VE Monk - ďalší utajený zázrak

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Bína 12. 3. 2016 14:07

Prosím tě, dáš sem nějaké ukázkové foto? protože mi to přijde jako úplná volovina.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NOWOCAYN 12. 3. 2016 15:29

Načo fotiť ? :-) Nápis "L" a "R" sa mi dotýkajú ušnej chrupavky (tej, čo lemuje ucho)...čiže meniče slúchadiel smerujú "od hlavy" a nie "do hlavy" :-)
Na doma : zvukovka Tascam US 122 MKII + monitory Tascam VL-A5, príručné repráčiky Creative T20 II, slúchadlá SuperLux HD681 EVO
Do postele : KZ ZS5, Clip ZIP (RockBox)
Na zvuk hovoreného slova pri sledovaní YT z mobilu : SE MH1
NOWOCAYN
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LOPO_X 12. 3. 2016 16:38

Dle meho pecky jsou dělane tak že maji byt v tom uchu pověšené a lehce nasměrované do sluchovodu

pecky 1.jpg
pecky 1.jpg (5.72 ) Zobrazeno 2606 krát
pokud je nosiš takhle tak je to myslim v pohodě

pecky 2.jpg
pecky 2.jpg (3.18 ) Zobrazeno 2605 krát
pokud takhle tak je to blbost a pořadně to tam nenacpeš a zvuk stoji za hovn*
Fiio btr5 + Fearless s8f
Samsung galaxy buds pro
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lithrai 12. 3. 2016 16:50

Len zo zvedavosti by to aj mňa zaujímalo, lebo podľa toho ako to popisuješ, si to vôbec neviem predstaviť ako tie pecky nosíš.
lithrai
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod evlo 15. 3. 2016 12:36

jsem si to koupil s tim, ze to budu zase dalsi internetova lez od lidi co nevi co to jsou dobre hrajici sluchatka a samozrejme, uplny *****. Akorat rozdil oproti tem uplne nejhorsim je v tom, ze misto basu neprskaj, ale o neco trochu se snazi.

Melo me to dojit hned, podle toho, ze prvni prispevek byl psan slovensky, takze moje chyba.

Popravde, za 5 eur me to prijde predrazene.
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LOPO_X 15. 3. 2016 13:43

Evlo nevím co slyšíš ty ale ostatni se shodli na tom že hrajou více než za 5 éček sice prostor mají menší ale kompenzuji to tím zbytkem
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dazo 15. 3. 2016 13:54

Evlo asi chce vyvolat medzinarodny konflikt :D
dazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 15. 3. 2016 15:29

Ne nechce, ale obvykle totalni pycoviny na ceska fora, pisi slovaci, nic proti slovakum jako takovym, samozrejme je to individualni, jen je to takove pozorovani, viz. treba clanek o samsung tv 2016, tady, na av manii, srovnej si reakce slovaku a cechu na muj prispevek.

Tyhle sluchatka jsou proste *****, ocenuji, ze je na nich napsany, ze jsou primo z ciny.
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zatycz 15. 3. 2016 16:05

NOWOCAYN píše:Načo fotiť ? :-) Nápis "L" a "R" sa mi dotýkajú ušnej chrupavky (tej, čo lemuje ucho)...čiže meniče slúchadiel smerujú "od hlavy" a nie "do hlavy" :-)

Takhle jak to popisuješ, tak snad ani není anatomicky možné ty pecky do ucha nasadit tak, aby se znaky L/R dotýkaly ušního boltce. Pecky se nosí tak, že měnič směřuje přímo do zvukovodu.

LOPO_X píše:
pecky 2.jpg
pokud takhle tak je to blbost a pořadně to tam nenacpeš a zvuk stoji za hovn*


Tak u tohodle jsem vyprskl smíchy. To mi neříkej, že by někdo takhle byl schopen nosit pecky? :)

-- 15. 3. 2016 16:13 --

evlo píše:jsem si to koupil s tim, ze to budu zase dalsi internetova lez od lidi co nevi co to jsou dobre hrajici sluchatka a samozrejme, uplny *****. Akorat rozdil oproti tem uplne nejhorsim je v tom, ze misto basu neprskaj, ale o neco trochu se snazi.

Melo me to dojit hned, podle toho, ze prvni prispevek byl psan slovensky, takze moje chyba.

Popravde, za 5 eur me to prijde predrazene.



Dej mi prosím tip na dobře hrající pecky dejme tomu do 50 Eur, ať nežeru.
zatycz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod evlo 15. 3. 2016 16:25

Nevim, nevyznam se v peckach, to priznavam, ale tu padli srovnani i s normalnima sluchatkama. Je mozne, ze zadne dobre hrajici pecky nejsou, tomu klidne verim.

Tyhle hraji rozhodne jako odpad, i treba takove akg k400 jsou vyrazne lepsi, nebo i ty marschall major. (nic horsiho s nejakou znackou doma nemam)

jsem teda zjistil, ze me windows update naupdatoval nejake drivery zvukovky, ktere zvuk rozhodne nevylepsili, ale furt proste tragedie, takhle bych cekal, ze budou hrat i ty nejlevnejsi pecky, stejne, proste

Napisu jeste tohle - komu se zvuk techhle sluchatek libi a prijde mu, ze hrajou dobre, tak zkuste vase oblibene pisnicky na necem jako monster inspiration, ne lepsi sluchatkach, co nejsou akg, bd, sennhaiser apod. analyticke studiovky. ... vlastne radeji ne, nezkousejte to
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radimecek13 15. 3. 2016 18:19

Naposledy upravil radimecek13 dne 15. 3. 2016 19:09, celkově upraveno 1
Doma:
Cambridge Audio Azur 540C - Hypa 300SE -SHURE SRH 940,Bang & Olufsen H6
Na ven:
Fiio X1+ Bang & Olufsen Beoplay H2,Ultrasone Icans Octa,Grado IGrado



FIAT 500L POP STAR 1.4 benzín
radimecek13
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NOWOCAYN 15. 3. 2016 18:59

LOPO_X

Mal som ich nasadené takto podobne ako na tom spodnejšom obrázku, ale viac zastrčené v uchu, takže zvuk smeroval len do ucha, mriežka meničov netrčala z ucha. A zvuk bol takto NAJLEPŠÍ. Ale stále tak 5 krát horší než MH1... Proste pre mňa FAIL:-)
NOWOCAYN
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LOPO_X 15. 3. 2016 19:27

Jenže takhle se to nosit nemá... Aspoň podle mě
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 15. 3. 2016 21:35

evlo píše:Ne nechce, ale obvykle totalni pycoviny na ceska fora, pisi slovaci, nic proti slovakum jako takovym, samozrejme je to individualni, jen je to takove pozorovani, viz. treba clanek o samsung tv 2016, tady, na av manii, srovnej si reakce slovaku a cechu na muj prispevek.

Tyhle sluchatka jsou proste *****, ocenuji, ze je na nich napsany, ze jsou primo z ciny.

Bylo vhodné, že jsi upřesnil ty informace ohledně názoru na slovenské uživatele. Jak jsem Ti již psal - měl bys vynechat podobné podružné pocity ze svých příspěvků a psát, pokud možno, ke konkrétním lidem, a to bez ovlivnění jejich národností atp. Jestliže, dle Tvého názoru, nepíše pravdivě o určité věci uživatel s přezdívkou „XY“, obrať se v diskuzi k němu. Národnost ani nemůžeš dle psaného textu určit, protože se klidně může jednat o Angličana, který píše slovensky, protože tam pracuje/studuje atp. Navíc podobné národnostní průpovídky na odborné diskuzní fórum nepatří.

evlo, byť chápu, že to zřejmě nemyslíš zle, musím trvat na výše uvedeném. Ne každý je ochoten podobné průpovídky přehlížet a nenechat se jimi urazit.

Děkuji za pochopení.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zatycz 16. 3. 2016 18:11

NOWOCAYN píše:LOPO_X

Mal som ich nasadené takto podobne ako na tom spodnejšom obrázku, ale viac zastrčené v uchu, takže zvuk smeroval len do ucha, mriežka meničov netrčala z ucha. A zvuk bol takto NAJLEPŠÍ. Ale stále tak 5 krát horší než MH1... Proste pre mňa FAIL:-)


5x horší, to je zajímavá kvantifikace kvality zvuku. Já teda 2 kusy MH1 disponuji a pokud je porovnám, tak MH1 mají plnější zvuk ve středech a středních basech, ale mému uchu a mozku hrajou Monky lépe.
zatycz
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků