Trinity audio PHANTOM MASTER 4

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod f1sker.com 16. 10. 2016 15:30

Zdravim, mate niekto skusenosti s tymto modelom ? Zvazujem ci Atlasy alebo Master 4.
Dakujem za postrehy.
f1sker.com
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vencaxxx 16. 10. 2016 15:39

Mám je objednaný, ale zatím běží pořád předprodej a první kusy budou počítám nejdřív někdy v listopadu, takže reálný zkušenosti nikdo mít ještě nemůže.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod n_a_m_e 16. 10. 2016 17:26

Zajímavá konfigurace 2DD+2BA navíc ještě s cenovkou pár stovek pod 4000 se současným kurzem. Jsem zvědav na dojmy :).
AKG K702 + SMSL SH9 + SMSL M500
n_a_m_e
Junior

Odeslat příspěvekod Fr3d1 21. 10. 2016 12:19

I Phantom Master 6 vypadají dobře. Na kickstarteru jsou momentálně za 225£, což je taky docela dobrá cena.
Schiit Modi 2 Uber -> Sommer cable DIY -> (Schiit SYS -> Adam Audio T7V) | (PM PRE4 -> Sennheiser HD 800)
Fr3d1
Junior

Odeslat příspěvekod Androsaurus 21. 10. 2016 13:12

Teď zrovna oznámili, že master 4 jsou hotový a koncem měsíce je začnou rozesílat, s dvouměsíčním zpožděním :-/ zvuk by měl být lepší než atlasy, Bob je konkrétně nazval Deltama na steroidech, tak uvidíme. Osobně se jich už nemůžu dočkat :D

PM6 budou bůhví kdy...
Androsaurus
Junior

Odeslat příspěvekod vencaxxx 23. 10. 2016 19:55

Tak podle novinek na webu budou pomalu rozesílat, má někdo představu jak dlouho to sem trvá poštou z Anglie?
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod martas38 23. 10. 2016 20:03

Mně věci z Trinity přišly za 3 - 4 dny.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod vencaxxx 23. 10. 2016 20:10

Tak to je super na to že na webu píšou 7-14 dní.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vencaxxx 18. 11. 2016 19:09

Tak jsou od pondělí na cestě, na headfi je pár lidí už má a chválou se nešetří, tak snad v pondělí...
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod XYZMartinXYZ 18. 11. 2016 20:14

Ja je objednal posledni den predprodeje a jeste mi potvrzujici mail neprisel. Chtel sem je zkusit, protoze s Deltama sem zvukove spokojenej, ale kdyz si s nima lehnu, obcas trochu tlacej. A jelikoz byly Mastery 4 za dobrou cenu, rozhod sem se je taky zkusit.
Jeste sem do Trinity psal zacatkem tejdne mail, jestli by se dal vymenit kabel s mikrofonem za kabel bez mikrofonu a psali mi, ze si to k moji objednavce poznamenaj, tak sem zvedavej :-)
XYZMartinXYZ
Junior

Odeslat příspěvekod vencaxxx 18. 11. 2016 21:05

Já mail taky zatím nedostal, ale to snad zatím nikdo. A kabely jsou tam 3 ne? A jenom jsem s mikrofonem.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod michal744 18. 11. 2016 21:13

Budou to posílat postupně dle pořadí objednávek. Mám od srpna zaplacené Master 6 za 200£
Prophile 8, EarSonic Velvet V2, Xduoo X3, X10, Aune M1s, Cayin i5, iBasso DX200+ iBasso dx120, Hifiman Ananda, Audio gd NFB 11.38 Performance edition a nějaké ty highend repro
michal744
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod XYZMartinXYZ 18. 11. 2016 22:34

Podle popisu by tam tři kabely bejt měly. Ale proč nemít radši náhradní kabel, kterej se mi líbí, než kabel s vředem :-)
Já na telefonu hudbu neposlouchám a mám rád čistej kabel bez čehokoli dalšího.

A jinak když sem objednával Delty, tak mi napsali, že jakmile sluchátka pošlou, dostanu potvrzující mail, což tak opravdu bylo. Při objednávce Masteru 4 mi znova napsali, že jakmile sluchátka pošlou, potvrděj to milem s informacema o sledování zásilky. Takže počítám s tím, že až sluchátka pošlou, zas dostanu mailem potvrzení.
XYZMartinXYZ
Junior

Odeslat příspěvekod vencaxxx 19. 11. 2016 09:44

A ty sis priplatil za tracking number? Protože Bob na headfi psal že nestíhají posílat potvrzení o přepravě a tak spousta lidí dostane sluchátka dřív než potvrzení mailem. Taky psal že vsechny předobjednávky jsou na cestě (snad už od pondělí), tak doufám že i ta moje, mám objednáno od července.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod XYZMartinXYZ 19. 11. 2016 10:01

Nechal sem standardní dopravu zdarma. Na Head-fi sem teď nic nečet, ale je pravda, že začátkem měsíce tam někdo z Trinity psal, že jich je předobjednanejch tušim několik tisíc a že to rozesílání bude tím pádem chvíli trvat.
Tak uvidíme. Jestli si dobře vzpomínám, tak Delty mi došly až těch cca 14 dní potom, co sem dostal mailem potvrzení o odeslání.
Schválně dej vědět, až je dostaneš. Já je objednával 30. října, tak sem zvědavej, o kolik pozdějc je dostanu.
XYZMartinXYZ
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků