Recenze(amaterská) Xiaomi Piston 2.0 - Updated Brown Version

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod ...drát 5. 8. 2014 13:31

stočím na prstoch a hodím do šufla :D
...drát
Mírně pokročilý


Odeslat příspěvekod zatycz 13. 8. 2014 11:45

Vzhledem k cene to vubec neresim. Proste zmuchlam a hodim do kapsy/batohu.
zatycz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LOPO_X 18. 8. 2014 12:36

Tak jsem neodolal a objednal z aliexpress a po měsici a půl mi došly a mužu říct že out of box mě velice překvapily ... ne jen to jak hezky odvedene je balení a jak jsou zpracovány ale i zvuk je poměrně výborný ... bylo to pro mě jako jsem poprve slyšel MH1 :D .. už se zahořují a jsem zvědav co to s němi provede
Fiio btr5 + Fearless s8f
Samsung galaxy buds pro
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wextercz 19. 8. 2014 20:22

Našel jsem další recenzi. Super že mají i tlačítka a nahdsfree
http://www.svetandroida.cz/sluchatka-xiaomi-piston-2-malo-penez-hodne-muziky-201408
wextercz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ...drát 19. 8. 2014 21:54

dx com a aliexpress nie sú najlepšie miesta na kúpu týchto slúchadiel,tých fejkov je násobne viac ako originálov,odporúčam Ibuygou a Xiaomiworld (tam sa platí preprava)
...drát
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LOPO_X 20. 8. 2014 08:01

Tak ja měl štěsti protože sluchátka maji vše co maji mít a myslim že to jsou ty nejnovějši protože maji sponu
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sx02 28. 8. 2014 12:16

Ahoj, docela se mi líbí, a za ty peníze bych je i zkusil. Nevím ale jestli si pomůžu - teď mám Klipsch S4, neumíte to někdo srovnat?/máte zkušenosti s oběma?
sx02
Junior

Odeslat příspěvekod zatycz 28. 8. 2014 14:46

sx02 neres, kup si je na ibuygou.com, nech je rozehrat a kdyz se ti nebudou libit, tak je za nakupni cenu prodej na aukru.
zatycz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sx02 28. 8. 2014 19:28

Tak jsem samo taky uvažoval, jenom nechci vynakládat zbytečné úsilí když to nemusí mít vůbec smysl. No nic, asi je objednám. 8-)
sx02
Junior

Odeslat příspěvekod Lord de Wolf 2. 9. 2014 12:40

Za zkoušku to stojí. Po víc než měsíci koupě zajisté nelituji. Jen mě irituje moje Lumia 920, když mí každou chvíli po přijatém hovoru vypadne jeden channel. Už jsem myslel, že je chyba v Pistonech... ale Nokia se ukázala jako "troublemaker". :oops:
Lord de Wolf
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod monnet 11. 9. 2014 15:27

Díky za recenzi i komentáře :)
monnet
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod starypuerh 15. 9. 2014 10:50

Paleandr píše:
Po rozbalení a vyzkoušení byly sluchátka samozřejmě celkem ploché, výšky skřípaly, bass žádný. Nechal jsem je tedy několik dní rozehrát. Po cca 60- ti hodinách se dostavilo očekávané zlepšení. Výšky přestaly skřípat, byly už poslouchatelné a dostavil se taky pokus o bassy. Po 90 - ti hodinách už je zvuk celkem vyrovnaný, čistý, projevem se částečně blíží k mým VSONICům, nicméně bass mají mnohem lepší, resp. větší.



To nějak nechápu. Mám zlatou, novou verzi a basů je tam opravdu opravdu hodně hned out-of-box.

Asi to budou fakt jiná sluchátka, ta novější verze.

Pokud lidé neslyší basy, je chyba velmi často ve špatném usazení. Já jsem ihned nasadil comply T-200 a z basů mi málem upadla hlava.

Sluchátka jsou podle mne hodně basová, pokud je někdo zvyklý na Koss Porta Pro a chce něco k telefonu, tohle je ta nejlepší volba za směšné peníze.

Byl jsem jeden z těch šťastnějších, co na základě originální recenze pořídil Sony MH1C za 350 Kč dříve, než místní psuedorecenzent přeložil anglickou verzi do češtiny a vydával to za vlastní originální recenzi. Za tu ceny byly Sony super... nicméně Xiaomi is the new king.


Výšky - v pozadí, trumpety a varhany nezní vůbec kovově, ale měkce, jakoby byly schované za dekou (z etymoticu jsem zvyklý na čistý přednes) .

Středy - jsou ploché, žádná divočina.

Basy - těch je tam nadmíru. Zdaleka nejbasovější sluchátka k telefonu, co mám (Ety, Sony MH1C, Shure).

Z telefonu Vám stejně žádný kvalitní audiovýstup nepůjde, takže s analytickými sluchátky budete dost trpět. Tyhle nekvalitu audiovýstupu dobře maskují.
Do metra super záležitost.
starypuerh
Junior

Odeslat příspěvekod onlavu 18. 9. 2014 15:54

Na netu jsem si nasel, ze stoji za to koupit tato sluchatka na merimobiles. Tak jsem to zkusil. Akceptuji paypal, free shipping trvalo 17 prac. dnu a predtim jsem si jeste overil, zda maji verzi "2.1". A meli, tak jsem je objednal za celkem 20 USD.

Prislo to tedy cinskou postou v uplne mini krabicce - az jsem byl prekvapen a bal jsem se, co v tom je. Ale proc ne. Uvnitr je vse, co je potreba. Vse je sice v cinstine, kdo vsak chce, info si najde na netu prelozene. Verze 2.1 ma prodlouzeny 1,2m kablik oproti predchozi verzi, dalsi rozdilnosti z hlavy nevim. Sluchatka maji celkem 4 pary usnich nastavcu (zda se mi, ze z toho 2 jsou shodne). Jako velice uzitecna se mi jevi dodavana mini sponka na prispendleni sluchatek na obleceni. Protoze se snura techto sluchatek - jak se to nekdy delava u tohoto typu - nedava dozadu za krk, tak spona prijde vhod a sluchadla tedy nevisi z usi vlastni vahou dolu.

Sluchadla a celkove baleni vypada opravdu pekne, minimalisticky a kvalitne provedene, vcetne detailu. Dodavany gumovy namotavak hezky voni, jde ho pouzivat i jako jakesi pouzdro. Chce to vsak nacvicit namotavani. Z ceho mam ale trochu obavu, je vydrz. Tenky kablik totiz vypada velice chabe, takze polamani je nasnade. Kus snury je taky zabaleny v textilu. Da se ocekavat, ze se zacne brzy trapit. Sluchatka mam ale teprv 2 dny, takze to zatim nemuzu potvrdit. Snad k tomu hned nedojde.

Kazdy ma jine ucho. Mi sluchatka drzi v usich tak normalne. Rozhodne mi nevypadavaji, ale pri behu uz by mi vypadavala. Co je problem, tak to je chuze a dotedy treba ruk pri ni o kabel - prenasi se tim takove ty ruchy do usi. Asi problem vsech sluchatek podobneho razeni (predtim jsem mel spunty pouze od Sony k mobilu a stejny problem). Sluchatka docela dobre izoluji, hraji dostatecne nahlas i s mym mobilem Sony Xperia S. Zvuk je basity - asi o kapku mene nez je tomu u Kossu Porta pro, ktere jsem timto nahradil. Sluchatka jeste nemam "zahorela", ale zda se mi, ze zvuk je s kazdym poslechem lepsi (je vice prokreslen). Ovladanicko funguje s mou Xperii bezproblemove.

Kazdopadne za tu cenu, myslim, ze je to velice dobry kauf pro bezne mestske uziti.
onlavu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slapa 29. 9. 2014 11:42

Sluchátka jsem objednal 7. 9., stále je nemám. Oznámila vám pošta, že sluchátka došla a máte je na poště, případně vám je doručila domů? Mám obavu, aby mi sluchátka neposlali zpátky do Číny. Dík za odpovědi.
Slapa
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků