Ukáž svoju slúchadlovú zostavu!

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod tibormi 28. 4. 2017 13:29

Ahoj
Tak vymenil som TH-X00 za Grado RS2e.
To je ako mať babu s veľkým zadkom a menšími prsiami a nájsť si presný opak :D
Chýba mi tá hlboká basová linka, ale stredy sú hodne lepšie, mne sa proste väčšie prsia vždy viac páčili :)
No rozmýšľam vymeniť tie čínske elektrónky za iTube2 a využiť xBass? Nejaké iné návrhy prosím! :)

IMG_20170428_130943.jpg
Allo DigiOne Signature Player (+LPS) - Audio-GD R2R 1 - Creek Evolution 50a - Tannoy DC6T SE - Audioquest NightOwl Carbon

Hidizs AP200 - Aedle VK-1
tibormi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bacil2 28. 4. 2017 13:56

... to radšej tlstú fúzatú bulharku ako hento drevené čudo :lol:
bacil2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tibormi 28. 4. 2017 14:19

To som kúpil do času, kým bude na Edition X, lebo tie moje philipsy-i x1 sa už nedajú počúvať.
By som ťa chcel vidieť s tou bulharkou :D
Allo DigiOne Signature Player (+LPS) - Audio-GD R2R 1 - Creek Evolution 50a - Tannoy DC6T SE - Audioquest NightOwl Carbon

tibormi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bacil2 28. 4. 2017 19:04

tibormi píše:By som ťa chcel vidieť s tou bulharkou :D
... ja tiež :-!
bacil2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod EKKAR 28. 7. 2017 21:50

bacil2 píše:... to radšej tlstú fúzatú bulharku ako hento drevené čudo :lol:

Ani nevíš, jak bych ti takovou poloturkyni přál .... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tibormi 30. 7. 2017 20:05

Ale niektoré Bulharky súúú fakt že husté :D

tibormi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod The Wolverine 3. 11. 2017 22:12

ViaBlue KR-2 Silver USB >> Schiit Bifrost 4490 >> Schiit PYST RCA >> Schiit Asgard 2 >> Forza AudioWorks Claire HPC Mk2 >> Sennheiser HD 800
HD 800.jpg
The Wolverine
Pokročilý

Odeslat příspěvekod razerfan 8. 3. 2018 21:52

razerfan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _daRK 8. 3. 2018 22:34

Toto? Len kvôli postavičke? Svetlo, kompozícia, technická kvalita... zle :)
DALI Zensor 3
ALLO Boss DAC 1.2 ► Schiit Magni 3 ► Hifiman HE400i (ZMF Ori Pads)
Fiio E10K 2 ► iBasso IT01; Shanling M0, SGS7+Dragonfly Black ► Jays q-Jays II, Sony WH-1000XM2
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod MHOE 15. 3. 2018 18:40

Obrázek

No, fotografický talent nebo nedejbože snad skill jsem nepochytil, i tak jsem si však řekl, že bych po delší době mohl zdokumentovat svůj současný setup.

V současné době testuju ampsandsound Kenzie (upgradovanou verzi), tak uvidíme. Už teď jsem si však potvrdil, že plně elektronkové zesilovače jsou cestou, po které chci i do budoucna jít. :-)
SOURCE: Roon | Schiit Eitr
DAC: Metrum Onyx
AMP: DNA Stratus (ver. 3) | Amps&Sound Kenzie (8/32ohm outputs, Auricap)
HEADPHONES: AudioZenith PMx2 (rev2, velour) | Audeze LCD2 Classic (vegan)
MHOE
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sarga 15. 3. 2018 19:02

Prosím Tě MHOE, vidím, že vlastníš nové LCD2C s novými pletenými Audeze kabely. Jako novopečený vlastník LCD-X MCSpecial, kde jsou ty samé použité, mám dotaz jak se Ti ty nové líbí. Jestli je máš s čím porovnat, třeba s těmi starými.Jestli má až takovou cenu rekabelovat. Díky.
Zvuk: SE846, QP1R, W60, K702, KHV1, LCD-X, HD800S, Carat Saphire,T2, M2Tech Usb, Mojo, HF5, Apple Ipod 6g, Fiio Q5
sarga
Junior

Odeslat příspěvekod MHOE 15. 3. 2018 19:11

Kabel, ktery maji maji me LCD2C, jsem doposud videl jen u techto Audeze. Pokud jej vsak maji tve nove LCDX tez, tak bys mel byt predpokladam spokojeny. Je to totiz vyrazny posun v estetickych a predevsim pak ergonomickych kvalitach oproti kabelum, ktere jsem videl u starsich LCD sluchatek (LCD4, LCD3F, LCDX, ...).
SOURCE: Roon | Schiit Eitr
DAC: Metrum Onyx
AMP: DNA Stratus (ver. 3) | Amps&Sound Kenzie (8/32ohm outputs, Auricap)
HEADPHONES: AudioZenith PMx2 (rev2, velour) | Audeze LCD2 Classic (vegan)
MHOE
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sarga 15. 3. 2018 21:35

Jo jo spokojený jsem moc.Až tak, že znovu začínám přicházet na chuť velkým sluchátkům. S AKG702 i přes zlepšené rekabelování se to nedalo. Vím, že ty jsi tam na Xkách slyšel nějakké nedostatky, ale za mě ok. Hlavně, že dokáží lehce hrát s přenosnými mašinkami, QP1r, Mojo, vlastně s čímkoliv co jim přinesu. Že není člověk odkázaný jen na stolní zařízení. Třeba s mojem je ten zvuk nádherně hladký. Níže jsou fota té Audeze LCD-X MCS edice. Oproti velké verzi s kufříkem chybí nějaké kabely a příslušenství. Přijde to v papírové krabici s pěnovou vložkou. Na webu těch fotog.téhle special.edice moc není, tak snad přijdou vhod. Koupeno v Audigu. Však posudte sami.
Přílohy
20180226_154129.jpg
20180226_152553.jpg
Zvuk: SE846, QP1R, W60, K702, KHV1, LCD-X, HD800S, Carat Saphire,T2, M2Tech Usb, Mojo, HF5, Apple Ipod 6g, Fiio Q5
sarga
Junior

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 15. 3. 2018 22:22

MHOE moc pěkné a elektronky rullezz ;). Kenzie moc pěkný kus železa, cena také :).
JohnyBuchar
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hmpf 16. 3. 2018 09:37

Máš to super Sargo jednoduchý, přesně můj vkus, za mě jsou LCDX za cenu verze MCS jedny z nejlepších sluchátek co se dají koupit.
Zajímavý, že už mají vyměněný most za nový i kabel a přitom se to nikde nezmiňuje.
Naposledy upravil hmpf dne 16. 3. 2018 20:52, celkově upraveno 1
Brooklyn DAC/PRE, Blipo, XLR & power kabely
hmpf
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor