Dobré špunty které vydrží.

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Raiton10 14. 4. 2014 19:41

Ahoj potřeboval bych poradit, hledám kvalitní špuntové sluchátka, které něco vydrží, nějakou delší dobu alespoň tři roky a nijak neztratí na kvalitě nebo tak.

Já jsem něco vybral, ale byl bych rád za vaše názory či zkušensoti, pokud nějak máte, popřípadě doporučení jiných modelů sluchátek.

tady jsou nějaké moje tipy:
Sennheiser IE 80 - ale ty už jsou možná staré, plus je, vyměnitelný kabel
Etymotic ER-4PT - neznám moc výrobce,ale prý jsou dobré někde jsem četl, nevím
SHURE SE425-V

A nebo :
SHURE SE535-V- prý jsou hodně dobrá otázka kolik vydrží, taková sluchátka bych chtěl alespoň na 5 let, vzhledem k ceně plus je vyměnitelný kabel.

Díky za Vaše cenné názory a rady.
Raiton10
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 14. 4. 2014 20:39

Ono su to už viacmenej všetko stare, prekonane modely. Možno by nebolo na škodu napisať cenovy limit, preferovany zvuk, resp. žanre ktore počuvaš.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Raiton10 15. 4. 2014 04:35

Limit je 10 tisíc, je sice fakt, že to jsou starší modely, ale které jsou teda nové shure za 25 a Sennheisery za 18500 a to do sluchátek fakt nedám, strop je těch 10.
Sluchátka musí být špuntová, fakt nechci nějaké veliké krávy přes hlavu.
Co poslouchám, to je těžko říct všechno různě, nebo co mě zrovna baví, ale spíš metalové skupiny nebo rock.
Raiton10
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 15. 4. 2014 07:16

Nie je ziaden dovod trvat na Shure, Sennheiser atd. ked konkurencia ponuka podstatne lepsie sluchadla. Bude to ale chciet nakup zvonku lebo v nasich koncinach je vyber velmi obmedzeny.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Raiton10 15. 4. 2014 12:13

aha no problém je, že nějaké zahraniční značky neznám už vůbec tzn. vůbec nevím, co by moho být dobré.
Raiton10
Junior

Odeslat příspěvekod cagin 15. 4. 2014 20:56

Ten výběr je nešťastný. Jsou to staré modely některé za vysoké ceny er4 mají specifický zvuk který není pro masy ty seny ie800 jsou nutné zkusit těch 20 k neřeší to ,že jsou problematické .Takové Dita truth za tu cenu může být řešení.
cagin
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Raiton10 16. 4. 2014 01:16

No 20k za sluchátka nedám strop je 10, ty co jsem vypsal je asi to nejlepší, co se tu dá za ty prachy sehnat, co se prodává v zahraničí, to nevím.
Raiton10
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 16. 4. 2014 05:30

Rec bola o IE80 nie o IE 800.
Kazdopadne zvazil by som napr. Noble 4, Heir 4ai S atd. alebo pouvazovat rovno o nejakych customoch.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radimecek13 16. 4. 2014 14:49

Doma:
Cambridge Audio Azur 540C - Hypa 300SE -SHURE SRH 940,Bang & Olufsen H6
Na ven:
Fiio X1+ Bang & Olufsen Beoplay H2,Ultrasone Icans Octa,Grado IGrado



FIAT 500L POP STAR 1.4 benzín
radimecek13
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bacil2 16. 4. 2014 16:20

Hifiman RE-600 8-)
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ricccie 16. 4. 2014 16:30

Zaujimavou volbou za supr cenu by mohli byt aj nove 2.Ai
http://www.heiraudio.com/IEM.html

alebo
http://www.mp4nation.net/headphones/earphones/dunu-dn-1000-hybrid-balanced-armature-dynamic-iem-earphones
http://www.mp4nation.net/headphones/earphones/t-peos-h-200-3-way-hybrid-dynamic-balanced-earphones-black

Priplatil by som ale 1K a zobral
http://www.thomann.de/cz/fischer_amps_fa_4e_xb_blue.htm

Ak by si niekde zohnal Phonak PFE 232 za dobru cenu, velmi odporucam, ja ich hodnotim velmi vysoko, moje druhe najoblubenejsie sluchadla zo vsetkeho co som doteraz pocul! Problem by bol asi so zarukou.

Za ten rozpocet co mas, je kvantum moznosti v oblasti IEM.
×Auralic Aries Mini > RME Adi 2 Pro AE > Naim Nait XS2 > Dali Epicon 2
×ChordMojo | FiioM6 | ZorlooZtella> Prophile8 | ER2XR | HD660S | HD58X | K371 | DT250
×Bezdrat | Sonos Arc | WH1000XM3 | WF1000XM4 | GalaxyBuds+
Ricccie
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Raiton10 16. 4. 2014 19:46

Tak jsem se díval na ty tipy, celkem mě zaujaly ty Phonak PFE 232 vzhled je lepší než těch SHURE SE535, prý jsou i pohodlnější a lepší zvukově, ale bohužel asi nepůjdou sehnat, prý už ta firma skončila, to jsem četl tady na foru někde.
Raiton10
Junior

Odeslat příspěvekod Ricccie 16. 4. 2014 19:58

Ano neskutocny komfort mozem potvrdit, predsa Audeu tych usi preslo rukami :-) Firma este existuje ale diviziu sluchadiel zrusili...preto by aj pravdepodobne bol problem so zarukou. Inak maju ich na UK amazone, ale su dost drahe, ja som ich bral z DE za ovela priaznivejsiu cenu.
Pouvazuj nad FA4EXB, nepocul som ich, ale maju velmi dobre hodnotenia. Pripadne ich vratis, v thomanne tuto moznost mas.
×Auralic Aries Mini > RME Adi 2 Pro AE > Naim Nait XS2 > Dali Epicon 2
×ChordMojo | FiioM6 | ZorlooZtella> Prophile8 | ER2XR | HD660S | HD58X | K371 | DT250
×Bezdrat | Sonos Arc | WH1000XM3 | WF1000XM4 | GalaxyBuds+
Ricccie
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Raiton10 16. 4. 2014 20:55

díval jsem se i a na ně ted´ myslím ty Fischer Amps FA-4E-XB, ale ty sluchátka vypadají jak z tržnice za 20korun, přes tu modou tam jdou vidět trčící kábly teda aspoň na těch promo fotkách, vím, že vzhled není asi to nejdůležitější na sluchátkách ale opravdu nechci tržnicové provedení u tak drahých sluchátek.
S těmi Shure 535 někdo zkušenosti nemá? Nebo už jsou moc stará a nestojí az investici. Na nich je zas dobré to, že je tady seženu bezproblému.
Raiton10
Junior

Odeslat příspěvekod Ricccie 16. 4. 2014 21:14

Od shure jedine najvyssi model alebo najnizsi akurat tak do posilky. Ostatne sa imho v dnesnej dobe uz neoplatia.
Na vzhlad sa vyprdni, dolezity je zvuk, pohodlie a kvalita vyhotovenia.
Ricccie
Mírně pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků