Marshall Monitor

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod LukasVencalek 6. 1. 2014 15:21

Ahoj přátelé,
jelikož jsem vlákno věnující se Monitorům od Marshallu nenašel, dovolil jsem si ho založit. Jsem vlastníkem těchto sluchátek, ale jelikož nemám moc s čím porovnat - snad se špunty: Vsonic VC02, Sony MH1C, Sennheiser MX 985, Klispch s4, chtěl bych se zeptat co na ně říkáte, případně zda můžete porovnat se sluchátky v podobné cenové hladině? Velice by mě zajímalo porovnání se Sennheiser MOMENTUM.
Pro mě jsou to sluchátka vypadající a hrající naprosto perfektně, spojením s Fiio X3, je každá minuta na hlavě zážitkem... rád bych ale věděl jestli se dá zvuk v téhle cenové ještě nějak výrazně posunout, nebo už jde spíš o to, co uchu opravdu sedí?
Přílohy
marshall-monitor-default.jpg
LukasVencalek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod AK-47 12. 6. 2015 15:38

Ja bych o nich taky premejslel, protoze jsem slysel v krame Majory za dvojku a metal teda hrajou naprosto uzasne (kytary,vejsky). Taxi tak pomalu zacinam pohravat s myslenkou, ze bych poslal k sipku SRH440 a zkamaradil se s temahle. Uvidime co bude a co na to udac2
DUNE HD BASE 3D,NADC326BEE,Wharfedale Diamond 10.5 Walnut
Schiit Magni2 + Modi2 Uber + Shure SRH-1540
Galaxy Note 8 64gb single sim
AK-47
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 12. 6. 2015 17:12

No páni, já se pravě rozhoduji, že bych objednal ty Senny Momentum on-ear, podle recenzí je to asi přesně co hledám, ale ty Monitory nevypadají vůbec zle... :hm
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 2. 7. 2015 12:25

Tak dneska si jdu pro Sennheiser Momentum (over-ear), příští týden bych mohl napsat první dojmy.
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků