špunty s max bass do 2k dostupné v ČR

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 5. 3. 2015 12:12

Z toho co sa predava kdekolvek toto sotva nieco splnuje. Aby to dunelo a zaroven neku*vilo zvysok. Ak to teda berieme takto absolutne. Lenze on to takto absolutne sotva mysli, netreba to hnat do extremu a prehanat.
Proste chce dobre basove sluchadla. A takych je dost.

Rozhodne nepotrebujes 2 sluchadla. Aj ked to je samozrejme idealnejsie.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sashafckinggrey 5. 3. 2015 12:15

lukas1982 píše:tak jak to tak čtu, tak budu muset asi přistoupit k tomu co jsem nechtěl a to je, koupit jedny sluchátka na moji basovou muziku při cvičení a zvlášť na domácí lehárko, kde mi zase basy nezabijí vše ostatní.

Myslim, ze se to da sfuknout i najednou, napriklad timhle. Za tu cenu je na ne slyset dost chvaly, http://theheadphonelist.com/headphone_r ... s-edition/
sashafckinggrey
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skeptický 5. 3. 2015 13:24

Ty mě taky lákaly, ale dle názorů na head-fi, nejsou zrovna určené milovníkům basů.
Co se u nás prodává a má kvalitní bas a i celkový zvuk jsou Brainwavz R3, nevýhodou je pracné nalezení správného usazení a nejsou vhodné na sport, vypadávají (váhou kabelu a samotných špuntů)
Skeptický
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lukas1982 5. 3. 2015 14:21

zkoušel jste někdo tyto? Marley Smile Jamaica Midnight
lukas1982
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Skeptický 5. 3. 2015 15:12

Pochybuji, že by se někdo ze stálých přispěvatelů snížil k této značce :-) , ale nevypadají zle...
Skeptický
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zatycz 5. 3. 2015 17:09

Pokud Marley, tak spise model Uplift, ale ta drevena konstrukce bude imho pri sportu dost trpet, pot je svina. Stejne, pri sportu obecne trpi vsechny spunty, pokud nejsou pro sportovani primo navrzeny, takze je za chvili odrovnas.
Ja osobne bych to reseni jednech levnych spuntu na sport a drazsich sluchatek na domaci poslech nezavrhoval. A pokud bych mel doporucit levna sluchatka se silnymi basy a dobrym zvukem, tak vyhrajou SHE3590. Za ty 200,- co se teda daji poridit hrajou az neskutecne, basy jsou uderne, pevne, nerozplizle. Vysky jsou ciste, na muj vkus trosku ostrejsi, ale to se da stahnout na ekvalizeru. Sice dubstep neposloucham, ale posloucham na nich casto dub a jungle, kde je basova linka hodne vyrazna, takze by na dubstep mohly vyhovovat.
zatycz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lukas1982 5. 3. 2015 18:55

tak za 200,- už bych mohl vytáhnout sluchátka co mi zůstaly po telefonu SG S4 nebo Lg G2 :-)
lukas1982
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LOPO_X 5. 3. 2015 19:10

Za ty phillipsy se přimlouvam za tu cenu perfektni :)
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bacil2 5. 3. 2015 19:33

áno, SHE3590 sú veľmi vydarené lacné štuple 8-)
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin2133 5. 3. 2015 20:47

http://www.eurostar-ostrava.cz/cs/produ ... katID=397# ... na hifibazar.cz ještě levněji ... basů mají dostatek
JBL ES80 + Proson R10 → Harman/Kardon 3490 → Fostex HP-A4 → PC
Hifiman HE-400i, V-Moda ZN
Martin2133
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lukas1982 8. 3. 2015 15:22

Děkuji všem za rady, na cvičení jsem vzal Sennheiser CX-300 II Precision + FiiO E11 ( neskutečný rozdíl a přesně splňuje co jsem chtěl !!! ) a na domácí poslech prdím na špunty a vemu Beyerdynamic DT 770 PRO nebo AKG K 240 MKII.
lukas1982
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dazo 8. 3. 2015 18:32

Cx300... skoda, za tie iste prachy si mohol mat o dost lepsie... :-/ a e11 je k nim uplne zbytocne... a hej, na doma su velke naj :)
dazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukas1982 8. 3. 2015 19:55

e11 není k vůli těmto sluchátkům, ale proč nevyužít. A sluchátka nebyly za běžnou cenu ;-)
lukas1982
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 8. 3. 2015 20:09

No oni sa neoplatia ani za nebežnu cenu. Pokiaľ si ale spokojny tak je to uplne jedno.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukas1982 8. 3. 2015 20:28

:-D je to možné, ale fakt mi sedí a líbí se mi jak hrají! No a po pročtení X recenzí na X fórech od X recenzentů, jsem zjistil, že v této cenové kategorii napíšou snad u všech sluchátek 3 lidi ze 6ti, že jsou k hovnu a 3 lidi že jsou nejlepší, prostě neexistují takové u kterých se aspoň 80% shodne, že jsou nej. Tak jsem vzal ty co pro mě byly nejrychleji dostupné a zdarec. Až budu kupovat sluchátka na opravdový klidový poslech, tak se*u na recenze a půjdu si sednout někam, kde mi dají možnost poslechu a vyberu dle mého sluchu a peněženky :-)
lukas1982
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků