VIVO XE800 první dojmy

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod vencaxxx 18. 9. 2016 06:31

A jestli to nevadí okolí ;) já poslouchal pecky v kanclu a někteří kolegové nebyli úplně nadšení...
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ...drát 18. 9. 2016 08:34

no dajme tomu že časť hluku vytlačí zvuk slúchadiel :-),ale pripúšťam že každý máme iné ušné jamky mne napr. slúchadlá vypĺňajú ucho takže spolu s penou to celkom tesní a nevypadnú ani pri nahnutí,potrasení hlavou
...drát
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Neonian 19. 9. 2016 21:49

Mě by zase zajímalo porovnání hlavně s KZ sluchátkama. Přesněji ATE a potom nové ZS3 a ZST, což ale chápu, že ještě moc lidí nemá tak zde asi nepochodím. Jaké ty jsi slyšel? A všichni co píšete postřehy je to posloucháno na nějaké dražší sestavě nebo klasicky jen třeba na Clipu Sport?
Neonian
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vencaxxx 20. 9. 2016 05:37

Já měl hds3, zn1 mini a ed11. Všechny byly horší než vivo. Poslouchal jsem převážně na Audinst HUD mx2. Ty nový KZ by mě taky zajímaly.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Neonian 20. 9. 2016 11:27

Já mám právě ATE a nově ty ZS3, který mě moc příjemně překvapili + ty ZST vypadají taky dobře, tak je asi zkusím. Každopádně nemám takové zkušenosti s poslechem a jedu jen přes ten Clip.
Neonian
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Topes 24. 9. 2016 13:48

jak to je s těma basama ? Rád bych si tyhle špunty za tu cenu koupil, ale nevím abych neudělal chybu.
Poslouchám převážně metal a rock, pak něco z popu a občas i nějaký to elektro.

Zvuk bych rád neutrální, takže aby tam bylo všeho tak akorát a hrálo to tak, jak to autor hudby zamýšlel. Takže když má bejt hlubokej bas u baskytary tak ať to hezky zabasuje ale když tam drnkne na akustickou kytaru tak aby to znělo jemně a nehučelo jak subwoofer. Prostě basů dost ale jen tam , kde mají být. Výšky a středy tak akorát, žádný řezání do uší ale ani mdlej utahanej zvuk bez šťávy. Taky nemám rád sykavky.

Mám do nich jít, nebo bych spokojenej nebyl ? Budu je používat k LG G4 na cesty do práce (30 minut) , takže se mi ta cena líbí jelikož dražší asi nevyužiju.
Huawei ascend G620s
Topes
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jeden z vas 24. 9. 2016 16:44

Pri týchto špuntoch to (viac, než pri ných) závisí od vhodných náušníkov a správneho vsunutia do uší. Pri optimálnej konštelácii je basov "tak akurát" a gitary ti budú cinkať jedna radosť; Venca to popísal veľmi presne. Mne sa osvedčili mäkké široké silikóny jemne vsunuté do zvukovodu tak, aby pri ľahkom poklepaní na mušle dobre rezonovali. Sykaviek sa báť nemusíš, ale či je to ideálne na cestu do práce ... skôr pochybujem.
Naposledy upravil Jeden z vas dne 24. 9. 2016 17:10, celkově upraveno 1
Jeden z vas
Junior

Odeslat příspěvekod vencaxxx 24. 9. 2016 16:49

Na cestu do práce klidně, záleží ale jak čím, do metra ne, do busu klidně. Ty basy se daj doladit ekvalizérem případně, ale na rock bych je klidně doporučil, kytary super. Záleží taky na nahrávce. I na mobilu, ale to LG by mohlo být fajn.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Topes 25. 9. 2016 06:57

Cestuju naštěstí jen busem, občas někam jedu tramvají a metrem vůbec nejezdím takže tohle by bylo ok. Teď jde o to aby ty nástavce v balení stačily. Teď mám třeba ty špunty k tomu telefonu a tam jsou nástavce jen 2 velikosti ale vůbec mi nedrží ani jedna v uchu. Dám do ucha a cítím jak ty špunty vyklouzávají ven takže mě to sere a proto hledám náhradu.
Topes
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vencaxxx 25. 9. 2016 07:42

Nástavce jsou 3 a jsou takový delší, drží dobře, aspoň teda mě. Jinak na aliexpressu je nástavců mraky, já objednal "comply" pěny a očekávám zlepšení izolace i zvuku co se basů týče.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Topes 25. 9. 2016 12:21

Ok tak já to asi prubnu nakonec.
Topes
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milennium 25. 9. 2016 12:58

Sluchátka jsem zakoupil taky na Aliexpressu, docela jsem se na ně těšil a o to více jsem byl pak zklamaný při prvním poslechu... Podle mně je zvuk dost špatný. Nedokážu to tak barvitě a skoro básnicky rozvést jako někteří zde, ale každopádně sluchátka hrají dost plechově, bez náznaku basů a s dosti zvýrazněnými středy... Docela dobře nechápu jak je někteří jedinci zde dokáží tak opěvovat...
Ještě že ty sluchátka byli za pár stovek...
Toť můj názor a doufám že jsem někoho neranil :-D
milennium
Junior

Odeslat příspěvekod vencaxxx 25. 9. 2016 13:11

Jo je pravda že zvuk každému nesedne. Zase mají spoustu detailů například. Proto jsem psal hned v prvním postu že basy jsou slabší a bassheada nezaujmou ani náhodou. Já trochu poladil ekvalizér na mobilu a basují slušně. Nicméně bas nejde tak hluboko jak bych si představoval. Celkově je podání takové sušší, bez pozlátka, chce to si trochu zvyknout. Ale tak jsem to měl skoro s každými sluchátky. Za pár stovek to bude imho vždycky kompromis.
Jo a nechal jsi je pořádně rozehrát? Doporučoval bych min. 100 hodin, zvuk se pak slyšitelně zlepší.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 25. 9. 2016 14:11

Problem je, že jedna vec je že niekomu zvuk nesadne, to je uplne v pohode. Ale vec druha napisať nezmysel že hraju zle.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LOPO_X 25. 9. 2016 14:26

Třeba Trolling over 9000 a vy se tu nad tím pozastavujete
LOPO_X
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků