[recenze] Zero Audio Tenore - pokažený skvost

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Bína 28. 8. 2014 16:05

Všichni maj radši Tenore než basso, ta volba je myslím jasné.
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Krabák 28. 8. 2014 17:36

Františku, doporučuješ nákup Tenore přes ebay? Vím, že jsi psal o tom, že nákup těchto sluchátek nedoporučuješ, ale nedá mi je nekoupit :D
Krabák
Junior

Odeslat příspěvekod xakrurychle 28. 8. 2014 19:14

to není záležitost Ebay, ale sluchátek samotných, ať to koupíš na Ebay, či eu/com/co.uk amazonu, všechno to stejně půjde přímo z japonska. Takže si vyber cenu/reference/preference, a tam zakup 8-)

osobně se na ně chystám, jen nemám teď zrovna "náladu" a spíše starosti tak to odsunu na příhodnější chvíle
xakrurychle
Junior

Odeslat příspěvekod vrtik 30. 8. 2014 00:15

Zdravim

Kupoval som od toho isteho dobraka ako ashi (http://www.ebay.co.uk/itm/191248246978). Vsetko prebehlo ok, sluchatla v poriadku a v ramci moznosti rychlo + dostal som cislo takze som mohol objednavku sledovat celu cestu. Mozem odporucit
vrtik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hanni 16. 9. 2014 19:56

Ja som kúpil od toho istého predajcu, dnes prišli. Teda za tie prachy mi padla sánka až do suterénu. Krásne nazahuhlané basy, iskra vo výškach tak akurát, plný zvuk. V kombinácii s Nova N3 a nástavcami od VSonic (dvojzávojové) aj bez rozohratia hrajú skvele. Uvidím, až sa rozohrajú a už sa teším, keď docestujú A-T IM-70, keď to porovnám.
hanni
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dazo 17. 9. 2014 19:55

Hanni, heh, mozme niekedy "skontrolovat" rozdiel medzi nimi a mh1c :D Hm? :-P
dazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hanni 20. 9. 2014 20:04

Nie je problem,ozvi sa,ked budes mat cas alebo budes v TN. MH1 sa ale naozaj nechytajú, Carbo Tenore je vyssia liga. A uz dosli aj A-T IM70 a to je zase trosku ina liga, aj ked Tenore zdatne konkuruje :-)
hanni
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Krabák 22. 9. 2014 18:34

Dnes přišel balíček se sluchátky. První dojem byl, že jsou miniaturní. Materiál je hliník + karbon. Zvuk bych hodnotil na výbornou, skoro můj styl. Jsou to moje první špunty, měl jsem obavu, že mi budou v uších vadit, ale nakonec O.K.
DSC_2767.JPG
DSC_2768.JPG
Krabák
Junior

Odeslat příspěvekod Krabák 7. 10. 2014 20:15

Po 14 dnech každodenního několika hodinového poslouchání hudby, jsem stále nadšen jak sluchátka hrají. V práci jsem poslouchal na SRH440, ale od té doby co mám DX200 jsem SRH440 měl na uších, jen při srovnání s DX200.
Jak jste spokojeni Vy co je máte? :-)
Krabák
Junior

Odeslat příspěvekod akburt 7. 10. 2014 21:23

Za sebe mohu říct jediné-paráda.Kdysi jsem mel MH1,ale tam to vsechno zabil ten plochej káblík.Kdykoliv jsem si je chtel poslechnout,nesmel jsem se ani pohnout.Proste jsme si vzájemne nesedli,ale to u sluchátek není az takový problém.Tak je vyměním,jo kdyby to tak bylo jednoduché i v zivote....
Ta invaze pomerne kvalitních cínanů je obrovská,jsem zvedavý,kdy se i oni poucí a zacnou ceny sroubovat.Rozhodne my spotrebitelé na tom vcelku vyděláváme.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 7. 10. 2014 21:30

Zero Audio je výrobce Japonský.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 7. 10. 2014 22:19

Más samozrejme pravdu,díky za upozornení.
Vláda
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ITVostro 20. 10. 2014 19:06

Tak jsem se stal taky vlastníkem těchto sluchátek dovezené přímo z Japonska a musím říct že jsem nadšený :-) Porovnal jsem je se sluchátky ATH-CKS55, které mám doma a zvuk je krásně čistý není tak nabasovaný a "zahuhlaný" .. za ty peníze je to velmi dobrá koupě
.. Tímto bych chtěl poděkovat Bínovy díky jeho recenzi mám tyto super sluchátka :-)
ITVostro
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gulko100 2. 11. 2014 22:12

ty co ich vlastnite, ako dlho ich mate, kolkym z Vas sa pokazili? Pripadne neviete o dakej zahranicnej statistike kolko z nich sa pokazi a kolko bez problemov?
gulko100
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod michals85 10. 11. 2014 18:30

Tak jsem neodolal a koupil jsem tyto sluchátka taky.
A pokud mohu doporučit prodejce z ebay tak jsem je kupoval od
http://www.ebay.com/itm/131337052819?_t ... EBIDX%3AIT
objednal jsem je minulou neděly,v pondělí mě došlo číslo balíku a dneska byla
sluchátka u mě!
michals85
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků