[recenze] Sony MH1C- utajovaný zázrak

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod hmpf 5. 11. 2012 22:16

Misoo9005 píše:Dnes som presiel cele Brno a uz nikde nic. Vraj nejaky clovek napisal recenziu a vsetko sa vypredalo :-D

To mě taky rozesmálo :lol:

Hergarok píše: :lol: :lol: :lol: To jen pěkně vystihuje to, jak jsou lidi blbí a nechají se ovlivňovat pitomostma na fóru. ;-]

A napíšeš blbý s měkkým :lol: promiň, ale líp se přihrát už nedalo :lol: :lol: :lol:
za 350,- není vůbec co ztratit já se nedivim, že jdou na dračku.
Sveda Blipo PRO, Alessandro MS1000
hmpf
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bogino 5. 11. 2012 22:28

Rada25 píše:pak napiš srovnání s vsonicy,taky tak učiním

napisem, ale najprv to musi prist, takze ma pravdepodobne niekto predbehne, co ale vobec nevadi, lebo stale mam doma zelezo od Ohm711 ... este pride na rad jeho ALO Rx a Vsonic GR07, tie som chcel testoval prave s tymito Sony ... snad do polovice buduceho tyzdna pridu.
Linka na moje testy v mojom profile
HQPlayer Desktop ► Gustard DAC-X10 ► SPX2010TA ► HiFiMan HE-500
bogino
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod javak810i 5. 11. 2012 22:34

hmpf píše:A napíšeš blbý s měkkým :lol: promiň, ale líp se přihrát už nedalo :lol: :lol: :lol:
za 350,- není vůbec co ztratit já se nedivim, že jdou na dračku.


Epic fail :lol:

P.S. Můžete někdo potvrdit, jestli to s tou výše postovanou redukcí bude na Samsungu Wave fungovat normálně včetně mikrofonu?

Edit: Misoo9005 Asi si mě nepochopil, já to adresoval "hmpf" ;), protože v množném čísle má samozřejmě být měkké i.
Naposledy upravil javak810i dne 6. 11. 2012 00:23, celkově upraveno 1
HP Elitebook 8740W - Core i7, 8GB RAM, Geforce GTX460M
Sennheiser CX400 -> UE SuperFi 4 -> Jays D-Jays -> VSONIC GR07 -> Sennheiser HD 25 -> Sennheiser IE 60 + Sony MH1C -> Sennheiser IE80 (fake) -> Xiaomi Piston 2
javak810i
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Misoo9005 5. 11. 2012 23:45

hmpf píše:
Hergarok píše: To jen pěkně vystihuje to, jak jsou lidi blbí a nechají se ovlivňovat pitomostma na fóru. ;-]

A napíšeš blbý s měkkým :lol: promiň, ale líp se přihrát už nedalo :lol: :lol: :lol:
za 350,- není vůbec co ztratit já se nedivim, že jdou na dračku.


No, Epic fail to nie je. "Blbí" je spravne :-) ;-)
JRiver (Wasapi)-->JDS Labs ODAC-->DIY AMP-->AKG K712 Pro + Oyaide HPC-X62
HTC One (Poweramp)-->Sony MH1C
-------------------------------------------------------------------------------------------
Lancia Kappa 20V Turbo
Lancia Thesis 2.4 JTD
Misoo9005
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hanni 6. 11. 2012 07:54

Celý tento topic mi pride ako jeden velmi dobry zart....alebo nejaky psychologický pokus, na ktory vyuzili Binu :D
hanni
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šeďour 6. 11. 2012 08:50

Tak ještě pár takovejhle přiblblejch příspěvků a Bína se příště vykašle na to, aby sem něco psal.
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
Sluchátka: AKG K812, AKG K701,Beyer 770, 990, planární SDR wood.DAC + zes. TEAC
Na ven: FiiO X5, Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1, atd.
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hmpf 6. 11. 2012 10:06

Misoo9005 píše:No, Epic fail to nie je. "Blbí" je spravne :-) ;-)

aha co se dá dělat no, tak sem si přihrál sám sobě :lol:
Sveda Blipo PRO, Alessandro MS1000
hmpf
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 6. 11. 2012 10:41

hanni píše:Celý tento topic mi pride ako jeden velmi dobry zart....alebo nejaky psychologický pokus, na ktory vyuzili Binu :D

Co keby si si miesto tych kecov nejake sam vypocul?
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hanni 6. 11. 2012 10:45

Ryan: veľmi rád, prídeš mi ich dať vypočuť? dávať za 35-40 éčiek sa mi zrovna nechce... :-) každopádne, ak hrajú lepšie ako moje GR07 (ako som tu niekde čítal), zložím pomyselný klobúk a vystrúham poklonu ;-)
hanni
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 6. 11. 2012 10:48

hanni píše: ak hrajú lepšie ako moje GR07 (ako som tu niekde čítal), zložím pomyselný klobúk a vystrúham poklonu ;-)


No nevím kde by jsi tohle mohl číst, zatím je tady nikdo jiný nemohl naplno porovnat a já jasně napsal, že Vsonic GR07 jsou lepší než Sony.

-- 6. 11. 2012 10:54 --

hanni píše:Celý tento topic mi pride ako jeden velmi dobry zart....alebo nejaky psychologický pokus, na ktory vyuzili Binu :D



Nechápu tyhle odmítavé reakce. Myslím si, že svět špuntů jasně ukázal, že se dají sehnat sluchátka konkurující mnohem dražším modelům, ať už to byly před pár lety Phonaky, Hifimany RE-0 či nověji takové Fischery.

Tady máme sluchátka, u nichž byla doporučená maloobchodní cena okolo 1500 Kč a konkurují modelům za 3, to zas tak velké překvapení není. A holt je to jen naše štěstí, že existují v bulk balení za zlomek ceny.
A že se to povedlo Sony Mobile? Holt se na správné místo dostal zapálený člověk a ukázal, že velké firmy by zvládly dělat kvalitní a levné hi-fi kdyby chtěli.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hanni 6. 11. 2012 11:04

Myslím, že to bolo tu:

viewtopic.php?f=1712&t=1179108

len neviem, či som to správne pochopil..či to lepšie ako GR07 bolo myslené na celé sluchátka, alebo iba na ich basy...

Bína, ja som nenarážal na kvalitu sluchátok, tú nepoznám a tak nesúdim..mal si určite dôvod ich chváliť, ja tvoju recenziu nespochybňujem... narážal som skôr na následnú diskusiu, ako na základe tvojej recenzie tunajší užívatelia vykúpili skladové zásoby v CZ :-) každopádne tvoje slová majú váhu, tak si to váž :tleskani

Takže ešte raz zopakujem, aby sa tu poniektorí do mňa nenavážali...nesúdim sluchátka, iba sa bavím na následnom postupe udalostí, ktorý nastal ;-)
hanni
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 6. 11. 2012 11:12

Ta reakce je od člověka, který ty sluchátka má chvíli a pochybuju že mají nahráno víc jak 5 hodin. Teda se soudy se dost unáhlil.


K tomu že je vykoupili, ani se tomu vůbec nedivím, je to za tak směšnou částku(aspoň v čechách), že já sám jsem je taky objednal hned 5 minut poté, co jsem se o nich prvně dozvěděl.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hanni 6. 11. 2012 11:16

Tu na Slovensku už za takú smiešnu sumu nie sú... ;-]
hanni
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dazo 6. 11. 2012 11:20

Hanni, co tu rypes :D
Ano, tiez som nato dival a cudoval sa co tam Javak pise :D
Kazdopadne aj na headfi su sonycka velmi dobre hodnotene, v tesnom zavese za gr07, co uz je co povedat!! 8-P
Sak niekedy Ti ich dam vypocut ;-]
Teclast Tl- T51 ---> Fiio E11 ---> Rha Ma750 + Sony MH1C + Vsonic GR07 + Hifiman Re 400 + Trinity audio master
Pc ---> m-audio audiophile usb ---> Akg K530
dazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hanni 6. 11. 2012 11:26

dazo: super, budem rád...už ich máš?
hanni
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků