Kúpa urBeats

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod hellwet 2. 5. 2016 08:00

čaute rozmýšľam nad kúpou týchto slúchadiel. Aká je ich kvalita zvuku s iphonom 6S? Ako je to s odhlučnením? Neviem sa rozhodnúť, či ich mám kúpiť alebo nie. Momentálne mám bluethoot sony sbh80 ale to nabíjanie ma nebaví :-D .
hellwet
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 2. 5. 2016 10:14

Ak ti ide primarne o kvalitu zvuku, urbeats sa kupovat vobec neoplati. Iphone je zvukovo celkom slusny, zasluzi si nieco lepsie.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JoxY 2. 5. 2016 10:15

Zdravim...Preco by si mal svoje peniazky minat na taku predrazenu zrudnost ako urBeats? Aj ked by sme si vzali, ze na mp3.sk maju cerveno-cierne za 50€, tak aj za tuto cenu si vies zaobstarat omnoho lepsi model. Popozeraj sa trosku na fore, je tu dost tem, ktore ti pomozu pri vybere IEM sluchadiel. Trosku si to tu prelistuj, je toho kvantum. Ak aj by si nic nenasiel, blizsie specifikuj, co vlastne potrebujes, ake mas preferencie zvukove (co pocuvas, aky typ hudby), alebo konstrukcne (kabel, krcok, nastavce, prislusenstvo, izolacia). iPhone 6S ma dostatocny vykon aj kvalitu vystupu, takze by sa patrilo si k nim zaobstarat nieco lepsie.
JoxY
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hellwet 3. 5. 2016 07:48

no ja rozmýšľam nad nimi preto lebo jeden obchod nechcem menovať aký aj keď asi viete aký. Má dobrú akciu, žeby sa aspoň môžem zbaviť starých sluchádiel alebo mp3 čo aj doma mám a rád by som sa toho takto zbavil. Ja sa podstate pýtam, či sa to oplatí za tu cenu alebo fakt je to viacej značka než kvalita. Kedže mi ale hovoríte, že tie urBeats sa za tu cenu vôbec neoplatia, tak ktoré sú také podstate najlepšie do tej ceny čo stojí urBeats?
hellwet
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 3. 5. 2016 08:17

Lepsich sluchadiel je naozaj kvantum. Z nasich obchodov napr. Vsonic VSD3/VSD3S.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 3. 5. 2016 09:45

Prosím tě, proč ten obchod nechceš jmenovat? Tady jsme na diskuzním fóru, kde se tohle řeší normálně.
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hellwet 3. 5. 2016 19:51

Dobre teda. Ten obchod sa volá mzone. Ja som len rád, že sa zbavím jednej MP3 čo dlho som nepoužíval ani neviem, či je funkčná a ešte z nej aj podstate niečo získam. Preto sa pýtam práve na tie urBeats, či sa to oplatí, či dokážu dobre ma odizolovať od okolitého ruchu atď.
hellwet
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 3. 5. 2016 21:10

V tom obchode stoja 100 eur, to je silene predrazene. Vyhodene peniaze. Za to mozes mat uz skutocne (takmer) spickove spunty. Ani keby ich predavali za 20 eur, tak aj tak sa to neoplati kupovat.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hellwet 4. 5. 2016 10:28

Aha lebo ide mi o to žeby som sa mohol zbaviť tej MP3 aspoň atd. Ale kedže sa to vobec neoplatí za tu cenu tak co by si odporúčal do cca 70€? Pre iPhone. Tie sbh80 co mam hrajú super len ma to nebaví stále nabíjať
hellwet
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 4. 5. 2016 10:36

Napr. Hifiman RE-400. Oproti urbeats aj oproti tym Sony neporovnatelny zvuk. Ak to teda musi byt kupitelne u nas.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hellwet 4. 5. 2016 20:45

no mne len išlo podstate o to že by som sa dokázal zbaviť spomenutých zariadení. Tiež aj o kvalitu spomínaných slúchatiek. Ale keďže sú podstate na nič za tú cenu, tak dám na teba a pohľadám tie Hifimany
hellwet
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků