Špunty kolem/pod 3 tisíce

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod lyincake 29. 7. 2016 19:23

Ahoj, poslední dobou jsem zauvažoval o koupi lepších sluchátek. Nejlepší sluchátka co jsem kdy měl, byly Sony MDR-ZX600, ze špuntů pak nějaké no namy za 250 korun (zvuk nic moc). Chtěl bych ty sluchátka mít na cestování, třeba autem a taky popřípadě na ven. Poslouchám téměř všechno, od metalu přes rock, blues až po jazz, občas i nějaké to elektro. Jak říkám, moc zkušeností s nákupem sluchátek nemám, něco jsem zkoušel vybírat, ale na první pohled mě dost odrazuje množství značek a modelů. Padly mi do oka Etymotic MC5, jelikož jsem četl, že jejich zvuk je takový analytický, takže jsem usoudil, že by mohly být vcelku univerzální, tedy něco pro mě. Každopádně v tom dost plavu, a nevím co mám vybrat. Budu rád za každou radu :).
EDIT: Zapomněl jsem přidat, že poslouchám z mobilu, to by možná mohlo mít na výběr taky vliv.
lyincake
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ...drát 29. 7. 2016 20:32

http://m.ebay.com/itm/TY-Hi-Z-HP-32-32o ... 2005611984
k mobilu nič lepšie netreba a dosahujú kvalitu zvuku za 3 tisíc ,zvukovo sú neutrálne bas ide veľmi slušne odspodu a stredy a výšky sú hladké ako zamat až zabudneš že počúvaš slúchadlá
...drát
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vencaxxx 29. 7. 2016 22:13

Připojil bych se, ale chce to do auta a tam by mohl rušit okolní hluk. Nicméně za 6$ bych si je stejne koupil a k tomu nějaký lepší špunty.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 30. 7. 2016 07:23

Koukni se na ty Fidue A73 v bazaru. Když chceš špunty, tak kupovat pecky jen proto, že jsou levný je blbost.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bína 30. 7. 2016 08:11

Klasické doporučení: Fiio EX1 super zvuk, ale mizerná izolace. Hifiman RE-400, takový universální král, se kterým se nedá moct splést. RHA 750 pokud požaduješ ovládání pro telefon a parádní vzhled a konstrukci. Když Etymotiky, tak model MK5, ty jsou lepší než MC5

Koupit si pecky za 6$ sice je pěkné, hrají docela slušně, ale budou ti stejně 99 % času ležet v šuplíku, protože na ven jsou asi 100x méně praktické než špunty. Aspoň z mé zkušenosti.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lyincake 30. 7. 2016 10:37

Díky vám všem moc za rady. Asi půjdu do těch Hifimanů, jelikož bych chtěl poslouchat v hlučném prostředí, kde by přišla izolace vhod.
lyincake
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků