechápu. Ač jsem byl s jejich sluchátkama funkčně spokojenej, po tom co v posledních měsících předváděj už chci jen tuhle epizodu rychle ukončit i za cenu nějaký ztráty a rychle pryč od nich. Ze začátku jsem tomu moc nevěřil, ale už mi to čím dál víc přijde, že to celý skončí krachem Trinity.
XYZMartinXYZ
Junior

Odeslat příspěvekod rizzard 21. 7. 2017 01:03

Tak mi po půl roce došla trpělivost koupil jsem si Finder X1 a napsal jsem jim že chci vrátit peníze, napsali mi že to vrátí do konce týdne (tři týdny zpátky a peníze nikde, stejně jako s dodáním sluchátek, každý týden mi napsali že je dodají do konce týdne a že se omlouvají asi dva měsíce v kuse). Poprvé co jsem si kupoval nějaká sluchátka z jiné země a oni takhle, to jsem fakt nečekal. Teď jen ignorují co mám dělat? Je nějaký formulář na vrácení money nebo tak něco?
rizzard
Junior

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 21. 7. 2017 05:52

Pokud jsi platil PayPalem, ta můžeš otevřít spor. Pokud jsi platil kartou, tak Ti nezbývá než je bombardovat žádostmi. Nicméně údajně už nefunguje Jake a funguje do nějaké míry pouze ten Kieran.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bína 21. 7. 2017 07:42

Můžeš otevřít paypal spor i po půl roce od zaplacení? :hm
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků