Ukáž svoju slúchadlovú zostavu!

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod BabetakCZE 15. 2. 2019 19:51

Nezapomen, že Atom má high gain. Kdyby jsi měl nějaká hodně náročná sluchátka, tak by určitě hrály hlasitěji z Atomu na plný výkon na high gain než z M0 na high gain.
Gustard A26 - Headamp GS-X Mini - Sennheiser HD 800
BabetakCZE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondrasheq 15. 2. 2019 21:19

To bude ono. Na Atomu je skok na high gain dost citelny, na M0 minimálně
ondrasheq
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod razerfan 16. 2. 2019 22:56

Skoro kompletní stack.
Přílohy
B7B1F964-809E-4BB8-A306-331AE07326E5.jpeg
3E86C7AA-6D58-4242-803B-2539A91CD2C2.jpeg
Naposledy upravil razerfan dne 17. 2. 2019 21:23, celkově upraveno 1
razerfan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paulusek 17. 2. 2019 11:37

Mám takovou redukci 3,5-6,5mm. Na mém Aune B1 dokázala svou vahou+vahou 6,5mm jacku+tahem sluchátkového kabelu+pákovým efektem částečně odtrhnout sluchátkový výstup ze základní desky zesilovače. A to byl provozován stacionárně na stole. Stačila malá mezera mezi redukcí a stolem a bylo zaděláno. Raději jsem ji vyměnil za redukci s kablíkem. Tak opatrně!
Pavel
paulusek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod razerfan 17. 2. 2019 15:56

Jo to je nouzovka. Mám 1 kablik s 3.5 mm jackem a 6 s 6.3mm jacky a chtěl jsem rychle projet jak s nimi vorzuge hraje tak jsem to vzal přes redukci. Teď už vím, a tak mi bude stačit ten jeden s malým jackem. Mimochodem zvuk Pure2+ schovaného pod krabičkou pro Mojo tonálně není tak tmavý jako r2r-11. Dělalo to neplechu s některými kombinacemi náušníků, tak jsem ještě jednou a naposledy udělal revizi v náušnících, molitanových kroužcích a těsnících ucpávkách a už jsem spokojený se zvukem každého z nich :). Zajímavé je, že ve většině případů jsem se oklikou vrátil k původním náušníkům se kterými sluchátka přišla. Je v tom asi nějaká magie, nebo je opravdu výrobci vybrali tak, aby si se sluchátky zvukově sedly. HD540 - ideální referenční zvuk, HD250i - zábavnější projev. HD250ii - asi ze všech mých modelů nejblíž k ideálu moderních sluchátek - hodně basu a stále dobrý zvuk. Ještě jim dýchá na záda Akg K240 DF, HD545 a HD560i. A ostatní můžu prodat - je to druhá liga. Koupil jsem i staré DT990ky, no už jdou z domu, moc tmavý zvuk. S origo náušníky to jak žtakž jde, ale i tak jsou moc tmavé.
Naposledy upravil razerfan dne 17. 2. 2019 16:35, celkově upraveno 1
razerfan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod duuudl 17. 2. 2019 16:23

O ty staré DT 990 bych měl zájem, když se v nich vymění měniče a náušníky, jsou z toho krásná a příjemná sluchátka.
duuudl
Junior

Odeslat příspěvekod razerfan 17. 2. 2019 16:37

Já si brousím zuby na staré DT880 hrozně rád bych Studio verzi ale ani Monitory nepohrdnu, ale nejsou moc k mání, a když ano tak za draho. DT990 krásná jsou, to ano.
razerfan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod duuudl 17. 2. 2019 17:50

Přestavěl jsem Sennheiser HD 222, mám tam nové měniče a kožené náušníky. Krásný design a
výborný zvuk.
duuudl
Junior

Odeslat příspěvekod razerfan 17. 2. 2019 17:57

Jaké měniče sis tam dal?
razerfan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MHOE 19. 2. 2019 15:13

Poslední dobou je to se sluchátky u mě doma dost divoké (viz mé SBAF vlákno) a fotím popravdě vcelku nerad, u Verum One však udělám výjimku:

Obrázek

Zda si je nechám či nikoliv bude odviset od mé recenze, jako u všech ostatních sluchátek. Pokud bych je nechtěl, budu pravděpodobně prodávat za velmi dobrou cenu přímo zde na fóru. Zatím si však říkám, že se s tou cenovkou asi někdo sekl a dal to dvojnásob nebo trojnásob níž než měl. Ale víte jak to chodí - třeba to jsou jen úvodní mýlky dojmů a pojmů. :-)
DESKTOP: Roon | Fiio R7 | Susvara (mod)
PORTABLE: Roon | Fold3 | Deva Pro (mod) + LinkBuds (eq)

MEASUREMENTS: MiniDSP EARS | Fulla 2 | HD650

REVIEWS: Viz "Web" v profilu
MHOE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bazi 36 19. 2. 2019 16:25

To byl myslim nejaky diy projekt puvodne,ze?
Bazi 36
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MHOE 20. 2. 2019 20:00

Kickstarter od jednoho člověka z Ukrainy: https://www.kickstarter.com/projects/ve ... headphones

Já se do Kickstarteru nepřipojil a byl vcelku skeptický, na základě prvotních pozitivních hodnocení produkční verze jsem se však rozhodl jim dát šanci. A musím popravdě říct, že jsem překvapený, jak dobrá ta sluchátka jsou. Tak uvidíme, jak dopadne recenze.
DESKTOP: Roon | Fiio R7 | Susvara (mod)
PORTABLE: Roon | Fold3 | Deva Pro (mod) + LinkBuds (eq)

MEASUREMENTS: MiniDSP EARS | Fulla 2 | HD650

REVIEWS: Viz "Web" v profilu
MHOE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bazi 36 20. 2. 2019 22:22

Jj,ja si pamatuju recenzi prvnich kousku v divokem barevnem provedeni. Řadili je zvukově nekam mezi hd 650 a lcd 2.
Bazi 36
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod rendyG 22. 2. 2019 22:30

Omlouvám se za kvalitu z mobilu, ale musím se pochlubit jak jsem si s kamarádem zpříjemnil dnešní odpoledne.. :)

MrSpeakers OpenAlpha, HD580 (mod), Edition X
Aeon Closed, Aeon Open, LCD2C
aaww.jpg
Sennheiser HD580, MrSpeakers AlphaDog (diy)
Blessing2:Dusk, RE400, ZS5v1, modded: [Evos Palais, HifiWalker A1, diy "ER4XR"]
Mimby -> THX789
E1DA 9038S, ZX300, ES100, Walnut V2 (V5i)
rendyG
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MHOE 23. 2. 2019 13:46

Bazi 36 píše:Jj,ja si pamatuju recenzi prvnich kousku v divokem barevnem provedeni. Řadili je zvukově nekam mezi hd 650 a lcd 2.

Hodnocení je na světě ZDE.

Myslím, že by Verum 1 mohlo apelovat speciálně na fanoušky sluchátek jako jsou HD600 nebo LCDX. K tomu dodám už jen, že zatímco HD600 ve vlákně linkovaném výše "neuspělo" a LCDX nějak zvlášť v oblibě nemám, Verum 1 se do top kanditátů na přirozeně znějící sluchátka dostalo.;-]

Sluchátka si nechávám.
DESKTOP: Roon | Fiio R7 | Susvara (mod)
PORTABLE: Roon | Fold3 | Deva Pro (mod) + LinkBuds (eq)

MEASUREMENTS: MiniDSP EARS | Fulla 2 | HD650

REVIEWS: Viz "Web" v profilu
MHOE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků