Massdrop x HiFiMAN HE-350

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod reign 13. 5. 2017 09:13

Iron Maiden vyřešen - poslední release (EU) je inverze mé jinak nejoblíbenější japan verze. Teď už to sedí jak pozadí na míse.
Jsem spokojený, ty sluchátka mi přijdou za ty prachy slušný a jsem i rád, že je v pohodě utáhne Fiio X1.
reign
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod reign 27. 5. 2017 09:56

Máte někdo zkušenost s tímto pouzdrem? Mám obavu, že to je na Hifimany na těsno a dávat dvojnásobek za originální se mi nechce...
http://s.aliexpress.com/uAJr6B7r
reign
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod reign 8. 6. 2017 05:37

Tak prodejce mi po delší době odepsal, že na Hifimany je to fakt malý.
Máte někdo tip na jiný neorigo obal?
reign
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod reign 19. 10. 2017 20:31

S odstupem času hlásím malý, pro někoho možná užitečný příběh...
Můj kus byl vadný - levý měnič postupně hrál tiše, na Fiu jsem už měl balance na doraz doleva. Samozřejmě tím šla do kopru i kvalita zvuku. S reklamací jsem otálel, rozhoupal jsem se před měsícem a ejhle - servisní středisko mají v Británii, vše šlo celkem rychle, cca do tří týdnů jsem měl nová sluchátka. Zpětně musím říct, že ta původní nikdy takto nehrála. Díky i za doporučení na kožené náušníky HM5 angled, je to pecka. A na závěr malé varování. Na netu je návod na bass mod - sundání malé samolepky kryjící malý otvor uprostřed. Nechápu nadšené ohlasy na tuto úpravu v diskusi na massdropu, basy jsou najednou všude a šíleně otravné - v porovnání s tím jsou Koss Porta Pro audiofilský vyrovnaný kousek se suchým projevem. Tož tak.
reign
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dropadred 19. 10. 2017 22:05

Ten mód som videl a ja si viem predstaviť, že to ľudí poteší, no to platí pre stock náušníky. Ja som ich inak aj tie pôvodné náušníky mal celkom rád, ovšem boli ako kameň ale zvuk bol taký fresh.

S Angled ale boli hneď niekde inde, hlavne tie basy sa zlepšili - no mám rád, ak sa takouto zmenou zmení bas ale celkovo, nielen napríklad stredobas, že to začne akurát tak dunieť.
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod reign 21. 10. 2017 09:21

Kluci a co nějaké tipy na přepravní obal? Co jsem koukal tak i ty největší (včetně originálního obalu HiFimanu) počítají s vyndáváním kabelů ze sluchátek a to se mi nezamlouvá...
reign
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Carabei 21. 10. 2017 13:48

Pelicase?
Carabei
Aristokrat klubu D2
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod reign 21. 10. 2017 18:52

Díky za tip, ale to je celkem nepoměr - kufřík od nich s vyhovujícím vnitřním prostorem přijde bratru na 3000 kaček.
reign
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků