Massdrop x HiFiMAN RE-00

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Figut 28. 4. 2016 19:38

RE0 se vrací jako RE00! :D

https://www.massdrop.com/buy/massdrop-x-hifiman-re-00
Diskuze na Head-Fi
http://www.head-fi.org/t/806364/world-f ... nouncement

RE0 v poslední revizi ještě pořád mám... konkurence ER4P, GR01 a podobných.
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bobzbrna 3. 5. 2016 23:32

RE-0 mám taky a je to moje zvuková sluchátková uzavřená reference do 5000,-. ETY HF-5 jsou už moc nahoře, GR7 jsou výborný ale nemají tu lehkost a samozřejmost protože tlačí trošku středy. GR-1 ani VC-1000 jsem bohužel neslyšel,ale to už je stejně přes 200 babek. Sázel jsem na RE-400 (prý nástupnickej model) chyba lávky - úplně jinej zvuk!
Takže pokud toto má být doprodej RE-0 za 40 USD aji s dopravou, kupuji okamžitě. Porovnám,a pokud budou hrát opravdu stejně, tak dám ještě jedny do foroty. In-eary do 200 babek s takovým zvukovým charakterem se už nějakou dobu nevyrábí a určitě se vyrábět nebudou.

-- 3. 5. 2016 23:48 --

Zapomněl jsem - DÍKY za info! V toto jsem už ani nedoufal...
SONY CDP-970, YAMAHA M-4, CANTON Quinto 540, KIMBER KC-1, MONSTER Powerline 2+
nebo jako zdroj NTB + FOOBAR 2000 + IFI NANO iDSD BL USB DAC , SMSL sApII, HIFIMAN RE0 nebo AKG K270 Playback
bobzbrna
Junior

Odeslat příspěvekod Figut 4. 5. 2016 20:46

Nemají to být totožné re0. Ty první měly celý opletený kabel, moje verze má zase bez úpletu a silnější kabel, u re00 nevím, co se týká zvuku, mají mít trochu víc basu. Když už jsem si zvykl na er4s, jsou mi už ty re0 basové až až :D. Také mě těší obnovení tohohle kousku. Ještě kdyby ty re272 nějak upravené tělo,abych je mohl poslechnout,neseděly mi totiž do uší. Dále kdyby obnovili prodej vsonic vc02. Výborná sluchátka, novější vsd3/5 nejsou náhradou.
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 111a111 4. 5. 2016 23:46

A aký je ten tonálny charakter? Hľadám nejaké IE tak 100-200€ som plánoval. Chcem niečo vrámci možností neutrálne, nie prehnané basy, a hlavne detailne prekreslené. Tonálne sa mi veľmi páčili HE-400i, takže niečo podobné.
Susvara | HD 800 << Topping DX9
Etymotic ER4-XR; Samsung Buds2 Pro; AKG N400
B&W 805 D2 << Lyngdorf TDAI-2170
LG OLED65B7
111a111
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Figut 14. 5. 2016 19:04

RE0 ani ne za tisícovku s poštou. Prodáno zatím přes 3300 ks. WTF?! Radost. Možná hodně lidí zjistí, jak zbytečně drahé šmejdy doma dosud mají :D.

-- 14. 5. 2016 20:30 --

bobzbrna píše:RE-0 mám taky a je to moje zvuková sluchátková uzavřená reference do 5000,-. ETY HF-5 jsou už moc nahoře, GR7 jsou výborný ale nemají tu lehkost a samozřejmost protože tlačí trošku středy. GR-1 ani VC-1000 jsem bohužel neslyšel,

S hf5 jsem se nesžil, hodně lidí tvrdí, že jsou to jen levnější ER4, někdo snad mezi nimi ani neslyší rozdíl :shock: . hf5 se nechytají. U vc1000 mě zklamalo podání prostoru. GR01 je jiná káva. Mega detail, světlost, jasnost, pěkný bas, středy, prostor. Úplně jiné jak ER4. Nejsou tak neutrálně nudné :potichu . A pozor, co nevidět, máme tu nové ER4SR & ER4XR! o<:)
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bobzbrna 22. 5. 2016 15:58

Figute, díky za názor a zkušenosti. Takže případný upgrade se jmenuje GR 01. No, já se zatím hrozně těším na reinkarnaci RE-0,kterou mi ti kluci z massdrop snad ještě letos pošlou. Bob
SONY CDP-970, YAMAHA M-4, CANTON Quinto 540, KIMBER KC-1, MONSTER Powerline 2+
nebo jako zdroj NTB + FOOBAR 2000 + IFI NANO iDSD BL USB DAC , SMSL sApII, HIFIMAN RE0 nebo AKG K270 Playback
bobzbrna
Junior

Odeslat příspěvekod bobzbrna 8. 6. 2016 23:07

Tak jsou neoblomní : The current estimated shipping date is August 3rd. To je hrůza... Ale zase na druhou stranu - za ty prachy!
SONY CDP-970, YAMAHA M-4, CANTON Quinto 540, KIMBER KC-1, MONSTER Powerline 2+
nebo jako zdroj NTB + FOOBAR 2000 + IFI NANO iDSD BL USB DAC , SMSL sApII, HIFIMAN RE0 nebo AKG K270 Playback
bobzbrna
Junior

Odeslat příspěvekod mudrnudl 18. 6. 2016 10:09

Takuto temu som hladal, rad by som sa totizto spytal, ake su momentalne moznosti a modely na upgrade z Phonak PFE 111 so sedymi filtrami. Pacia sa mi ich stredy, spevaci mi akoby spievaju rovno do ucha :). Maju skor neutralnejsi zvuk. Mam ich uz niekolko rokov, a ked za par mesiacov miniem filtre a penove nastavce, uz dalsie asi nezozeniem. Co by ste mi doporucili v cenovej kategorii okolo 150eur? Samozrejme jedna sa o in-ear.
mudrnudl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Figut 23. 7. 2016 17:49

Dnes jsem poslouchal moje staré RE0. Byl jsem šokovaný kvalitou basu, hluboký, prokreslený, rychlý. Prostor, čitelnost nástrojů, středy, výšky, reálnost zvuku nástrojů, všechno to tam je. Rychlý trash/death metal naprosto s přehledem. Samozřejmě, velmi závisí na výběru špuntů. Ale jak máte ty správné... Ten pocit, když máte v uších mnohonásobně dražší sluchátka a říkáte si "To je vtip?". Bože, jak jsem je mohl chtít prodat. Potom, prosím, bude-li někdo prodávat tento vzkříšený klenot zakoupený na Massdropu, budu je chtít.
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bobzbrna 9. 8. 2016 22:31

Jo,jo, měl jsem fakt hroznou haluz, že moje první špunty co jsem si koupil byly právě RE-0. Potom přišlo přesně to, o čem mluvíš - poslechl jsem si od té doby spoustu in-earů (mnohdy 2x i 3x dražších) a žádné nehrály pro mě tak dobře.
Co se týká těch znovuzrozených RE-0 na MassDrop (RE-00) tak asi tak:
"Unfortunately, there was a delay in the shipment of parts from third party suppliers to HiFiMAN, which resulted in a production delay pushing the ship date back to September 30th."
Na to, že jsem je zaplatil 4.5.2016.... A to byla moje první zkušenost s MassDrop!
Takže porovnání původních RE-0 a RE-00 se odkládá.

-- 9. 8. 2016 23:47 --

Figute, a jaký používáš nástavce? Mě nejlíp hrajou s těma velkýma 2-závojovýma silikonama. A musím je tam pořádně vrazit. Potom to má všechno - výšky, středy, basy (úplně fantastický je třeba poslech i 1.alba Black Sabbath) a navíc ta samozřejmost a uvolněnost. Není to světlé ani tmavé, je to jenom přirozeně krásné!
SONY CDP-970, YAMAHA M-4, CANTON Quinto 540, KIMBER KC-1, MONSTER Powerline 2+
nebo jako zdroj NTB + FOOBAR 2000 + IFI NANO iDSD BL USB DAC , SMSL sApII, HIFIMAN RE0 nebo AKG K270 Playback
bobzbrna
Junior

Odeslat příspěvekod Figut 14. 8. 2016 16:44

Ty mi moc dobře nesedí. Buď origo černé střední, nebo nějaké nevím ani co za špunty to je.
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod defacto 19. 10. 2016 15:26

tak je zase mají v nabídce, kdyby o nich někdo uvažoval
defacto
Junior

Odeslat příspěvekod Figut 19. 10. 2016 17:47

Což mě přivádí k dotazu, co ty z první vlny? Jak moc jsou shodné se starými RE0?
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod partizann 21. 10. 2016 09:25

Ja ich mam asi tyzden, zial povodne RE-0 som nemal moznost pocut takze neviem porovnat.
Hraju znatelne lepsie ako Xiaomi piston 3, skor by som to prirovnal k mojim starym (US made) koss porta pro, bez prehnaneho hrbolu na basoch - podobne uvolneny a neurazajuci zvuk, no s trocha viac detailmi. Bass je slabsi a ani nejde tak hlboko ako u KPP ale zas je kus rychlejsi. Pri niektorych skladbach pocut neaku tu zrnitost, ale nic strasneho.

Malo dojst aj dajake puzdro, ktore sa nakoniec nekonalo a tak kazdemu vratili 10%, inac to prislo s 2 nastavcami,
jedny klasicke a druhe dvojzavojove. Opradenie kabla je od jacku po rozdvojku.
Za tych cca $35 to bola myslim celkom dobra kupa.
Asus Essence STX -spdif-> TPA Buffalo III Sabre DAC ---> AMB Beta22 ---> Audeze LCD 2.2
DIYINHK XMOS -I2S-> DIY PCM5102A DAC ---> DIY HA600 Headamp ---> AKG K712 PRO
partizann
Junior

Odeslat příspěvekod Figut 22. 10. 2016 10:32

http://www.head-fi.org/t/823483/hifiman ... t_12949909
No a kdyby je někdo tady chtěl prodat, napište mi. Děkuji.
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků