Špuntová sluchátka 500-1000 Kč, občas sport

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod mat6 4. 7. 2016 22:18

Zdravím, hledám nové špuntové sluchátka okolo 500-1000 Kč. Nejsem moc náročný na kvalitu zvuku (taky tomu odpovídá cena). Občas je využiji při běhání, takže potřebuju, aby dobře drželi v uších. Už u dvou špuntů mně odešlo vždy jedno sluchátko, takže by bylo fajn mít kvalitní kabely. (A nejlépe aby se moc nemotaly :-D )

Chtěl bych kvalitní materiálově a za dobrou odpovídající cenu, příležitostně i pro sport.

Díky za všechny rady.

Neukamenujte mě. Byl bych rád za pár typů, ze kterých bych si mohl vybrat.

E: Kupovat v ČR
Naposledy upravil mat6 dne 5. 7. 2016 07:13, celkově upraveno 1
mat6
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod mat6 5. 7. 2016 07:13

Díky za tipy. Vypadají fajn. Akorát jsem ještě zapomněl napsat, že ideálně bych to koupil v ČR, abych je měl co nejdříve doma.
mat6
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 5. 7. 2016 07:43

Meelectronic M6P.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod JoxY 5. 7. 2016 14:26

Tie Xiaomi, velmi zaujimave, dakujem aj ja za tip. Objednal som z aliexpress za 16€, bezne spunty v usiach neznesiem, mozno toto bude to prave a V-Mody sa mi casto nechce brat von, aj ked su pomerne skladne.
JoxY
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mat6 5. 7. 2016 15:59

Tak díky moc. :-) Objednal jsem ty Xiaomi z Gearbestu, protože to vychází o dost levněji. A koupím i ty MEElectronics M6P asi v mallu, že budou lepší na sport. Na Gearbestu je vůbec nemají a na alliexpressu jsou skoro stejně drahé jako v ČR.
mat6
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ...drát 5. 7. 2016 18:27

JoxY píše:Tie Xiaomi, velmi zaujimave, dakujem aj ja za tip. Objednal som z aliexpress za 16€, bezne spunty v usiach neznesiem, mozno toto bude to prave a V-Mody sa mi casto nechce brat von, aj ked su pomerne skladne.


prihoď si aj tieto:

http://m.ebay.com/itm/122005611984?_mwBanner=1

a možno už špunty v živote do uší nedáš :-) ...majú nebeský zvuk,lepší (pre mňa) ako VE Monk plus
ešte uvažujem nad týmito :
http://m.aliexpress.com/item/3259557692 ... sitedetail
...drát
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod JoxY 6. 7. 2016 09:48

Tie Ty Hi su lepsie ako VE Monk? Ako som spokojny s tymi VE Monk, len ten priemer menica je tak velky, ze ked to dam do ucha, tak mi kopec basov uteka, pretoze si to neviem umiestnit spravne, resp. nemam tak dobre clenene ucho, zeby to tam padlo. Su Ty Hi v tomto ine, alebo ciste su len jednoducho zvukovo lepsie?

No tie za 40 dolacov vyzeraju zaujimavo, trosku mi pripominaju hisoundaudio, ale asi tolko by som neriskol, musel by som si byt na 100% isty, ze hraju super a rovnako ze mi sadnu do ucha, lebo pri predaji by som polovicu stratil. :-/
JoxY
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ...drát 6. 7. 2016 12:46

sú v postate rovnako veľké, zvukom lepšie sú hlavne tým že idú hlbšie a majú širšie stereo
ak chceš niečo lepšie tak kúp 2016 MRZ Tomahawk
tieto špongie odporúčajú na Monk a Ty Hi,mne už cestujú:

http://m.ebay.com/itm/Hiegi-High-Qualit ... nav=SEARCH
tie články o tom že pecky všeobecne hrajú zle ma začínajú baviť:-)
...drát
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod JoxY 6. 7. 2016 13:13

No skusal som Hisoundaudio Live a Sennheiser OMX980...Vsetko mali sialene velky priemer na moje usi, aj ked hrali dobre, musel by som si ich pritlacit na usi, zeby som bol spokojny. Kazdopadne pockam na tie Xiaomi, uvidime. Ty Hi zrejme vyskusam, ved to nie je take drahe.

Pocul som, zevraj usi vekom este rastu, tak mozno o 10-15 rokov sa mi uspokojivo zmestia. :D
JoxY
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod JoxY 20. 7. 2016 09:48

Tak Xiaomi Piston Air su doma. Myslim, ze konstrukcne som konecne nasiel nieco, co sa mi zmesti do ucha a basy mi neuchadzaju ta-tam. Sice su velmi citlive na nasadenie, ale po chvilke hrania sa sedia v poriadku. Co sa tyka zvuku musim ich nechat rozohrat. Prve dojmy su vcelku pozitivne, ale skor nie co sa tyka zvuku, ale pohodlia. Zvukovo zodpovedaju cene (16€), take vskutku lepsie handsfree k mobilu, basy su trosku rozplacnute v beznych pesnickach, pri dubstep pekne duni a punchuje, stredov je celkom dost, vysky nie su ciste, vokaly utopene, detail skor slabsi, priestor napodiv celkom vzdusny nebyt toho necisteho charakteru zvuku, co tie sluchadla maju. Okrem basov VE Monky hraju stredy a vysky urcite lepsie. Po nejakych 50 hodinach pocuvania uvidim, ako budem mat cas, mozno napisem recenziu. :-)

P.S. - Zatial pocuvam z mobilu Samsung Galaxy S6 cez platene Spotify (extreme quality) kde viem, ze je zvuk mierne zastrety a sluchadla to mozu odhalit v tomto pripade, takze iste ich vyskusam aj s Fiio E17K (trosku by mohol presvetlit zvuk) a Flac nahravkami, poznatky doplnim potom.
JoxY
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků