Poradí někdo sluchátkový zesilovač k AKG k 702 do 5ti tisíc?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Jancis 21. 9. 2014 02:33

Zdravim kluci, neporadil by jste mi někdo nějaký lepší, levný sluchátkový zesilovač? Vlastním AKG K 702, mám to zapojené zatím do receiveru z CD přehrávače Marantz...Převodník tam nejspíš v marantzu bude nějaký slušný, ale receiver nemá takový výkon aby mi rozehrál K 702...Jsem trošku omezený finančně, tzn dokázal by mi tu někdo poradit něco do těch max 5ti tisíc? Zkusil bych když tak přišetřit, ale za tu cenu počkání ještě pár měsíců :) Každopádně teď bych to viděl na nějaký malinko lepší zesilovač a příští rok nějaký lepší DAC. Děkuji
Jancis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod iggi 21. 9. 2014 06:39

BVaudio headamp. 140€
iggi
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bogino 21. 9. 2014 07:55

Kup rovno Audio-gd NFB-15 za 800 PLN a buduci rok uz nemusis kupovat nic.
http://www.interprojekt.pl/wiki/Wiki.js ... -15.32&x=2
Linka na moje testy v mojom profile
HQPlayer Desktop ► Gustard DAC-X10 ► SPX2010TA ► HiFiMan HE-500
bogino
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jancis 21. 9. 2014 12:32

Díky, můžu se zeptat jak to hraje? Myslím v poměru cena/výkon... Kdyby to byl dac/amp tak sem schopnej jít na 7000, samozřejmě, že čím levnější tím lepší
Jancis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bogino 21. 9. 2014 14:56

Prehladaj toto forum na NFB-15, NFB15, prip, aj NFB-12, NFB12 (to bol predchodca, zlepsilo sa USB rozhranie). Su tu ludia, co NFB-15 vlastnia. Z pohladu cena/vykon velmi odporucam a to najma ku relativne svetlejsim sluchadlam, ako su AKG 70X.
Linka na moje testy v mojom profile
HQPlayer Desktop ► Gustard DAC-X10 ► SPX2010TA ► HiFiMan HE-500
bogino
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jancis 21. 9. 2014 17:46

Díky za typ...Jdu hledat informace...Najde se v ČR nějaký obchod co je prodává? Nebo musím z polska? Hodně se mi líbí, že je tam DAC...Aspoň ušetřím něco
Jancis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bogino 21. 9. 2014 18:40

Najblizsie v Polsku. Najlepsie ich kontaktovat pred kupou mailom alebo telefonicky - kontakt v strednej zalozke na linke, co som dal vyssie. Zvykol sa priobjednavat tzv. TCXO upgrade za par EUR, je to upgrade hodin DACu za presnejsie. Oplati sa na to spytat.
Linka na moje testy v mojom profile
HQPlayer Desktop ► Gustard DAC-X10 ► SPX2010TA ► HiFiMan HE-500
bogino
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jancis 21. 9. 2014 19:58

Ok, jdu se podívat... Jen nevím jak se polsky domluvím :D jako skladník sem dnes a denně v kontaktu s polakama a vůbec se nechytám :D asi tam zajedu osobně a nebo dobirka
Jancis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jancis 23. 9. 2014 19:00

Jdu tam napsat email, ať mi to nachystají na 8.10. zajedu si pro to osobně, mám to 120 km, lepší a levnější než dobírka
Jancis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bogino 23. 9. 2014 19:55

Tak si tam rovno zober sluchadla, aspon si budes isty, ze si nekupil macku vo vreci ...
Linka na moje testy v mojom profile
HQPlayer Desktop ► Gustard DAC-X10 ► SPX2010TA ► HiFiMan HE-500
bogino
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jancis 23. 9. 2014 20:01

jj to vemu, ale faaakt nevim jak jim reknu ze si to chci vyzkouset :D doufam, ze tam budou mit nejaky cd prehravac neb nejaky fiio x3...jinak jsem myslel, ze jsi to slysel ten pristroj
Jancis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bogino 23. 9. 2014 20:32

Pisem o nom na mojom webe, linka v mojom profile, takze slyšel. Lenze ja nie som ty ... Pre teba je to macka vo vreci, ty si NFB-15 nepocul. :)

Mas predsa Google Translate a pod., aj z polstiny a do polstiny, priprav si papierik s par vetami ... ber to tak, ze su to normalni ludia.
Linka na moje testy v mojom profile
HQPlayer Desktop ► Gustard DAC-X10 ► SPX2010TA ► HiFiMan HE-500
bogino
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jancis 25. 9. 2014 15:31

No tak mi napsali dostupnost Czas dostawy 6-8 tygodnie...No tak teď nevím co, zda cekat měsíc a pul až dva, či se kuknout po něčem jiném...jeste zkusím tu francii, ale tam me to vyjde jeste dráž kvůli cla a dph...jinak v tem Polsku to vyjde na 984 zl bez této upgradu :-( což jsem na 7mi...uvidime co dal
Jancis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 25. 9. 2014 15:58

Ake clo a dph? Si v EU, aj Frantici. DPH platiš v cene a clo neexistuje. Tak ako z Poľska.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jancis 25. 9. 2014 17:14

Před par rokama sem kupoval z Anglie ipoda, dosel mi dopis od české pošty a doplacel jsem 890 kc... Zda Li se něco změnilo tak je to jen dobře...diky za info....jinak jak hraje schiit valhala? Mohu ho mít za necelých pět...diky
Jancis
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků