VIVO XE800 první dojmy

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Bína 1. 10. 2016 09:31

Půjčí mi je někdo na test? :)
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vencaxxx 1. 10. 2016 10:11

Klidně je pujcim, ale záleží odkud jsi?
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bína 1. 10. 2016 10:36

Praha
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vencaxxx 1. 10. 2016 11:18

Aha, já jsem z Mostu, ale v Praze budu příští víkend. Na jak dlouho bys je potřeboval půjčit?
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bína 1. 10. 2016 11:40

To neřeš, počkám, jestli je bude mít nějaký Pražák, takhle to řešit je zbytečné. Ty sluchátka mě až tak nezajímají.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vencaxxx 1. 10. 2016 11:49

OK. No zas by ale třeba někoho zajímala recenze od někoho kdo má naposlouchano ;)
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Figut 1. 10. 2016 19:31

Když si je prvně pustíš, řekneš si super (za tu cenu). Ještě že mají ten ohebný krček, jinak bych je správně do ucha nedostal, řešení těla a vedení kabelu není zrovna optimální. Slušný prostor. Celkem vyrovnané. Všeho dostatek, nedostatek nepociťuji. Akorát ta přesnost teda. je to prostě takové hrubější, rozplizlejší, plastovější. Po cca 15h hraní do ponožek. Za ty prachy jo. Jestli lepší jak mh1c nebo tenore, nevím, oboje mě moc nezaujaly, ale pokud si pamatuju, tak vivo mají větší prostor a separaci/údernost a ty druhé jsou hladší. Mně třeba separace s jiskrou vyhovuje víc, než hladší, měkčí a temnější podání.
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 1. 10. 2016 19:37

Proč to pořád všichni porovnávají s MH1C a Tenore? Vždyť se zdá, že tyhle sluchátka mají úplně jiné podání?
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vencaxxx 1. 10. 2016 19:37

Podle mě je 15 hodin na rozehrání strašně málo.

-- 1. 10. 2016 21:21 --

Bína píše:Proč to pořád všichni porovnávají s MH1C a Tenore? Vždyť se zdá, že tyhle sluchátka mají úplně jiné podání?

Tak jsou to oboje sluchátka co se dávaly k mobilům a dají se koupit za zlomek ceny co by stály normálně.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Figut 1. 10. 2016 21:01

Přesně tak, proč asi? :roll: :lol:
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NOWOCAYN 2. 10. 2016 06:38

Parobci... Vcera vecer som si ich za 16,29Eur objednal (z linku ktory v prvom prispevku tohto topicu postol vencaxxx), no potom som to objednanie zrusil (som velmi vahavy typ)..... Lenze dnes rano mi odisla z uctu spominana suma..... Kedze su uz teda vyplatene, hoci som ich objednavku zrusil, mozem ocakavat ze mi ich aj odoslu??? Alebo nejaky skodoradostny cinan si povedal, ze "Zrusil si !? Dobre, tak ti ich neposleme, ale peniaze si vezmeme.... ;-)..." ? Je to mozne ???.... DUFAM ZE NIE....
Inak, ak mi dojdu (co si myslim na 95% ze ma nepodvedu...), tak budem predsalen rad, ze ich odoslali (ak ich odoslu) aj ked som objednavku zrusil... Budu odlisne od MH1ciek ktore mam doma (mozem teda pouzit ich silikony ktore mi sadnu dobre do usi), a KONECNE dat sancu aj inym sluchadlam (a bud vypnut, alebo zmenit hodnoty RockBoxoveho EQ).... A ked mi odide ClipZip do kremikoveho neba (zapina sa sa posledne mesiace vzdy takych 6 minut - svieti logo RockBoxu 6 minut a az potom naskoci moznost ovladat prehravac), tak uz nebudem vahat ci upgradeovat sluchadla (ktore budem mat doma 2 kusy), alebo mp3 prehravac (ktory nebudem mat ziaden.... Lebo z mobilu LG SPIRIT pocuvat hudbu....?... Cez sluchatka urcite nie...nevydrzal by som...). MP3 by som zvolil bud XDUOO X3 ( bez zaruky :-(...z Aliexpressu, AK MA TERAZ NEOBABRU), alebo FIIO X1 so zarukou z mall.sk (najlepsia cena tohto produktu v SR, ziadne postovne)... Ale to je uz do inej temy...
PROSIIIM, nech mi tie VIVO dojdu, ked som si ich uz zaplatil...
NOWOCAYN
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Figut 2. 10. 2016 10:25

Kdo vymyslel s tímhle tvarem vedení kabelu dolů, byl vážně idiot. Už při prvním pohledu je zřejmé, že by asi bylo lepší je otočit a kabel horem za ucho. Samozřejmě mnohem lepší sedí. Hm. Jenže. L a R kanál :/
Teď mám jistotu. Sluchátka si musíte dát hluboko, celý špunt, jinak vám to nebude hrát zdaleka tak dobře. S kabelem dolů se to ale dá těžko. Jinak tahle sluchátka nemůžou snad nikoho zklamat. Rozehrání zatím nevím, až teď správně nasazené mi to hraje jak má. Tohle má velký potenciál na pořádný hype! Pověřit někoho šikovného na prohození kanálů nebo přehrávač s funkcí.
Naposledy upravil Figut dne 2. 10. 2016 11:22, celkově upraveno 1
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LOPO_X 2. 10. 2016 10:26

Já mám s vrácením peněz přes Ali špatné zkušenosti tak nevím
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod NOWOCAYN 2. 10. 2016 10:41

LOPO_X : Vratenie penazi v akej suvislosti ?.... V takej ako ja (objednanie, minutu po objednani zrusenie objednania, a o par hodin aj tak odisli z uctu peniaze), alebo si uz mal nieco z aliexpressu doma a chcel si to vratit ?....
NOWOCAYN
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vencaxxx 2. 10. 2016 12:39

Na stránkách VIVO právě ukazujou obě možnosti vedení kabelu, ale je pravda že defaultně asi kabelem dolů.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků