Trinity audio PHANTOM MASTER 4

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Bína 24. 8. 2017 21:54

Tak Bob sice už není součástí Trinity, ale pochybný byznys plný preorderů rozjíždí znova!! A tentokrát ve výrazně serióznější ceně. https://imracoustics.com/products/59884 ... 11009787d0
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vencaxxx 25. 8. 2017 06:12

ale MNOHEM rozumnější podminky.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Maverick5 27. 8. 2017 12:47

''YOU WILL NOT BE CHARGED AT THE TIME OF PLACING YOUR PRE ORDER. YOUR CARD WILL BE CHARGED UP TO 14 DAYS PRIOR TO THE SHIPPING DATE.''
- B&O Beoplay H6 2nd + Trinity: Delta Hybrid, Hyperion
- Audioengine D1
- Audioengine A5+, Microlab solo6c
Maverick5
Junior

Odeslat příspěvekod feathoron 3. 9. 2017 20:35

Tak mám konečně doma sluchátka od Trinity - ICARUS III místo Atlas Delta. Vyrus 2 jsem odmítl s tím, že horší sluchátka než jsem si objednal, nechci, ale kdyby mi nabídl něco lepšího (dříve slibovali Master), takže to vezmu. Nabídli mi ICARUS III, já souhlasil a do 10 dnů jsem je měl doma i s Trinity combi tips.

Akorát jsem zjistil, že mám problém s velikostí nástavců. Objednané Trinity combi tips se mi nepodařilo nandat, zdá se mi, že jsou na trochu menší a kratší krček. Jediné co mi trochu sedí a z čeho dostanu basy, jsou nástavce z paměťové pěny velikosti M. Nevíte náhodou, co by to mohlo být za typ nástavců a značku? Popř. jaké jiné nástavce zkusit. V balení byly nástavce uvedené na obrázku v odkazu:


https://www.google.cz/imgres?imgurl=htt ... mrc&uact=8
feathoron
Junior

Odeslat příspěvekod tony2008 29. 9. 2017 06:57

Ja som na zaklade head-fi zakupil JVC Spiral Dot k ICARUS III, zvolil som velkost ML a velka spokojnost. Vyborne drzia v usiach, skvele basy za mna urcite posun vpred voci dodanym. Daju sa nasadit na filtre celkom jednoducho ale pevne drzia, nezostavaju v usiach.
Len teda u nas sa kupit nedaju, ja som kupoval cez ebay priamo z japonska.
tony2008
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Rickwoo 10. 3. 2018 06:39

Ahoj
nemáte někdo přehled jestli již Trinity zkrachovalo? Stránky sou již měsíc fuč.
Jednak sem chtěl reklamovat sluchátka protože kabel k nim je mizernej a velice rychle se přerušil hned u mušle ale jelikož mne neodpověděli na email tak sem si to upravil a zabudoval sem do nich MMCX konektor tak s kablem již starosti nebudou ale chtěl sem pro jistotu ještě objednat filtříky a případně ty vrchní barevné krytky jen se mne zdá že asi není již odkud. 8-S
DAC: Fiio X5 2 , Shanling M1
Sluchátka : RHA MA750 , Trinity PM4 , Swing EC1 + IE800 , Magaoshi K3 Pro + HD , JVC HA-FXT90 , Viewsonic VSD3s , Fischer Audio TANDEM
Rickwoo
Junior

Odeslat příspěvekod akburt 10. 3. 2018 08:21

Aktualizované téma "Trinity"najdes na Head-fi ve foru sponzori.Sekce je denne aktualizovaná zklamanými zákazníky...
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rickwoo 10. 3. 2018 22:14

Dik moc
Rickwoo
Junior

Odeslat příspěvekod XYZMartinXYZ 13. 3. 2018 08:18

Oficiálně ještě nezkrachovali, ale prakticky asi už jo. Mě furt dlužej sluchátka Hunter. Občas napíšou, že je posílaj, ale nikdy jsem nic nedostal. Ještě je zkusím znova poptat, ale už je asi nikdy neuvidím :-(
XYZMartinXYZ
Junior

Odeslat příspěvekod Rickwoo 20. 3. 2018 07:39

Asi nebudes sam ale takhle prijit o penize nepotesi mne nastesti sluchatka poslali ale pekne radce emailu a jen tesne pred vyprsenim ochranne lhuty paypallu.
Rickwoo
Junior

Odeslat příspěvekod XYZMartinXYZ 21. 4. 2018 18:31

Malej update mojí story s Trinity:
K mýmu obrovskýmu překvapení mi v pátek napsali, že Huntery posílaj a přidali i tracking number. Dokonce je i funkční a říká, že opravdu zásilka v pátek odešla z UK a dnes už je v ČR. Tak jsem docela zvědavej, co příští tejden dostanu. Snad to nebude jen nějaká atrapa.

Sice to trvalo rok a půl teoreticky bych se svejch sluchátek mohl nakonec i dočkat :-)
XYZMartinXYZ
Junior

Odeslat příspěvekod vencaxxx 21. 4. 2018 19:11

gratulace, to už by zasloužilo bouchnout šáňo.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Doktor Trychtýř 22. 4. 2018 07:52

Třeba se jednou dočkám Mastera 6 :-)
Doktor Trychtýř
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XYZMartinXYZ 24. 4. 2018 18:27

Tak sluchátka opravdu dorazily. Už sem ani nedoufal. Zvukově sem naprosto pokojenej. Hodnotit asi nemá smysl, stejně si je už nikdo nekoupí.
Co je fakt hrůza, je ten dodávanej kabel. Stačí ho někde položit a on se sám zamotá. A předpokládám, že ani dlouho nevydrží, stejně jako kabel, co sem měl k PM4. Takže si k nim asi zkusim ještě pořídit kabel od Null Audio: https://www.null-audio.com/collections/ ... -earphones
Nebo máte někdo doporučení na nějakej jinej kvalitně zpracovanej kabel?
XYZMartinXYZ
Junior

Odeslat příspěvekod michal744 19. 6. 2018 17:46

Potvrzuji, že dnes byly ve schránce Master 6. To mi docela bodne, když už potřebuji jen něco obyč na chůzi.
Postřehy? Hraje to lépe jak Velvety, ale zatím nic víc.
Prophile 8, EarSonic Velvet V2, Xduoo X3, X10, Aune M1s, Cayin i5, iBasso DX200+ iBasso dx120, Hifiman Ananda, Audio gd NFB 11.38 Performance edition a nějaké ty highend repro
michal744
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků