Chci Hi-Fi ! Prostě Hi-Fi ! (A ne z PRC/ČLR)

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Andrejsvk 22. 11. 2014 23:28

PoliceCollector píše:Fakt tomu nerozumím :/

a fakt si nedas poradit, cize mozes fakt ocakavat, ze ti uz nikto neporadi
Topping E50 + Focal Alpha 65
LG OLED42C21

ignore list : Petulda, Peny, bacil2, platprd
Andrejsvk
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 22. 11. 2014 23:30

Sice to není hi-fi ale měly by být k telefonu dobré - Marshall Major....
PoliceCollector
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hans1983 23. 11. 2014 00:28

Vem Marchaly třeba i z druhé ruky a budeš je mít o pár stovek levněji:
http://elektro.bazos.cz/inzerat/4129698 ... ZARUKA.php
zesilovač JVC AX-1100, CD Technics SL-PG440A, gramofon JVC L-AX3, přenoska Nagaoka MP-110, DVD+VRC Daewoo DF-7100, repro Monitor Audio 14 Gold, phono Audio-technica ATH-T500,Panasonic SA-HT850 homecinema 5.1 systém
Hans1983
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 23. 11. 2014 00:42

Taky je mám za podobný prachy.A k nim jsem dostal dárkem ty jejich pecky s tema gum.kotvama.Ty já osobne nepreferuji,takze prípadne k prodeji ci výmene...
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 23. 11. 2014 07:40

PoliceCollector píše:
Superluxy mi nejsou velké, jen bych si k nim musel koupit zesilovač a nevejdou se mi do příruční tašky.
A myslis si ze tie K701 a DT990 nie su velke a ze k nim zosilovac netreba? Su este narocnejsie ako Superluxy.

Marshally su fajn imidzove sluchadla. Zvuk je na tom vsak uz horsie.

Pokial ti nevadi nosit vacsie sluchadla, tak Fostex TH-7.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ico33 23. 11. 2014 11:57

kaslite na to ludia... PoliceCollector ,je zmeteny ako lesna vccela, nepocuva rady a len spekuluje..., takym niet pomoci.., kedze ani zrejme nechce.... (podla pisma) , v kuse len chvali vsetko by USA (akokeby to bol boh) a cinu zatracuje (napriek velkym moznostiam..)
hopeless man.. :hm
Ľudia ktorí lpia na svojich poučkách,sú na 100%neomylní pre samých seba,vyhýbaju sa novým veciam,ostanu VŽDY zakrpatení vo svojom vlastnom svete,nemaju nič iba prázdne slová,ktoré väčšinou končia rýpaním,závisťou,napádaním druhého,nevediac čo vlastne chcú
Ico33
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 23. 11. 2014 13:06

Tak já už začínám o zesilovači uvažovat mj. i z toho důvodu abych měl všechno napojené na jednu krabici. PC i TV i Mac.

Kolikrát ti mám vysvětlit že sedm tisíc na sluchátka nemám a ty pořád vykládáš že jsem zmätený atd...

Fostexy mají impedanci 70 ohmů...není to trochu moc na přenosné audio ?

Ještě k té číně.... teď se superluxkami testuju všechno. Našel jsem i svůj, dvacet let starý discman Panasonic. Stále je téměř jako nový a pořád na něm svítí samolepka Made in Japan. Dole je pak Matsushita Osaka, Japan. Před dvaceti lety to šlo. Je smutné že to nejde dneska. Díky tomu to CD hraje i po dvaceti letech, kdyžto na iPhonu 4 mi odešlo středové tlačítko krátce po záruce... Nedávno jsem chtěl kuchařský nůž. Japonský santoku. Koupil jsem si krásný od Tefalu z kované oceli. Ale je made in Čína. Tak mě to rozčilovalo, že jsem šel a koupil si podobný v nožířství - a ten je made in Japan. Je však pravdou že s tím čínským, od Tefalu jdou sekat kosti a zmzlý houby :))) japonský je moc lehký.
PoliceCollector
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 23. 11. 2014 15:03

PC píše:Kolikrát ti mám vysvětlit že sedm tisíc na sluchátka nemám a ty pořád vykládáš že jsem zmätený atd...
Vyskytly se tady celkem slušné návrhy na tebou požadovanou cenovou kategorii i určení. Potom vyrukuješ s otevřenými sluchátky na doma za pět tisíc, které bez sluchátkového zesilovače (+ dalších pár tisíc) asi úplně nedoceníš. A nakonec řekneš, že sedm tisíc na sluchátka nemáš i když předtím laboruješ v této cenové kategorii. Opravdu se necítíš zmatený?

Kup si na ven Marshally, vypadají hezky a ač zvukově nejsou tak nadupané, stejně se ti, myslím, budou líbít. Nebo třeba ty Fostexy nebo AKG nebo beyerdynamic nebo prostě něco, co je určeného na ven. Návrhů tu padlo dost. A na doma si kup Grada SR60i/80i, bude ukojena tvoje touha mít věc z USA a navíc budou hrát fajn.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radimecek13 23. 11. 2014 16:30

kup si tyto,výborný zvuk,utáhne je iphone a ušetříš...na krabici je made in germany:
http://www.headphones.cz/inshop/prenosn ... s-okta.htm
http://www.headphones.cz/inshop/prenosn ... fi-15g.htm
Doma:
Cambridge Audio Azur 540C - Hypa 300SE -SHURE SRH 940,Bang & Olufsen H6
Na ven:
Fiio X1+ Bang & Olufsen Beoplay H2,Ultrasone Icans Octa,Grado IGrado



FIAT 500L POP STAR 1.4 benzín
radimecek13
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 23. 11. 2014 17:15

Já neříkám že si budu K701 kupovat hnedka teďka, jen bych si chtěl udělat takovou malou audiofilskou sbírku sluchátek, jako každý správný audiofil. Takže něco od Grada, něco od Beyeru, něco od Sennu, něco od Auditechnicy, něco od AKG, pěkně postupně, žijem jenom jednou, s výjimkou Jamese Bonda, ten žije 2x.

Co jsem našel, není problém koupit i sluchátka za padesát tisíc, nedovedu si představit jak něco takového vůbec hraje.

Podívám se na ty Fostexy.

iOcta fakt neee. Vypadá to jako z tržnice, je to chromovaný plast (fuj).

Tak už jsem si vybral. Na to nošení. Senheisser Momentum on Ear. Akorát stojí bez desetikoruny čtyři tisíce, takže musím došetřit ale nevadí. Udělám si v lednu druhé Vánoce.
PoliceCollector
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 23. 11. 2014 17:50

Jo, těma asi nic nezkazíš. Navíc, vypadají hezky.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 23. 11. 2014 18:27

Rozhodl jsem se vrátit Superluxy. Slavné a velké hi-fi weby je ignorují, v diskuzích jsou na ně rozporuplné názory, navíc fakt mají velkou impendaci, nehrajou špatně - ale je to holt Čína. Peníze se podle všeho nevrací, tak mi doporučte něco aby obchodník nebyl škodný a já byl spokojený. Nějaký fakt slavný a všeobecně uznávaný model od slavné a uznávané značky. Takříkajíc - referenční... V cenovém limitu co jsem napsal.
PoliceCollector
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 23. 11. 2014 19:10

Aha, tak ono není moc měnit za co. Uvažoval jsem o výměně za AKG 240 Studio ale nejsou na skladě. Zbytek ne moc zajímavý, žádný Beyer ani Senn, ani A-T T50 není k dispozici.
PoliceCollector
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 23. 11. 2014 20:30

Když ono je moc podezřelé že většina serverů zabývajících se hi-fi Superluxy vůbec nerecenzuje, skoro vůbec se o nich nediskutuje, nikde je nepoužívají jako reference, nepoužívá je žádná slavná skupina a specializovné obchody je vůbec nemají v nabídce. Nehrajou špatně ale měl jsem si připlatit a koupit něco dražšího. Ale což, pozdě bycha honiti. Ukončuji stávající koníček a podle pěněz se rozhodnu co koupím. Pár kandidátu už mám.
PoliceCollector
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 23. 11. 2014 20:35

Tak si kup Sennheiser HD800 když chceš referenci a světově diskutovaný a uznávaný model... Cos ČEKAL? Stojej litr! Sám mám 2x dražší sluchátka a taky se o nich nikde nediskutuje a nikdo je nepoužívá jako referenční model. To je zas myšlenkový pochod hodný dítěte.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků