Náhradní kabely pro in-eary - Podělte se o zkušenosti

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 13. 9. 2017 13:01

No já neříkám, že nemůžeš mít částečně pravdu, ale zas tak jednoduchý to nebude. Shopů co nabízí surovou kabeláž za suchý z nosu je mrtě.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sarga 13. 9. 2017 20:03

Na Westone W60 se mi nezdál v dobré kondici origo kabel, prodřená izolace, tak jsem se podíval po náhradě. Zakoupil jsem Fiio RC WT2 za poloviční peníz, co originál. (800,-)
Četl jsem o něm tady chválu, tak jsem se koupě naslepo, za tenhle peníz, ani moc neobával. Posun zvuku asi i díky malé, menší impedanci, výšky posílené, basy více zkrocené. Lepší separace nástrojů. Asi vhodné k tmavším sluchátkům.Třeba s Mojem jsem W60 ani moc neposlouchal, tmavé, tady najednou úplně v pohodě. Ono asi ten origo, asi nebyla žádná hitparáda. Takže jenom přidávám svojí trošku do mlýna, trochu s levnějším železem.. ;-)
IMG_0515.JPG
Zvuk: SE846, QP1R, W60, K702, KHV1, Carat Saphire,T2, M2Tech Usb, Mojo, HF5, Lavricables, Apple Ipod 6g.,iAudioGate
sarga
Junior

Odeslat příspěvekod deewy 14. 9. 2017 01:10

mrazíkovo píše:No já neříkám, že nemůžeš mít částečně pravdu, ale zas tak jednoduchý to nebude. Shopů co nabízí surovou kabeláž za suchý z nosu je mrtě.

Souhlasim s Mrazikem, kvalitnich prvovyrobcu je, ze bys je na prstech jedne ruky napocital. Spousta dalsich mensich spolecnosti nakupuje u techto prvovyrobcu a to kabely nejvyssi tridy. Nemluve o tom, ze mnoho z nich si necha delat zakazkovou vyrobu a to v maloserii stoji tezky prachy. Vstupni naklad se pochopitelne musi projevit v prodejni cene. Tak je to se se vsim...
deewy
Junior

Odeslat příspěvekod deewy 14. 9. 2017 20:08

Podle čísla balíku, by u tu Lionheart měl být už zítra.

Necháváte kabely zahořovat?
deewy
Junior

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 14. 9. 2017 20:10

Není co
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod deewy 14. 9. 2017 20:52

Diky Mraziku,

Prave o tomhle nevim co si myslet. Nekde se dopurucuje zahorovat 100+ hodin, ze se tak udajne po vyrobnim procesu uvolni nashromazdene plyny, nebo tak nejak? Hlava mi to nebere.

Rikas teda, ze se dal zvukovy projev nemeni, at je kabel nove vyndany z krabice a nebo je na nem uz neco odehrano?
deewy
Junior

Odeslat příspěvekod deewy 15. 9. 2017 13:38

Lionheart je doma, jedím slovem WOW. Tak citelný posun jsem ani zdaleka nečekal. Zkusím toho sepsat víc, jakmile projedu písničky pro test.

IMG_0354.jpg
Přílohy
IMG_0355.jpg
deewy
Junior

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor