Massdrop x HiFiMAN HE-350

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod kychtax 28. 4. 2016 05:41

ATC SCM 40, Primare A32, RME ADI 2 Pro AE, kabely kychtax
kychtax
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bobzbrna 26. 5. 2016 21:31

Máš objednáno ? Bob
SONY CDP-970, YAMAHA M-4, CANTON Quinto 540, KIMBER KC-1, MONSTER Powerline 2+
nebo jako zdroj NTB + FOOBAR 2000 + IFI NANO iDSD BL USB DAC , SMSL sApII, HIFIMAN RE0 nebo AKG K270 Playback
bobzbrna
Junior

Odeslat příspěvekod kychtax 2. 6. 2016 21:11

ne, počkám na recenze a odhaduju, že bude stejně druhý drop.
ATC SCM 40, Primare A32, RME ADI 2 Pro AE, kabely kychtax
kychtax
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SmokeMan 24. 11. 2016 15:27

Ahoj, zase to lita na massdropu, celkem se mi to libi a ted prave babo rad, ten most vypada, ze bude tlacit hafo, ma to uz nekdo realne naposlouchany? jako recenze sou, ale ze bych vedel... jak to hraje? muze to nekdo s necim srovnat? jaky je ten material kolem mostu?


jinak receno, stoji to za to?

https://www.massdrop.com/buy/massdrop-x-hifiman-he-350
FX 8300@4,4GHz@1,38V, MSI 970 Gaming Pro Carbon, Sapphire Rx 480 8GB nitro+ @580 nitro+ undervolted, 16GB Corsair@1886MHz, Scythe FenrisWolf, KC2000, As2000, Scythe chlazeni
SmokeMan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 24. 11. 2016 15:42

Mel jsem Hifiman HE 300 a nebyl to zadny zvukovy zazrak.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SmokeMan 24. 11. 2016 16:19

aha... ty tristovky sou za strasnej ranec... no nevim teda...pockame, esi to jeste nekdo nezhodnoti... jako do te trojky pres ten massdrop bych aji sel, ale esi to nestoji za rec...


edit:

no ale ty budes asi narocnej, kdyz cekuju podpis... to ja tak uplne nebudu...
FX 8300@4,4GHz@1,38V, MSI 970 Gaming Pro Carbon, Sapphire Rx 480 8GB nitro+ @580 nitro+ undervolted, 16GB Corsair@1886MHz, Scythe FenrisWolf, KC2000, As2000, Scythe chlazeni
SmokeMan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 24. 11. 2016 21:47

Já ti neríkám nekupuj je,jen jsou to takový nudný sluchátka.Ale treba od massdrop budou lepsí,ty jsem neslysel.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dropadred 24. 11. 2016 22:07

SmokeMan píše:aha... ty tristovky sou za strasnej ranec... no nevim teda...pockame, esi to jeste nekdo nezhodnoti... jako do te trojky pres ten massdrop bych aji sel, ale esi to nestoji za rec...


edit:

no ale ty budes asi narocnej, kdyz cekuju podpis... to ja tak uplne nebudu...

https://www.youtube.com/watch?v=agCnn6quYNc
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MynnyD 19. 12. 2016 21:23

Kdybyste někdo měl zájem, prodávám je:

viewtopic.php?f=1872&t=1258540

Myslím, že v mém případě splnily marketingový plán Hifimanu - namlsaly mě na HE-400i :)
MynnyD
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dropadred 29. 12. 2016 17:25

Tak ja si ich teraz po MinnyDím mlsám a je v nich oveľa viac ako by napovedala cena.

Znovu sa bavíme o tom, aké sú z krabice a aké sú, keď sa vymenia náušníky - aktuálne mám na ceste jedny HM5 Angled Boženkové, no zatiaľ som prehadzoval stock, FocusPad-A a Mad Dogs náušníky a s každým sa bavíme o značne inej charakteristike.

Stock si zachovávajú len základný sub-bass, stredy nezastierajú a a výšky sú veľmi detailné, no bohužiaľ občas sa prejavia sykavky.
FocusPad-A akosi vytiahnu basy, stredy idú dole (zastreté v porovnaní so stock) a výšky sa upokoja.
Nakoniec MadDogs (a predpokladám, že Angled boženky pre HM5 budú tiež také) robia samé dobré veci, stredy nechajú na úrovni stock náušníkov, basy idú hore (príjemne) a výšky sa zbavia sykaviek a upokoja sa len o chlp.

Bas ako pre mňa veľmi dôležitá zložka...musím povedať, že síce nemá kdejakú kvantitu, tak má rýchlosť, čistotu a je tam - je pravda, že zrazu mi Alpha Dogs znejú oveľa basovejšie, takže Denony D2000 sa teraz neopovážim ani dať na hlavu.

Teším sa na ďalšie počúvanie, no hneď môžem povedať, že rady tipu "Já ti neríkám nekupuj je,jen jsou to takový nudný sluchátka." nie sú na mieste. Samozrejme to nemyslím v zlom, to ani trošku, skôr len za mňa môžem povedať, že majú svoj zmysel.
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tethys 2. 1. 2017 16:13

Dropadred, píšeš o nášnikoch na HE400i? Ak áno, čo myslíš tým že basy idú hore? Že sú silnejšie, alebo subbas je lepší? Lebo HE400i mi prídu až príliš kľudné slúchadlá a ak sú basy silnejšie a celkovo sa s MadDogs podľa teba upokoja, tak to asi nie je zlepšenie ale opačne. Podľa mňa práve jediné čo im chýba je dynamika.
tethys
Junior

Odeslat příspěvekod dropadred 3. 1. 2017 18:32

HE-400i majú produkčné FocusPad-y. Tie, ktoré mám ja sú tie predprodukčné FocusPad-A (dodávané k predobjednávkovým HE-560) a je to úplne iné (produkčné, teda tie, ktoré máš aj na 400i majú jemne znížiť basy a navýšiť výšky). Ja by som ich osobne mať nemohol, nepočul som ich ale keďže som mal HE-400 a porovnaní s HE-400i som videl a počul dosť, tak viem, že by to bola pravdepodobne dosť nuda.

FocusPad-A a Hybrid (HM5) vytiahnu basy celkovo no nie veľmi, sub-bass už nevynikne a stredy sa zastrú (extrémne). Preto je aj trošku zložité odhadnúť presnú hodnotu zosilnenia basových položiek.

Mad Dogs náušníky (a teraz už viem potvrdiť, že) aj HM5 Angled Boženky sú ideálnymi na tieto slúchadlá - basy dostanú jemný boost v najnižších frekvenciách, mini nárast v ostatných, čo pridá na tele, stredy zachované (ba až o 0,5dB k lepšiemu v správnych pásmach) a výšky a detaily ostali, akurát zmizli sykavky.

Angled boženky/kožené vo všeobecnosti pomáhajú, osobne som ešte nezažil niekde, kde nemajú dobrý vplyv (okrem D2000, tie potrebujú hlavne tenké náušníky).
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tethys 4. 1. 2017 12:21

Dík, takže to bolo o HE400i. Keďže mne na inak pre mňa takmer dokonalých slúchadlách chýba trocha to "telo", tak Mad Dogs budú pre mňa asi to čo hľadám a skúsim.

Dík za inšpiráciu. Idem hľadať kde ich zoženiem.
tethys
Junior

Odeslat příspěvekod dropadred 4. 1. 2017 18:46

Ani ich nerieš, to jednoduchšie zoženieš ešte ZMF náušníky...

Bež do
www.mp4nation.net/brainwavz-angled-memo ... headphones . Za kvalitu ručím, sú veľmi príjemné, avšak ak by si veľmi chcel, tak už začali robiť aj koženú verziu, ale je to ešte veľmi skoré štádium, takže ich ešte nie je možné veľmi zohnať.
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod reign 7. 4. 2017 08:46

Nazdar borci, včera jsem nevydržel (no nekup to za ty prachy) a HiFiMANY HE-350 objednal (https://www.massdrop.com/buy/massdrop-x-hifiman-he-350), těším se jak malý kluk. Kontrolní otázka - chytli vám to celníci, nebo to prošlo?
reign
Mírně pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků