Sluchátka z Lidlu - nepřehlédněte !

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Skeptický 25. 8. 2015 18:57

Nechápu, že se vůbec někdo na takové krámy chytá. Zvuk přeci nedělá design, ale měniče. A ty se číňanům nevyplatí kopírovat, nedejbože kupovat originální.
Skeptický
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod audis 11. 5. 2016 17:05

jak často mívají v lidku sluchátka špunty? a ky meli naposledy? Potřebuju něco k mobilu, takže zda má cenu čekat...
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garen 26. 5. 2016 21:17

Koukám, že od pondělí mají v Lídlu další ze sluchátek.
Máte s těmahle už někdo zkušenosti z dřívějška? Tenkrát jsem jedny z nich nestihl koupit (chci levný sluchátka do práce) a tak přemýšlím o těchto...

Obrázek
garen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod my.dre 3. 1. 2017 15:20

Dneska jsem si taky vzal jedny špunty k nákupu http://www.lidl.cz/cs/nabidka.htm?actio ... l&id=66798 a teď je zkouším a na příjemný relaxační poslech je naprosto doporučuju. Myslím si, že na to kolik stojí, hrají pěkně. Zkoušel jsem je čistě na Xduoo, ale tam to bylo takové nemastné, neslané, ale s E12A hrají suprově, dostali energii a zvuk se projasnil. Akorát na nižší hlasitost dost šumí. Na tichý poslech to může být nepříjemné.
DAP: FiiO X7 (AM1, AM2, AM3a), Qngee X2
IEM: Flare Pro 2HD, ZhiYin Z5000, KZ ZS3, Whizzer HE01, Kb ear Believe, Tinhifi P1, Brainwavz B400
my.dre
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LOPO_X 4. 1. 2017 21:22

Sluchátka to nejsou špatná ale to balení? To není nic pro choleriky. Sám jsem to pižlal nožem.
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod my.dre 7. 1. 2017 20:31

No to blaení jsem rozstříhl nůžkama, fakt je hrozné :D. Samotná kvalita sluchátek taky odpovídá ceně, ale zvukově jsou fakt dobré.
DAP: FiiO X7 (AM1, AM2, AM3a), Qngee X2
IEM: Flare Pro 2HD, ZhiYin Z5000, KZ ZS3, Whizzer HE01, Kb ear Believe, Tinhifi P1, Brainwavz B400
my.dre
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zmarek20 7. 1. 2017 22:14

Skeptický Suhlasim s tvojim nazorom.
Beyerdynamic T1 1g/2g & dx160
Earsonics Velvet
Schiit Bifrost Multibit & Magni3
Woo Audio WA2
Viablue NF S6 0,7m
Supra Sword ISL 1m
Cosmic Audio Pure Gold 0,75m
Wireworld Supernova 6 1m
Sony SCD XB940 QS
Fiio X7 (AM3A-AM5-Am1)
zmarek20
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xproof 7. 1. 2017 22:23

Taky jsem neodolal a jedny vzal mámě. Sice nemám žádný lepší zdroj zvuku, ale na moje SoundMagic E10 se nechytají, zvuk je takový zahuhlaný,zastřený .. jinak souhlasím s tím co se už psalo - balení děs a hrůza, a zvukově za tu cenu to není až taková hrůza.
xproof
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků