Fake (OEM) IE80 - recenzia

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Misoo9005 18. 3. 2014 22:27

Tak balenie a samotne vypracovanie IEM ako takych vobec nie je zle. Ale po zvukovej stranke je to pre mna zahuhlany plechovy bubienok :-| Kedze sa dnes daju kupit spickove spunty ako Hifiman RE-400 a Rockit Sounds R-50 za par korun, nema zmysel podobne ksunty riesit. Moj nazor. Verim, ze niekto moze byt spokojny...ale basnit o tom ake su uzasne.. :roll:
JRiver (Wasapi)-->JDS Labs ODAC-->DIY AMP-->AKG K712 Pro + Oyaide HPC-X62
HTC One (Poweramp)-->Sony MH1C
-------------------------------------------------------------------------------------------
Lancia Kappa 20V Turbo
Lancia Thesis 2.4 JTD
Misoo9005
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bogino 19. 3. 2014 08:59

Misoo9005, ak som ta spravne pochopil, MH1C hodnotis jasne vyssie, nez fake IE80.
Linka na moje testy v mojom profile
HQPlayer Desktop ► Gustard DAC-X10 ► SPX2010TA ► HiFiMan HE-500
bogino
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Misoo9005 19. 3. 2014 12:14

Ano, za mna urcite. :-)
JRiver (Wasapi)-->JDS Labs ODAC-->DIY AMP-->AKG K712 Pro + Oyaide HPC-X62
HTC One (Poweramp)-->Sony MH1C
-------------------------------------------------------------------------------------------
Lancia Kappa 20V Turbo
Lancia Thesis 2.4 JTD
Misoo9005
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jersey II. 19. 3. 2014 14:13

Jakožto autor napadané recenze si dovoluji krátkou reakci.

Uvědomuji si, že recenze vložená na stránku prodejce sluchátek nikdy nebude brána jako objektivní. Objektivní nicméně není žádná recenze.

Vždy jsem se snažil psát svoji pravdu. Nikomu nic nenutím, nikoho o ničem nepřesvědčuji. Zkrátka píšu své názory, které - a to bych rád zdůraznil - nejsou ovlivňovány žádnými pokyny ani nátlaky.

Zkrátka si sednu, vymyslím, o čem napíšu a o tom napíšu. Tak, jak já chci, nikoli, jak chce někdo jiný. Jistě. Jsem za to placen. Ale za jeden článek dostávám stále stejnou částku, není nikterak proměnlivá ve vztahu na obsah. Nemám slíbená žádná procenta za větší prodeje.

Fake IE 80 je dle mne přesně takový, jak jsem popsal. Něco je samozřejmě nutno zkusit přijmout s nadhledem, např. když se autor pokouší o literární onanii, avšak význam dle mého zůstává zachován.

Chápu, že jsem tím píchnul do vosího hnízda a těm nadšeným se to nemusí líbit, ale tak už to ve světě chodí.

Přeji dobrý zvuk a uši v teple,
J.
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skeptický 19. 3. 2014 15:50

Jsem rád, že se k tomu někdo přiznal (Jersey), nicméně si myslím, že by vůbec nebylo špatné, kdyby si všichni, co jsou nějak ekonomicky zainteresovaní na prodeji AV, toto dali do podpisu.
Takto, bez tohoto upozornění v podpisu, se chovají velice neeticky.
Myslím, že by se nad tím měli zamyslet i administrátoři fóra.
Skeptický
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kuko61 19. 3. 2014 18:17

Tak podľa mňa hrajú lepšie, ako MH1C, aj Eterny II. Ale veľmi záleží na nástavcoch. Skúšal som 10-15 rôznych čo mám doma, s niektorými mali minimum basov, s niektorými ich mali príliš, ale nakoniec som našiel jedny, ktoré mi sadli aj do uší, aj zvukovo.
AVR Yamaha -> Infinity Kappa 8.2i
Dali Zensor 1 AX
Pioneer U-05 -> Burson Soloist SL / xDuoo TA-20 / Loxjie P20 -> Audeze LCD3, Verum One, Meze 99Classic, HE400se, Senn HD530/II, HD540/II, HD560/II, HD565
kuko61
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radimecek13 19. 3. 2014 19:40

nejhorší na tom celém je,že se tady místní rozplývají nad zvukem faků a podporují je,místo toho,aby koupili sluchátka od výrobce,který se trápí s vývojem,vráží do toho nemalé peníze a pak ho odrbou čínští padělatelé...už z principu bych si fake nekoupil i kdyby hrál sebelíp,radši si připlatím pár korun třeba za vsonic,kteří se snaží na sluchátkovém poli aspoň něco vymyslet a prodává velmi kvalitní sluchátka za rozumnou cenu....toto je můj názor na celou věc a nikomu ho nevnucuju
Doma:
Cambridge Audio Azur 540C - Hypa 300SE -SHURE SRH 940,Bang & Olufsen H6
Na ven:
Fiio X1+ Bang & Olufsen Beoplay H2,Ultrasone Icans Octa,Grado IGrado



FIAT 500L POP STAR 1.4 benzín
radimecek13
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Frantazudoli 19. 3. 2014 19:58

Přesně tak, kupujte originální čínské výrobky jako SOMIC MH415. (Abych se už dočetl nějaké české recenze :) )
Frantazudoli
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bína 19. 3. 2014 21:03

@radimecek: pěkně napsané. Navíc ten další level není o tolik dál. Takové Hifimany RE400 stojí dvojku a hrají lépe i jak originální IE80.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 19. 3. 2014 23:03

Podporil bych návrh Skeptického s identifikací,to není vůbec nic spatného,a jestli ne-pupínky z toho mít nebudu :-)
Ale chápu i prodejce.Do práce chodíme pro peníze a pokud mi je bude nekdo z kapsy vyhánet,muzu rovnou zůstat doma,respektive si hledat novou práci.
A pak zbyde jen Amazon,nebo ti Cinani.Nic proti nim,mám NFB 15.32 a spokojenost.To je ale jejich vývoj,výroba i prodej.iBasso DX 50,také mám...
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snejdy 20. 3. 2014 08:58

tak co, nikdo z prahy kdo vlastní fake a šel by do porovnání s originálama? mně by to celkem zajímalo...
DOMA: PC -> optika -> AUNE X1s Pro (7.gen), Sennheiser HD 660s,
NAD C 326 BEE + Klipsch RB-81 II + Klipsch SW-112
NA CESTY: HiBy R2 (512GB), FiiO FH7, DALI Katch G2, Sennheiser Momentum TWS 3
snejdy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 20. 3. 2014 10:11

Já klidně, napiš mi SZ, nějak se dohodneme.
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jersey II. 20. 3. 2014 10:35

Doporučuji připojit do něčeho dvouvýstupového a dát si od každého jedno.

... Ne, nebude to zalehlým uchem. :)
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krovak_cze 20. 3. 2014 14:02

srovnani s originalem by me taky zajimalo, fake se poslouchat nedal
krovak_cze
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davkol 21. 3. 2014 17:46

hanni píše:
vita.koca píše:Doporučí někdo dobré náhradní nástavce, které sahají dál do ucha? Díky :-)


V čiernej:
:arrow: http://www.meelec.com/MEElectronics_Ori ... bk-mee.htm

V bielej:
:arrow: http://www.meelec.com/MEElectronics_Ori ... cl-mee.htm

Tie dlhé úplne hore, alebo dvojzávojové napravo. Nemáš začo ;-)


Nevíte prosím někdo, kde se dají sehnat? U žádného blízkého distributora, ani na eBay jsem tuhle sadu nenašel.

Jde mi hlavně o malé dlouhé nástavce, ani z toho původního příslušenství (které je mimochodem strašné, zvlášť ta "pěna") mi nic kromě těch nejmenších jednoduchých do uší nepasuje.

Jersey II. píše:Uvědomuji si, že recenze vložená na stránku prodejce sluchátek nikdy nebude brána jako objektivní.


Protože dochází ke zřejmém střetu zájmů. Nicméně za článek děkuji, uváděná motivace pro pořízení plagiátu je učebnicový straw man.

Skeptický píše:Jsem rád, že se k tomu někdo přiznal (Jersey), nicméně si myslím, že by vůbec nebylo špatné, kdyby si všichni, co jsou nějak ekonomicky zainteresovaní na prodeji AV, toto dali do podpisu.
Takto, bez tohoto upozornění v podpisu, se chovají velice neeticky.
Myslím, že by se nad tím měli zamyslet i administrátoři fóra.


QFT
davkol
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků