[recenze] Sony MH1C- utajovaný zázrak

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod hrabe.x 21. 1. 2015 16:58

tak to je záslužné, ale tady je to opravdu spam
hrabe.x
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aacid 22. 1. 2015 08:59

fakt spam, som sa pozrel na tie sluchatka a vyzeraju super, ale stoja 250 eur... ako moze vobec niekoho napadnut porovnavat ich s mh1c ktore sa v istej dobe predavali pod 10 eur?
aacid
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cagin 22. 1. 2015 09:42

Protože moje mh1 dělají spoustu věcí správně to, že se od sebe můžou různé mh1 lišit vím.
cagin
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NOWOCAYN 22. 1. 2015 09:52

aacid píše:fakt spam, som sa pozrel na tie sluchatka a vyzeraju super, ale stoja 250 eur... ako moze vobec niekoho napadnut porovnavat ich s mh1c ktore sa v istej dobe predavali pod 10 eur?


SonyEricsson MH1 sa doteraz dajú nové z obchodu zohnať aj POD 10 Eur... ;-)
Slovenská stránka RP-shop.eu predáva biele za 6€, a čierne za 8,05€.........PECKA, ČO ???????
Možno až šokujúce....(nemyslím to ironicky)

-- 22. 1. 2015 09:52 --

cagin píše:Protože moje mh1 dělají spoustu věcí správně to, že se od sebe můžou různé mh1 lišit vím.


Keby som ti tak rozumel...
Na doma : zvukovka Tascam US 122 MKII + monitory Tascam VL-A5, príručné repráčiky Creative T20 II, slúchadlá SuperLux HD681 EVO
Do postele : KZ ZS5, Clip ZIP (RockBox)
Na zvuk hovoreného slova pri sledovaní YT z mobilu : SE MH1
NOWOCAYN
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cagin 22. 1. 2015 10:06

Konkrétně největší rozdíl mezi mh1 co mám a rocket je opravdu vtom, že mh1 hrají víc na plocho jen ze strany na stranu u rocket je to i ve vrstvách. Ale ta tonalita toho celkového zvuku je podobná.
cagin
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aacid 22. 1. 2015 11:00

to ale hadam nie je ziadne prekvapenie ze sluchatka 30x drahsie hraju lepsie, ci cakal si opak?
aacid
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cagin 22. 1. 2015 12:19

Vůbec nevím co na to říct. Mh1 jsou teď druhé nejlepší sluchátka co jsem kdy slyšel, protože sennheiser ie800 má bloat bas, který je nepřesný a sennheiser hd800 jsem neslyšel na dobré sestavě co mě velmi mrzí. Kromě toho první mh1 byly za 800kc druhé zadarmo. No a rocket za 6k,4 Kč a jsem druhý majitel limitované edice.
cagin
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 22. 1. 2015 12:22

Rocket jsem slyšel, hodně dobrá sluchátka. Souhlas, že je to zvuk MH1C dotažený ještě dál, pro mě i o kousek překonávají ZA Tenore. Ve své ceně jedny z těch lepší, asi jedny z nejlepších dynamických špuntů. Ale jejich zvuk nebude pro každého.

Pro Rockets hraje i dlouhá záruka, lifetime guarantee a teoreticky jsou skoro nezničitelné. Problémem je vzhledově nic moc provedení a trochu nedomyšlené usazení.

Osobně mám v plánu si někdy při dobré příležitosti Rockets pořídit, ale především kvůli jejich odolnosti.

@Cagin: Doufám, že si na recenzi dáš záležet a bude to srozumitelnější než tvůj průměrný příspěvek.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jan1k 22. 1. 2015 14:16

NOWOCAYN píše:Slovenská stránka RP-shop.eu predáva biele za 6€, a čierne za 8,05€.........PECKA, ČO ???????
Možno až šokujúce....(nemyslím to ironicky)

Dikes za typ vyskusam tieto sonicka.
Denon DA-10 DSD / Apple iPhone 6+ / Apple iPad Air
► ♫♪♩♬♫
► Ultimate Ears UE4Pro ♫♪♩♬♫
► Sony MH1 / AIAIAI Pipe Petroleum ♫♪♩♬♫
Jan1k
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Prontovica 22. 1. 2015 16:15

Za 9 eur s dopravou by ich mal skusit snad kazdy :) Aj ja som objednal 8-)
Prontovica
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cagin 22. 1. 2015 18:14

Aktuálně musím říct, že po nasazení nástavců z mh1 na rocket šly o dost víc do výšky a projev má blíž k řadě ex od Sony. To budou nejlepší sluchátka o parník. Jinak kdyby někdo chtěl vědět proč uznávám mh1 tak je to kvůli realnosti podání.
cagin
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jan1k 26. 1. 2015 14:18

Dorazili tak som zvedavy :-)
Denon DA-10 DSD / Apple iPhone 6+ / Apple iPad Air
► ♫♪♩♬♫
► Ultimate Ears UE4Pro ♫♪♩♬♫
► Sony MH1 / AIAIAI Pipe Petroleum ♫♪♩♬♫
Jan1k
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Veet 27. 1. 2015 17:01

Pořídil jsem MH1 za 160 Kč v kompletním balení a hrajou bez jakékoliv úpravy s Fiio X3. Jen teda nevím jestli hrajou, tak jak mají hrát :D Ale za 160 Kč by je měl vyzkoušet každý :)
Veet
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ahoj1234 29. 1. 2015 17:05

Existuje nějaká verze MH1C s rovným jackem a stejně dlouhými sluchátky?
ahoj1234
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zatycz 29. 1. 2015 17:44

Ne, existuje pouze verze bez ovládání a výrazně kratším, ale také asymetrickym kabelem. Byly součástí balení bt headsetu Sony MW1.
zatycz
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků