Špunty k AD700

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Danda18 30. 8. 2014 11:46

Zdravím,
Na doma mám AD700 + FiiO E07K a jsem s nimi naprosto spokojený, ale kvůli práci teď trávím spoustu času mimo domov, tak bych chtěl něco přenosného sebou, co se vyrovná AD700.
Jako přehrávač by sloužil mobil HTC 8X, alespoň prozatím. Uvažuji o Etymotic HF5, ale bojím se podání prostoru.
Takže požadavky: špunty okolo 3000Kč, pohodlné a zvukem podobné AD700.
Danda18
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uk99 30. 8. 2014 16:01

AD700 jsou velká otevřená sluchátka. In ear prostor je (podle mě) naprosto jiná disciplína, a (podle mě) jdou in-eary v tomhle ohledu srovnávat pouze mezi sebou a něco zásadního se děje až někde u customů (prý, sám jsem to nezažil). Co se zvuku týče tak by tě HF5 mohly bavit, co jsem je slyšel tak jsou to sluchátka dynamická a zábavná, cinká to a tak. Ale proti AD700 budeš asi mít možná pocit že jejich zvuk zní synteticky, především na středech. Není ale vůbec od věci mít sluchátka s různým zvukem, nevěřím že jsou nějaká která hrají dobře všechno, rozhodně ne v těchto cenových relacích.
Fiio x3 Lineout > Yamaha HS8
Fiio x3 Headphone out> HiFiMAN RE-272 / k701
Audio-Technica PRO35 > Focusrite Scarlett 2i2 > Ableton Live
uk99
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danda18 31. 8. 2014 18:26

Díky, já už jsem pro ty HF5 byl skoro rozhudnutý. Brácha má MC5 a jsou to super špunty, až na ten prostor a jsou pro mě pohodlné. Také jsem zkoušel VSD1, a ty mě přišly prostorem lepší, ale zvukově bída.
Danda18
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danda18 3. 9. 2014 09:38

Nakonec po dlouhém rozhodování a čtení recenzí jsem si vybral Audio-technica ATH-CKX9 a jsem velice spokojen a musím říci, že ten prostor je na špunty výborný. A charakteristikou zvuku mají k AD700 docela blízko.
Audio-Technica ATH-AD700 + FiiO E07K ANDES, AntLion ModMic 3.0
Audio-Technica ATH-CKX9SV
Nexus 6
Danda18
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků