Trinity audio PHANTOM MASTER 4

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod filltos 28. 4. 2017 05:34

mrazíkovo píše:Moje zkušenost je taková, že pokud to jde Royal Mail, tak ano. Tady to pro ně doručuje GLS. Každá národní pošta to má jinak. Např. Nizozemskou poštu doručuje InTime.

Mě teda Vyrusy a Hyperiony přinesla Česká pošta, tak nevím.
filltos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 28. 4. 2017 05:50

Však já neříkám, že je to pravidlo. Píšu o své vlastní zkušenosti. Byla dopravcem v UK Royal Mail? Teď jsem zahlédl na HF, že používají víc dopravců.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod filltos 28. 4. 2017 06:02

To už si nevybavuju, přes koho to bylo, ale mám za to, že to Royal Mail byl.
filltos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martas38 28. 4. 2017 06:26

Mně doručila Česká pošta a v UK to byl Royal Mail.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 28. 4. 2017 06:51

No cesty poštovních zásilek jsou nevyzpytetelné a nic není tesáno do kamene :-)
O to složitější to máme my adresáti, když víme prd u koho tu zásilku vlastně potom hledat.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bína 28. 4. 2017 08:11

Já čekal na sluchátka nejdéle 12 měsíců :D Aneb fiasko s JH Audio JH-3A, kdy zařízení během roku kompletně změnilo designer team, zemi výroby, velmi výrazně se změnila technologie, možnosti připojení a i vzhled šel jinam :D A to vše za nějakých 1 050 USD? A navíc moje JH 13 měli u sebe v laboratoři asi 9 měsíců :D

Ale na konci zákazník aspoň dostal opravdu špičkově hrající zařízení.

A kompenzace za tohle zdržení? Mikina :D :D :D

Takže to ještě není tak špatný kluci :)
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirda.14 29. 4. 2017 18:05

Jak jsem to tady tak četl, tak jsem to dneska taky zrušil - a jelikož jsem neměl v mailech ani potvrzení objednávky (divné - a při tom tak spamují s nabídkama, vše raději dvakrát "kdybych to náhodou nečetl" a pořád to samé dokola, kdo by to taky četl, že - možná, že jsem to objednával nějak bez registrace), tak jsem jim napsal rovnou přes PayPal. Tak uvidím, co z toho bude.
Měl jsem objednané Mastery, dlouho jsem váhal, nakonec jsem to ale zkusil, za těch 60L to vypadalo, jako zajímavá možnost - mít kvalitnější PM4, možná s trochu jiným naladěním... Dlouho jsem to nesledoval, bylo mi jasné, že to dojde bůhví kdy a čekal jsem fakt, že půjdou do sebe aspoň, co se kvality týče, ale teď jsem zjistil, že už to není nerez ocel, ale zinková slitina... no to mě už neláká... a dnes už jsem taky dál než před třemy měsíci (už i tenkrát to bylo spíš jen zkusit si je pro zvědavost).
mirda.14
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod XYZMartinXYZ 1. 5. 2017 21:01

vencaxxx: už si dostal Mastery? Vypadá to, že už je většina lidí na Head-Fi má, tak jsem zvědavej, jestli už i do ČR dorazily.
XYZMartinXYZ
Junior

Odeslat příspěvekod LOPO_X 1. 5. 2017 21:17

Už jsem se na to vykvakl a zrušil to taky. Kupodivu mi Jake napsal cca za hodinku.
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vencaxxx 2. 5. 2017 06:21

XYZMartinXYZ píše:vencaxxx: už si dostal Mastery? Vypadá to, že už je většina lidí na Head-Fi má, tak jsem zvědavej, jestli už i do ČR dorazily.


Ještě ne, jak přijdou dám vědět. Podle headfi to vypadá že rozesílají tak už na ně počkám, rušit to nebudu.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Maverick5 3. 5. 2017 17:25

Mastery už dorazily i někomu v Hong Kongu, podle head fi a tady v ČR ještě nikomu?
- B&O Beoplay H6 2nd + Trinity: Delta Hybrid, Hyperion
- Audioengine D1
- Audioengine A5+, Microlab solo6c
Maverick5
Junior

Odeslat příspěvekod Doktor Trychtýř 3. 5. 2017 20:50

Ještě mi nic nepřišlo. Jsem na vážkách jestli nezrušit obě objednávky (Master a Master 6) dokud je čas, Trinity mi přijde jako firma těsně před krachem.
Doktor Trychtýř
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rickwo 3. 5. 2017 22:24

Taky mne to tak přijde pokud firma krachne tak PayPal to dá ze svého? Nebo máte Smolík?
Ineary : JVC Victor , Sony Mh1c, Vsonic VSD3S , RHA MA-750, Trinity Master, Magaosi K3 Pro , IE80 (fake)
DAC : Fiio X5 , Soundbláster X-Fi Fatality Moded (changed OPAMP + Capacitors)
Mobil : Oneplus Two
Rickwo
Junior

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 4. 5. 2017 06:04

Od Trinty se na HeadFi neobjevil nikdo už týdny. Tedy neobjevil, Bob si čte, ale nereaguje. Píše se, že se vyskytly problémy s Airy a že bylo odesílání zastaveno. Krom ošizených balení ( chybějící nástavce, pouzdra ) se objevují i připomínky ke kvalitě ( filtry nejdou šroubovat ). Garantovaný termín odesílání Ikarů v Dubnu byl změněn na předpokládaný Květen. Po slibovaných kabelech navíc za čekání ani vidu. Jak si někdo ještě může ve stvětle toho všeho marastu zachovat dobrou víru a sympatii k nim je mi záhadou. Trh je přetlakovanej sluchátkama z číny, který jsou v řadě případů stejně dobře hrající a hlavně s dodáním oproti objednávce obratem, řada firem už umí nabídnout i tu výměnu filtrů. Proč Trinity tedy??? Dělat to tady nějaká firma nebo shop, tak už o něm budou Černý ovce a budou ho vláčet po ČOIkách. Poslat někomu prachy před půlrokem a doufat, že za ně někdy něco dostanu a budou-li hvězdy v zákrytu, tak to bude možná i to co jsem si původně koupil ... Na jednu stranu jsou tady slyšet argumenty, že TA jsou levný, ale oni nejsou, protože za tu dobu už se tolikrát změnil kurz, že pokud si dneska někdo nechá vrátit prachy, tak dostane v řadě případů míň, než zaplatil původně. Dělal jsem si legraci s Brexitem, ale s každým dnem ta situace dostává jasnější konturu.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod geforce85 4. 5. 2017 08:17

Súhlasím.
Ja som zaplatil 236,84 a dostal späť 224,8. Niežeby som teraz nemal kvôli tomu čo jesť. Ale z princípu ide o to, že ja som bol ochotný zaplatiť dopredu, znášať riziko dodania a to že som to už nebol ochotný ďalej znášať nedodanie tovaru. Ja mam byť na tom ešte finančne škodný?
mobil: Pocox3
pc :Alienware17 R4 + lg 48cx
audio : Onkyo TX 8270 + Onkyo C 7030 + Klipsch rb-81 ii+ Klipsch R-10SW, Sony D-NE20, fiio e18,bv audio headamp
sluchadla: SONY MH1c , Sony MDR-10RBT,DUNU 1000
geforce85
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků