Heir Audio - Custom a Universal IEM

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Bína 23. 6. 2015 11:39

CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sinuhet1 23. 6. 2015 16:34

Mňam, teď už jen našetřit a zajít k doktorovi :D
Sinuhet1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sashafckinggrey 23. 6. 2015 22:04

Superlativy rozhodne setreno nebylo, docela by me zajimalo srovnani s Kaiser10.

Byl jsem uz temer rozhodlej, ze jako do customu bych sel do UM Merlin, ale tohle mi opet zamotalo hlavu.
sashafckinggrey
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 23. 6. 2015 22:10

To mě taky. Heir 10.a jsou prý jejich kopií, ale jediné porovnání co jsem zahlédl bylo v nějaké recenzi heir 10.a na YouTube(a typek preferoval heir).

No, proč zrovna merlin? Um mi přijde jako dost podivná firma, zrušili většinu distributorů, půlku modelů vypouští jen na japonský trh a na zbytek světa kašlou. A merlin je dost starý hybrid, věřím, že za podobný peníze se dají najít lepší věci.
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sashafckinggrey 23. 6. 2015 22:48

Bohuzel o samotnych firmach a jejich fungovani mam minimalni prehled. Merlin jsem volil hlavne na zaklade typu prednesu, hledal jsem neco v opozici k tomu co vlastnim, vyraznej bass, zabavnej, bohatej zvuk a blizko ke kategorii TOTL. Nicmene tahle recenze na me udelala skutecne dojem, ze u Heir 10.a se skutecne jedna o zvukovou nirvanu (a zaroven o financni propast.)
sashafckinggrey
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 28. 8. 2015 09:34

Od prvního září bude možné předobjednat model Heir 10 i v universální variantě. Na začátek i se slevou 15%

Obrázek
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 2. 9. 2015 15:38

Pořídil jsem si Heir Audio 4.Ai + Magnus 1 cable a zatím jsem spíš spokojen. Poslouchám na X3ii a X5 v sestavě s E12. Pohodlí, zvuk, izolace. Ve všech atributech jsem spokojen, nebo spokojenější, než u Fidue. Sluchátka jsou z druhé ruky, ale ve 100% stavu. Je to úplně jiný zvuk, než dávala Fidue, ale baví mne a nákupu navzdory nepopularitě značky v určitých kruzích rozhodně nelituju. Jelikož sluchátka jsou z éry, kdy u Heir ještě působil Dr. John Moulton, tak na pravém sluchátku nechybí Wizardovo signování.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Sinuhet1 2. 9. 2015 18:40

Doporučuju k nim vyzkoušet třízávojové silikonové nástavce - zvuk rozhodně stojí za to!
Sinuhet1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 2. 9. 2015 19:14

Dal jsem na Tvou radu a vyzkoušel. Žádné signifikatní zlepšení zvuku jsem nepozoroval. Malinko jen jakoby zvuk zhutněl. Vrátím se k původním jednoduchým nástavcům. Ty vícestupňové se mi nelíbí.
Mimochodem čím jsi je krmil ty?
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Sinuhet1 3. 9. 2015 06:01

Tenkrát to bylo fiio x3 1 generace. Tak to je zajímavé je to fakt úplně individuální, sice se trochu zhoršil prostor ale ve zvuku šílený skok. Zvuk neutrálnější hutnější jak říkáš a detaily mnohem lepší..

-- 3. 9. 2015 07:04 --

Jinak tu změnu udělaly až třízávojové z pevnějšího materiálu - nástavce od fischer audio které se myslím už bohužel neprodávají. Ty měkké a dvouzávojové jsou o ničem ale každý to má jinak že
Sinuhet1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 6. 9. 2015 09:42

Heir Audio 4.Ai + Magnus 1 cable
Přílohy
IMG_3811.jpg
IMG_3809.jpg
IMG_3807.jpg
IMG_3806.jpg
IMG_3805.jpg
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků