Podivný servis/výměna u Eurostaru (KOSS Porta Pro)

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod senpick 3. 8. 2018 17:41

Pan Smile uvádí 12.3. 2015: Na přelomu 2012/13 jsem jim zařizoval registraci doživotní záruky kvůli zaslání do servisu s ukrouceným kabelem u jacku (ještě rovný typ). Byly kupované ještě nějaký ten čas zpět, když se ještě nepřikládal registrační kód. Já mám Kossy PP od roku 1996, tedy 22 let, tehdy rozhodně žádný registrační kód nebyl přikládán. Poradíte jak dodatečně získat registraci? Děkuji.
senpick
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod NOWOCAYN_2 4. 8. 2018 09:56

Senpick : Za 20-30 Eur mozes mat z Aliho sluchadla podobnej konstrukcie a lepsie hrajuce nez KPP, ale nie, ty budes X krat kriesit 22 rocny sh*t.... Nechapem... :-)
NOWOCAYN_2
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod boldricus 6. 8. 2018 14:30

Ale no tak, Nowo, to chce klid, nádech , výdech :D
Prostě mu zvuk PP vyhovuje a nechce to měnit. Né každej má potřebu se posunovat, nebo dráždit svoje bezpečí na Aliexpressu. Takže není třeba ho přesvědčovat, že dělá chybu. Místo toho sem radši hoď link na konkrétní sluchátka, když už to zmiňuješ, hm? ;-]
Používám Porty u PC a sem tam jednou za pár let si nechám vyměnit ztuhlý kabel. Jejich zvuk se mi na všeobecný multimédia líbí i po letech. Ven už bych je ale netahal ani omylem.
Jsem BASShead a zvuk prasím ekvalizérem :D

Venku: Cowon Plenue D + Sennheiser IE80, FatFreq Maestro Mini
Doma: Sony Walkman ZX300 + Audiosense T800
PC -> FiiO E10 + Beyerdynamic DT 990 Pro, Sennheiser HD 598, Superlux HD681 EVO, Fostex TH-X00
boldricus
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jura00701 7. 2. 2019 17:02

Tak jsem opět poslal do Eurostaru na opravu sluchátka Koss Porta Pro (děti mi je poničily) a po již zde zmíněných špatných zkušenostech s tímto servisem jsem neváhal a koupil si u CZC zcela nová (byly v akci, no nekupte to). S těmi novými z CZC jsem naprosto spokojen, hrají jak mají.

Asi po měsíci mi přišla sluchátka z Eurostaru a jak jsem předpokládal, jsou to šunty sestavené bůhví z čeho. Zvuk je tichý, zastřený, plochý a bez basové složky. No hrůza.
Liší se také vizuálně, což jsem vyfotografoval. Sluchátka nově zakoupená u CZC vidíte na fotografiích vždy vpravo a sluchátka z Eurostaru jsou vždy vlevo.

Nově koupená sluchátka mají hlavový most se šroubem pro případné připojení mikrofonu, modrá krytka spoje kabelu s měničem je lesklá, zaoblená a s vroubkem a modré měniče jsou z lesklého plastu (odráží světlo).

Sluchátka z Eurostaru tam nemají šroub, ale jen gumovou krytku, modrá krytka spoje kabelu s měničem je matná, špičatá a bez vroubku a modré měniče jsou z matného plastu (světlo v podstatě neodráží).

1.jpg


2.jpg


3.jpg


Musím říct, že už jsem rezignoval a tato servisem sestavená sluchátka dal svým dětem na hraní. Servis však bude donekonečna opakovat, že používá pouze originální díly, které jim KOSS pošle. Hrozně tomu věřím.
Jura00701
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dropadred 7. 2. 2019 17:21

Skúšali ste už po toľkých špatných skúsenostiach kontaktovať priamo Koss HQ a reportovať tieto problémy?
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků