Trinity audio PHANTOM MASTER 4

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Rickwo 5. 6. 2017 19:59

A já myslel ze už to všem poslal tak asi upřednostnil ty co chtěli vrátit peníze mužů a si bejt rad ze sice nemám peníze ale sluchátka. Zpracování je nevalné sice spoj je těsný ale kabel ma tendenci se prekrucovat a opleteni asi nebude moc odolné.Material je asi pozinkovana ocel a vrchní a spodní polovina je očividně jinak opracovana rozdílné RADIUS a posunuté rohy oproti spodní části. Naštěstí pouze jeden par filtru ma špatně rezanej závit a 4polovej jack kabel je špatně zapojen (prohodily zem a mikrak) teda doufám zebkabel a ne sluchatka. Zvukově se mne líbí ale pohodlí nic moc a je pravda ze prez počet filtru je tezke si vybrat u všech kombinaci mne něco schází nebo prebejva.
Ineary : JVC Victor , Sony Mh1c, Vsonic VSD3S , RHA MA-750, Trinity Master, Magaosi K3 Pro , IE80 (fake)
DAC : Fiio X5 , Soundbláster X-Fi Fatality Moded (changed OPAMP + Capacitors)
Mobil : Oneplus Two
Rickwo
Junior

Odeslat příspěvekod tony2008 14. 6. 2017 10:24

Tak tiez marne cakam na sluchatka a tiez ma Jake ubezpecuje ze posiela tento tyzden uz 2 mesiace....

Tym co boli dorucene dosla aj realna informacia o tom ze ich naozaj poslali, ci sa len jedneho dna zjavil postar ?

Dnes mi v odpovedi Jake uz ani nenapisal obligatne, ze tento tyzden ale iba to, ze ma budu informovat ked poslu......
tony2008
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod OSiRiSsk 14. 6. 2017 12:06

Tak..už som to nevydržal ani ja, a svoje huntery som zrušil.

Poslal som email jakovi aj kieranovi. Jake mi to zrušiť odmietol, ale Kieran nerobil žiadne problémy, a peniaze už mám späť na paypale.
kieran@trinityaudioengineering.com
OSiRiSsk
Junior

Odeslat příspěvekod hanni 14. 6. 2017 19:06

Tak už došla trpezlivosť aj mne. Písal som kvôli Deltám Jackovi na email pred mesiacom, sľuboval ako obvykle "next week". Už som sa s písaním emailov neunúval, otvoril som rovno Dispute na PayPal.
hanni
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OSiRiSsk 14. 6. 2017 20:03

Len dodám, že paypal garantuje vrátenie peňazí len 180 dní od platby..

napr ja som objednával 11/2016 takže už som túto možnosť využiť nemohol.
OSiRiSsk
Junior

Odeslat příspěvekod Rickwo 15. 6. 2017 07:38

Já to rušil u Jake taky ale nic nenapsal místo toho sem měl druhej nebo třeti den sluchátka doma. Poslali vubec už někomu ten jejich Icarus 1 ? Já sice platill jen za poštovný a místo atlasu sem obdržel Mastery tak asi nic nedostanu i když sem tento upgrade zrovna nechtěl ale ti co si objednaly třeba k Deltám tak tuším museli dát polovinu původní ceny toho Icaruse 1
Ineary : JVC Victor , Sony Mh1c, Vsonic VSD3S , RHA MA-750, Trinity Master, Magaosi K3 Pro , IE80 (fake)
DAC : Fiio X5 , Soundbláster X-Fi Fatality Moded (changed OPAMP + Capacitors)
Mobil : Oneplus Two
Rickwo
Junior

Odeslat příspěvekod hanni 15. 6. 2017 10:59

OSiRiSsk: ja viem, že garancia je iba 180 dní, ale snáď ich touto formou donútim vrátiť peniaze. Zatiaľ sa nič nedeje, tak uvidím.
hanni
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XYZMartinXYZ 15. 6. 2017 13:33

Icarus I slíbili, že pošlou až bude. Zatím to ale vypadá, že je v nedohlednu. Na webu Trinity o tom zatím není vůbec nic, ani fotky prototypu.
Ač bych na něj měl za těch 10 liber poštovnýho nárok, nemám důvod něco takovýho kupovat ani za těch pár stovek. Navíc už od prosince mi furt slibujou Huntery, který furt nemám. Nejsem blázen, abych si od nich objednával další věci. Na ty Huntery si opravdu počkám, ale začínám přemýšlet o tom, že je ani nerozbalím a hned je prodám za nákupní cenu a tím moje epizoda s Trinity skončí. Kdybych si teď nechal vrátit peníze, tak na tom prodělám a to se mi nechce. Takže čekám.
XYZMartinXYZ
Junior

Odeslat příspěvekod XYZMartinXYZ 19. 6. 2017 13:41

Tak ač jsem se toho chtěl vyvarovat a zbytečně je neprudit mailama, vypadá to, že to bez toho nejde a ten kdo se ozve, dostane sluchátka nejdřív. Dnes už sem to teda nevydržel a poslal mail do Trinity. Do půl hodiny jsem dostal odpověď od Kierana, že mají pár Hunterů skladem a že mi jedny dnes pošle. Tak jsem na ně zvědavej, kdy dorazej. Kieran prej z ohlasů na Head-Fi slovo drží a jen neslibuje jako Jake.
XYZMartinXYZ
Junior

Odeslat příspěvekod hanni 19. 6. 2017 19:34

Aký email má Kieran? Na ebay mi ukázali fuckera a zatvorili mi Dispute, nakoľko som prekročil 180 dní. Znovu som oslovil Jaka s požiadavkou na vrátenie peňazí. Zase blbé keci s problémami pri výrobe Delt. Ponúkol mi Vyrus 2 alebo čakať na Delty. Odpovedal som, že Vyrus 2 mám a na Delty už čakať nechcem. Opäť som požiadal o vrátenie peňazí a odvtedy sa neozval. Bohužiaľ už nemám páky, ako peniaze získať späť a chcem osloviť s požiadavkou ešte Kierana. Každopádne si už u Trinity nekúpim nič, veľké sklamanie z jednania.
hanni
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XYZMartinXYZ 20. 6. 2017 15:08

Já psal na obecnej mail enquiry@trinityaudioengineering.com a odpověděl mi Kieran.
Ale přímo na stránkách maj kontakty. Na Kierana je tam uvedeno kieran@trinityaudioengineering.com 
XYZMartinXYZ
Junior

Odeslat příspěvekod hanni 20. 6. 2017 16:29

Snáď už nebude treba. Dnes doobeda mi odpísal Jack, že mi peniaze vrátia. Tak čakám, či sa tak aj stane, začínam byť voči sľubom Jacka dosť skeptický.
hanni
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suffer 27. 6. 2017 10:27

Mne napisal vcera Kieran, ze mi vratia peniaze, tiez budem cakat...
suffer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hanni 28. 6. 2017 13:24

Mne už Jake vracia peniaze týždeň. Dnes som už písal ostrejší email, kde si servítku pred ústa nekladiem. :-|
hanni
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tony2008 4. 7. 2017 09:21

Tak vratili uz realne niekomu peniaze ? alebo poslali nieco namiesto atlas delta ?
tony2008
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků