Výber IEM

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod T-Zer 21. 9. 2014 21:03

Planuju poridit in eary. Budget cca 6k. vyuzivat je budu hlavne pri masterovani takze jeden z hlavnich pozadavku je vernost reprodukce ale bylo by supr je nosit treba i ven. Doted sem pouzival jenom Sennheisery HD25, ktery maj podle me docela vyrovnanej zvuk ale zase se mi zda ze by mohli zahrat vic detailu (nemam s cim porovnat haha).Kazdopadne sem koukal na
Etymotic ER4 nebo
Shure SE425.
Zajimalo by me jestli ty ety sou fakt tak nezazivny na poslech treba z telefonu a taky jak je to s basama u nich. Nejlepsi by bylo kdyby se nasel nekdo kdo slysel HD25 i ety a byl by tak hodnej a shrnul mi rozdily protoze u HD25ek se mi zda ze je basu tak akorad. U tech shure se zas basu bojim :D Nekde sem cetl ze jich je dost tak jak je to treba v porovnani s HD25. Dik za rady;;
T-Zer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 22. 9. 2014 05:40

Shury sa tu spominali uz viackrat, za peniaze za ktore sa predavaju sa neoplatia. Je X lepsich spuntov za rovnaku ale aj nizsiu cenu.
Co sa tyka Ety, je to diametralne odlisny zvuk ako HD25. Maju basov podstatne menej, neutralnejsi, analytickejsi zvuk. Tak ak ti u HD25 pridu basy tak akurat, u Ety by ti mohli chybat.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radimecek13 22. 9. 2014 07:26

Vsonic gr07 nebo gr01...fischer audio dba 02 mkII
Doma:
Cambridge Audio Azur 540C - Hypa 300SE -SHURE SRH 940,Bang & Olufsen H6
Na ven:
Fiio X1+ Bang & Olufsen Beoplay H2,Ultrasone Icans Octa,Grado IGrado



FIAT 500L POP STAR 1.4 benzín
radimecek13
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T-Zer 22. 9. 2014 21:00

Supr. Dik za tipy. O vsonicach gr07 sem si neco precet a asi zatim vedou ikdyz sem chtel zkusit ty tlakovy menice :D asi je to nepodstatny ale taky sem nekde cetl ze jsou nejak presnejsi. Fischery mi prijdou skaredy :D. Taky sem si neco zjistoval o noble a heir. ty sou po esteticky strance asi nejdal ale nevim jak se zvukem s nima.
T-Zer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 23. 9. 2014 14:50

Zaleži samozrejme ktory model Noble či Heir maš konkretne na mysli. Ale chybu rozhodne po zvukovej stranke neurobiš.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 23. 9. 2014 15:02

Heir určitě ne, to šlo do háje potom, co odešla většina původního týmu.

Od Noble ty parádní Wizard designy bohužel překračují tvůj rozpočet. Sám mám Noble 4 universal a Etymotic i Shure tedy jasně poráží.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carabei 23. 9. 2014 18:56

Používám HD25 a Ety hf5 a s obouma max spokojenost, záleží hodně na zdroji. Na slabším zdroji jsou ety plošší, ale stačí Fiio X3 a basů je pro mě dostatek.
Carabei
Aristokrat klubu D2
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sinuhet1 23. 9. 2014 22:21

Bína píše:Heir určitě ne, to šlo do háje potom, co odešla většina původního týmu.

Od Noble ty parádní Wizard designy bohužel překračují tvůj rozpočet. Sám mám Noble 4 universal a Etymotic i Shure tedy jasně poráží.


Proč jsou Heir horší než Noble?
Sinuhet1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bína 24. 9. 2014 10:52

Při přechodu k Noble původní designér upravil většinu modelů a napravil chyby, na které si lidi stěžovali u Heir. Jediný model 5 je srovnatelný, ostatní Noble hrají lépe než jejich protějšky od Heir.

Noble se opravdu snaží, má skvělou komunikaci se zákazníky, u Heir to šlo hodně dolů.

Jinak Heir po odchodu původního teamu zkoušel zničit Noble přes falešná udání čínské vládě a přes vymyšlený hate na forech. Zástupci Heir si tak vysloužili ban a velkou ostudu na Head-fi i jinde.

Noble tedy nabízí lepší produkty a je to společnost, kterou podpořím mnohem raději. Nevidím důvod, proč kupovat Heir.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků