Jaké špunty do 2 300,- ?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod SSakul 19. 6. 2018 14:02

Děkuju moc za odpověď .. byl jsem skoro rozhodnutý vzít ty whizzery , protože i na VJJB jsem trošku ubíral basy ale jinak jsem s nima za tu cenu fakt spokojený , ale tou Anglií jsi mě přesvědčil .. Zkusím prvně teda ten Benjie s5 s ibassem , hrozně to chvalíte , tak na tom něco bude .. ty whizzery nevychází o moc dráž z té Anglie oproti akci z Aliexpressu a vyhnu se 100%dph ,

Jinak kdyby náhodou .. nějaký přehrávač / dac , který by slušel těm whizzerum ?
SSakul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod duvsan 22. 6. 2018 21:50

Ako prosím hodnotíte ACS T15? Ak ich niekto poznáte.
duvsan
Junior

Odeslat příspěvekod duvsan 8. 7. 2018 07:03

Viete niekto porovnať Etymotic MK5 a ER3-XR? MK5 som po zhliadnutí niekoľkých testov a meraní kúpil. Trochu mi trvalo vyladiť EQ - a zvyknúť si na ne (a možno sa medzitým rozohrali), ale dajme tomu. Ale dnes ráno po nočnej som ich umýval a ľavé takmer onemelo, hrá potichu. Dával som pozor, aby do nich nenatieklo a po umytí som ich riadne utrel. Nuž, asi sa stalo. Dávať dolu tú gumu sa mi nechcelo, chodí dosť ťažko. Podcenil som to.
iBasso IT01 pôjdu na predaj. Pre mňa sú basové príliš. Asi pridám i VSonic VSD1.
A čo ďalej? Zainvestovať do Audiotechnica ATH-CK10 - až ešte pôjde niekde zohnať? Alebo Klipsch X7i, alebo Fischer SBA-03 či Beyerdynamic DTX71iE?
Bábo, poraď.
duvsan
Junior

Odeslat příspěvekod duvsan 12. 7. 2018 19:05

Volím medzi Fischerom SBA-03 a Klipsch X7i. Nik neprispeje názorom?
duvsan
Junior

Odeslat příspěvekod duvsan 18. 8. 2018 21:07

Tak Klipsch X7i mám doma. Meelom sa poručil kábel a som hnilý ho opraviť, tak som používal SONY XBA-C10 a na Klipy som si musel chvíľu zvykať. Sú vyberavé na kvalitu nahrávky. Basu majú dosť, výšok dajme tomu. Predchvíľou som narazil na frekv. graf:
http://img1.lesnumeriques.com/test/84/8 ... e-redi.jpg
Predtým som ho nevedel nájsť. Ekvalizér v prehrávači nemám dosť jemný na dokorigovanie. Ale priebežne zisťujem, že to nie je tragédia. Akurát že noťas sa kvalitou vyrovná prehrávaču, čo ma neteší. To si ich môžem dať k telefónu.
Chcel som ešte doplniť Fischer SBA-03 a že mám na čas so slúchadlami vystarané. Zaváhal som, či by to nebola chyba. Iste je na trhu niečo lepšie.
Skúsim popatlať ten kábel.
duvsan
Junior

Odeslat příspěvekod duvsan 21. 9. 2018 19:49

Upgrade, ten graf neplatí. Tu:
https://reference-audio-analyzer.pro/en ... sh-x7i.php
Myslím, že i tak dobré. Hrajú pekne.
duvsan
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků