Trinity audio PHANTOM MASTER 4

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MMMNNAAAAM 1. 6. 2017 16:03

Tak mě dnes napsal: Apologies for all of the shipping delays, shipping will be commencing later this week.

Thank you for your support and patienceThumbs up

Na dotaz, jestli později tento týden znamená tedy zítra, již žádná odpověď.
MMMNNAAAAM
Junior

Odeslat příspěvekod EKKAR 1. 6. 2017 17:10

feathoron píše:Já pořád čekám na Atlas Delta či jejich náhradu Mastery.
....
Snad to někomu pomůže a doufám, že je snad do vánoc budu mít doma. 
A to ještě nikdo neřek, DO KTEREJCH VÁNOC to bude ...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 1. 6. 2017 17:22

Už to vypadalo, že už ... Ale soudě podle reakcí tady a na HF, tak blamáž pokračuje. Nehledě na to, že jsem zatím nezaznamenal žádný oslavný ódy na ten model co nahradil původní vizi Atlas Delta. Nicméně jsem opět obdržel další výhodnou nabídku na Ikary. Absolutně nechápu, že jim na to někdo ještě skáče.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Maverick5 1. 6. 2017 17:26

Mě došly Mastery a Vyrusy pred tydnem, ale delty hybrid zatim nic a ani je nezminovali v poslednim velkem updatu. Zajimalo by me jestli je taky pohrbili jako atlas delty nebo ne
- B&O Beoplay H6 2nd + Trinity: Delta Hybrid, Hyperion
- Audioengine D1
- Audioengine A5+, Microlab solo6c
Maverick5
Junior

Odeslat příspěvekod rizzard 2. 6. 2017 13:34

Ahoj, 24.11 jsem si objednal Trinity - Atlas Delta, dosud jsem je neobdržel. Asi 3x mi odepsali ze mi to poslou dalsi tyden, ze mi garantují že už to přístí týden bdue a nic, naposledy mi napsali "We are currently shipping all the orders and we are shipping them as fast as we can, you will receive tracking once yours is shipped.", pokud by jste chteli mohu vyfotit ty emaily.
Je to normální? Popřípadě co mám dělat už ty sluchátka chci. :D
rizzard
Junior

Odeslat příspěvekod Bína 2. 6. 2017 14:27

Moje rada: Nech si vrátit peníze a kup nějaké už poslané Trinty tady na bazaru. nebo za stejné peníze nějaké lepší od jiné značky. :D
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kofajs 2. 6. 2017 14:33

Já mám objednané také Atlas Delty, od 27.11. Minulý týden v pondělí jsem dostal odpověď:
We are currently shipping the Master/Atlas Delta orders as we speak, yours will be shipped shortly.
Tuto středu jsem se ptal jestli už jsou teda poslané, když to slíbil, a napsal mi že to bude later this week. Dnes tam píšu že pokud to není poslané, chci zpátky peníze, už mi tak dva měsice slibuje jak to pošle. A jestli teda momentálně nemají Mastery už skladem jak tady někdo psal, tak to vypadá zase na dlouho. Ale zvláštní že na webu je pořád nabízejí.
Kofajs
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod filltos 2. 6. 2017 16:38

Bína píše:Moje rada: Nech si vrátit peníze a kup nějaké už poslané Trinty tady na bazaru. nebo za stejné peníze nějaké lepší od jiné značky. :D


Jaké lepší za stejné peníze? Už mě to taky docela štve.
filltos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 2. 6. 2017 16:46

Kolik vás je tady podobně nespokojenejch adeptů = objednavatelů produktů od Trinity ???
Ano, jasně - pokud je objednáno u prodejce mimo území Kocourkovska, jen těžko s tím může libovolnej orgán státní kontroly nad obchodníkama něco učunit, ale možná by stálo za to se tady nějakým způsobem spojit a třeba i o sobě dát vědět ...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 2. 6. 2017 16:59

To je absolutní utopie. Ta situace je úplně stejná na HeadFi. Lidi brblaj a brblaj a nechaj si líbit všechno. Každej nadává a ačkoliv je zjevný, že Trinity Audio nemá situaci pod kontrolou, tak spousta oslů čeká, protože ty jejich špunty jsou za suchý z nosu a Bob se dělá co může a jednou určitě něco přijde. Jen pár lidem došla trpělivost, pochopili že TA jsou podvodníci, který názorově rotujou podle toho jak se jim to hodí a nějakej zákazník je jim u zadele. Ano z počátku to byla veliká naděje, Delty se povedly, ale to je prostě minulost. Připadá mi to jako, když starej chlap vzpomíná, jak mu kdysi stál a doufá, že zase bude.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod geforce85 2. 6. 2017 17:23

Súhlasím z mrazikom. Už dávnejšie som pochopil že slúchadla nebudú. Požiadal o vrátenie, neúspech, napísal že to budem riešiť cez paypal, peniažky došli a už mam aj iné doma sú zahorené a som spokojný.


Inač zobral som tieto ALE BOLA LEPŠIA CENA http://www.1morefrance.com/ecouteurs-e1 ... 2x22692571
mobil: Pocox3
pc :Alienware17 R4 + lg 48cx
audio : Onkyo TX 8270 + Onkyo C 7030 + Klipsch rb-81 ii+ Klipsch R-10SW, Sony D-NE20, fiio e18,bv audio headamp
sluchadla: SONY MH1c , Sony MDR-10RBT,DUNU 1000
geforce85
Junior

Odeslat příspěvekod Svenmeister 2. 6. 2017 17:33

Rad bych se k tomuto vyjadril. Sam jsem mel Delta Atlas predobjednane, ale objednavku jsem zrusil. Momentalne mam pujcene Mastry, ktere posilaly misto Delta Atlas. A musim rict, jsem z toho produktu zklamany. Sluchatka jsou velka, tezka, doted nemohu dosahnout poradneho usazeni ktere by vydrzelo dele nez par minut, sluchatka vypadavaji. Slysel jsem uz nejakou desitku sluchatek a se zadnymi jsem nemel takovy problem s usazenim jako s temito. Kvalita je ok, kabel vypada odolne, telo sluchatek se sklada ze dvou kusu slitiny zinku, kazda cast sluchatka je trosku jinak velka, takze maji jasny prechod, netlaci, ale nemam z toho dojem opravdu kvalitni konstrukce, protoze RHA ktere ma posobne velka a tezka sluchatka je take ze dvou kusu, ale prechod je temer k nenalezeni, hmatem ho nepoznam.

Zvukove si nemyslim, ze si dokazi obhajit plnou cenu - 160£. 12 filtru, nektere jsou double (jedny maji dumper a jedny ne). Nepocitam to ted, ale ty filtry davaji cca 6 nebo 7 zvukove dost odlisnych zvukovych projevu, ale ani jeden se mi primo nelibil. Jsou filtry se kterymi hraji ok, ale nakonec se vzdy neco najde, napr. moc ostre vysky, divne znejici stredy/vysky...

Shodou okolnosti mi prisly i Echobox Finder X1 (cenove podobne - 150-200$) a uz po prvnim poslechu bylo jasne, ze Echobox hraji jinou ligu. 3 filtry, kazdy ovlivnuje zvuk jen mirne, zvuk tedy spise doladuje k preferenci posluchace, ale zakladni prednes je stejny. Tak si predstavuji funkci filtru. Ne jak u Mastru, ze co filtr, to pomalu jiny prednes. Mastry podle me nemaji nejaky prednes, ktere filtry uz jen poupravuji.

Nakonec jsou pro me Delty lepsi sluchatka, maji rozumne usazeni, nehraji o nic hur a jsou levnejsi.

To jsou me dojmy.
Svenmeister
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 2. 6. 2017 17:34

Neslyšel jsem, ale je to podobná koncepce a už jsem tu i psal, že ti banditi od TA od nich vzešli:

https://rockjawaudio.com

Myslím, že to je adekvátní alternativa.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod filltos 2. 6. 2017 20:03

Přemýšlím, jestli za cenu za kolik sem bral Atlas-Delty (cca £45) a měl bych mít Mastery, seženu něco podobně hrajícího.
filltos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Svenmeister 2. 6. 2017 21:16

Co se tyka lepsich, to ti bude muset poradit nekdo jiny. Za me za 45£ je to dobry kauf.

Okolo 50£ jsem parkrat videl puvodni Delty nebo Delty v2 v bazaru na headfi.

Jinak nechci znit prehnane kriticky vuci Masterum, ja to vztahuji vuci plne cene a myslim, ze za tu to proste nestoji.
Svenmeister
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků