[recenze] Sony MH1C- utajovaný zázrak

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod dj wenec 2. 8. 2016 10:06

Zdravím všechny, Ekar se mi nabídl, že by je zkusil překablovat, ale rád bych se nakontaktoval na člověka tady na fóru, co posílal fotky, co už s tím má zkušenosti, budu rád, když se dotyčný ozve.

Dodavané nástavce jsem ztratil, je to ta střední velikost, doporučíte nějaké podobné, co budou pasovat a vo budou hrát ještě lépe? :)

Díky moc

v.
dj wenec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kultus 25. 8. 2016 16:22

Mne by spis zajimalo, jestli uz se najde nejaka konkurence do tech 2000-2500,- ten kabel mne zabiji a zadne z tech velikosti spuntu mi nedrzi poradne v usich. Zajimalo by mne jestli je to moje chyba nebo mi jen nesedi ten tvar. Porad se mi vytlacuji z usi a kdyz je tam poradne narvu zvuk je strasne utlumeny a deformovany...
kultus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod standavfr 25. 8. 2016 16:31

Teď jsem pořídil Trinity Delta Hybrid za 3200 a vzhledem k možnosti výměny filtrů se dá říct,že jsou lepší než MH1,třeba prostor a komfort nošení je úplně jinde.Ten kabel u MH1 je příšernej,to a nechuť k bastlení byl hlavní důvod,proč leží v šuplíku.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bína 25. 8. 2016 16:33

Shozy zero za 50$ jsou lepší, ostry kc06 taky, fostex te-02 po modu. Už je toho víc na výběr, ale už to není za těch pár stovek.
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 25. 8. 2016 17:01

kultus píše:a zadne z tech velikosti spuntu mi nedrzi poradne v usich
Tak skus nastavce z nejakych inych sluchadiel.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 25. 8. 2016 17:15

Je neuveritelné,jak tento "zázrak"je tady populární.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 25. 8. 2016 18:06

Nemam moznost zkusit jine nastavce a kupovat naslepo se mi to nechce. Co se tyce novych sluchatek, ze zahranici nic tak draheho kupovat nechci...takze pokud jsem to dobre pochopil u nas se za rozumny peniz a dany rozpocet nic odpovidajiciho koupit neda...no nezbude nez je nechat dozit. Mozna se nadoma zamerim spis na nejaka bezdratova nahlavni a v praci to vydrzim se sonakama...za ty prachy to byl porad dobry kup.
kultus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 25. 8. 2016 18:08

To nemaš žiadne špunty, ktore si dostal k telefonu? Alebo niekto znamy, komu ich netreba?
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vencaxxx 25. 8. 2016 18:24

Na aliexpressu maj za 18$ vivo x800 který jsou údajně lepší nebo srovnatelný se sluchatkama co zmiňoval Bína. Za ty 400 jsem je na zkoušku vzal, než mi přijdou Trinity PM4. Jako náhrada MH1C si myslím poslouží víc než dobře.

100% Original VIVO XE800 High definition moveable Hifi Sound system in-ear earphone with mic/Voice control for vivo IPHONE SONY
http://s.aliexpress.com/2ENfYnyM
(from AliExpress Android)
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LOPO_X 25. 8. 2016 19:33

Prej mají měnič z gr07 tak by mohly být minimálně aspoň tak dobré
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vencaxxx 25. 8. 2016 20:08

Měly by být srovnatelný s havi b3 pro, ostry kc06, hifiman re400, za třetinu ceny...
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kultus 25. 8. 2016 21:01

Ryane, to vis ze mam, ale oni jsou vsechny +- stejne, nepoznam rozdil. Ostatni nepasuji (maji vetsi prumer).

Mrknu na ty XE800, za ty prachy vypadaji zajimave, az podezrele...ale taky se mi nelibi v techto obchodech nelibi latit jinak nez pres paypal.
kultus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LOPO_X 26. 8. 2016 07:20

Platím tam už několik let kartou a žádný problém
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod standavfr 26. 8. 2016 07:31

Nedávno jsem na aliku měl problém s nedodaným pouzdrem na telefon,po otevření sporu jsem měl peníze za pět dní zpátky na účtu.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kultus 26. 8. 2016 08:09

Ale jo uz jsem se tam zaregistroval, normalne u nas pres net nakupuji a platim i kartou, jinak jen na ebay/gearbest pres paypal. Opatrnost je urcite na miste...

Nakonec jsem objednal BT spunty doporucene z jineho vlakna, jsem na to zvedavy :D kdyz budou spatne nebude problem je prodat za stejnou cenu a koupit neco jineho...nebo je dam holce na cviceni
kultus
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků