Začátečník – zdroj zvuku pro AUDIO-TECHNICA ATH-MSR7BK

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod kzlatak 9. 10. 2015 07:28

Dobrý den,

v oblasti audia jsem naprostý začátečník, ale dostal jsem sluchátka AUDIO-TECHNICA ATH-MSR7BK (doteď jsem používal Koss Porta PRO) a rád bych využil jejich potenciál. Poslouchat hodlám převážně hudbu, občas nějaký film. Sluchátka budu používat s PC (integrovaná zvukovka Realtek) a NB Lenovo Yoga 3 14(integrovaná zvukovka Conexant Smart Audio) a mobil Samsung Galaxy Note 4.

Můj dotaz zní, jestli si mám dokoupit nějakou krabičku (externí zvukovka, sluchátkový zesilovač, …), která by byla nejlépe univerzální a umožnila mi kvalitní poslech. Díval jsem se po výrobcích značky FiiO X1 – X3, ale nevím, co to vlastně umí kromě přehrávání hudby.

Omlouvám se za laickost dotazu, ale každý nějak začínáme :-) Předem díky za radu.
Iphone 13 Pro Max 256MB
Apple Watch Series 7
Ipad Pro 12.9" M1 512MB
Surface PRO 8
kzlatak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 9. 10. 2015 09:14

X1 okrem prehravania hudby nevie nic, X3 moze (okrem toho ze je to prehravac) sluzit aj ako zvukova karta k tym zariadeniam co mas.

Alebo je moznost kupit len prenosny dac/amp (zvukovku). Napr. Fiio Q1, E07k, E17, E18...
Tu budes musiet ozeliet funkciu prehravaca, ale zase je to podstatne lacnejsie ako X3.

Na toto je tu ale samostatna sekcia aj pre prevodniky: forum-1920/Prevodniky-a-sluch-zes.html?style=2, aj pre prehravace: forum-726/MP3-prehravace.html?style=2. Tu sa riesia sluchadla.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kzlatak 9. 10. 2015 13:52

Děkuji moc za tip a omlouvám se za špatnou sekci, kouknu do jiné části fóra.
Iphone 13 Pro Max 256MB
Apple Watch Series 7
Ipad Pro 12.9" M1 512MB
Surface PRO 8
kzlatak
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků