Jaká sluchátka do cca 1000 Kč?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Bína 24. 1. 2011 20:07

Kossy jsou vždycky s doživotní zárukou, záleží ale zda máte kod(potom se platí jen 50 Kč) nebo ne(potom 300).
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KamilN 24. 1. 2011 20:12

No právě a ptám se jestli v tom shopu jsou s tím kodem ze budu pri rekalamci platti jen 50, nebo bez kodu za 300..
KamilN
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 24. 1. 2011 20:17

http://www.sluchatka.net/zaruka/:

Aktivační kód ke sluchátkům nedodáváme z toho důvodu, že velkoobchodní cena oficiálního dovozce je dokonce výrazně vyšší (!) než naše cena pro koncového zákazníka. Sluchátka s aktivačním kódem tak lze nalézt za pouze za výrazně dražší ceny. Jediný rozdíl přitom je v možnosti registrace a následné výši manip. poplatku za případnou opravu - výše poplatků se beztak časem neustále mění.
Např. nejlevnější Koss Porta Pro s aktivičním kódem lze zakoupit cca za 1400 Kč (viz seznam oficiálních prodejců - všude jinde naleznete výrobky bez kódu). Za budoucí levnější opravu, kterou s největší pravděpodobností u takto kvalitních sluchátek ani nevyužijete, tak předem musíte zaplatit téměř 500 Kč. Konečné rozhodnutí je samozřejmě na vás. Je zřejmé, že dražší nákup se vyplatí pouze v případě několikanásobného opakovaného poškození. Nakupujte chytře.


nejdříve čti a pak piš :-*

-- 24 led 2011 20:30 --

motor911 píše:caute
hladam sluchatka k pc do 50€ na pocuvanie hudby, pozeranie filmov a sem-tam na hru
vobec v tom nemam prehlad :oops:
namatkovo som vybral tieto Koss Mix_Jockey co hovorite na koss alebo odporucate nieco ine ? :-)
diky za nejake tipy :idea:


Máme tu hledat, jen to chce trochu trpělivosti a času, např. :

viewtopic.php?f=1712&t=1130033
viewtopic.php?f=1712&t=1128278
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod motor911 25. 1. 2011 12:04

xxxdvorixxx píše:Máme tu hledat, jen to chce trochu trpělivosti a času, např. :

viewtopic.php?f=1712&t=1130033
viewtopic.php?f=1712&t=1128278


ved pisem, ze v tom nemam prehlad a ze sa v tom nevyznam
samozrejme, ze som si presiel co tu je, ale radsej by som bol pre konkretne vyjadrenie na moj dotaz
motor911
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KamilN 31. 1. 2011 12:30

Takže v pátek jsem koupil koss porta pro a dnes jsem je vracel !!!
Tohle jsem nezažil takový zvuk .. jak to někdo může chválit ? absolutně obyčejný, plechový zvuk tento výkon dostanu i se sluchátek přibalených k obyč. telefonum atd.. za cca 50,- Takže OTŘES!
Když jsem srovnával oproti sluchátkám Sony Ericsson HPM-77 které stály 219,- , tak ty kosy měly jak horší basy, tak daleko obyčejnější zvuk .. ty hpm vás vtáhly do hudby a za něco to stálo .. Prostě ty kossy hruza a děs .. od té doby co to zdřejmně vyrábí ty šikmooké svině to stojí za ***** .. Měl jsem je i zapojené na Hifi věži zvuk uplně obyčejný ..
Tak se porozhlížím po něčem jinym .. Co by jste řekli na Sennheiser CX55 ? (můzu je mít za cca 600,- jsou to dobrá sluchátka ? je to trochu rozdíl mezi nimi a těma katastrofalnima portama ? Díky popř doporučte nějaká jiná sluchátka díky
KamilN
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dazo 31. 1. 2011 13:01

Hm,porty podla mna nemaju zas az tak hnusny a 'obycajny' zvuk!Zalezi aj od toho z coho ich pocuvas,mne s clip-om hrali obstojne.A trocha moze robit aj zahorenie!
Porty su neni az tak zle za svoju cenu ;-)
dazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KamilN 31. 1. 2011 13:24

Poslouchal jsem převážně dance, dnb .. Ale sluchátka za 200,- hrály daleko kvalitněji. než porty a to opravdu nejsem žádnej človek, kterej potřebuje superzvuk.. prostě co jsem četl od té doby co to vyráběj zlutí, tak stojej za *****
Když říkas, že jsou dobré, tak měl jsi ty nové ? cenově okolo 650 ne staré cca 5let a více co stávaly 3x více a byly ještě vyráběny v americe .. nemůžu rozumovat jen prodávám to, cěho jsem se dočetl na ruznych forech
KamilN
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dazo 31. 1. 2011 13:28

A to som tam presne zabudol dodat ze ja som skusal rocnik cca 2006 a tym to veru moze byt :-)
dazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KamilN 31. 1. 2011 13:31

Zde na czc jsou stovky temat a cca 20 je jich s názvem kvalita .. tak pokud se nudíš, tak určitě pročti http://www.czechcomputer.cz/disc_doc-PC ... ansid=1697 většina je o tom, že když stály těch 1500-2000 byly luxusní ... když padly na těch 800 cca 2 roky to je, tak už se to vozí z číny a kvalita je někde jinde ;/ ..

-- 31. 1. 2011 13:33 --

viz třeba tohle http://www.czechcomputer.cz/disc_doc-PC ... ansid=1661
KamilN
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KamilN 31. 1. 2011 19:39

Jaké by jste do cca 1000, nejlépe 800 doporučili ? nejlípe špunty
KamilN
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomas999 31. 1. 2011 19:54

Hifimna RE2(z USA), popripade a-Jays 2
Tomas999
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The Wolverine 31. 1. 2011 19:55

Do osmi stovek: a-JAYS Two
Do tisíce: a-JAYS Three, Denon C351, Denon C360
Ze zahraničí: Head-Direct RE2
Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
Marantz PM7000N ► Bowers & Wilkins 684
The Wolverine
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KamilN 31. 1. 2011 19:59

Díky za tip .. jdu si o nich něco pročíst na netu .. a existuje i něco v této cenové kategorii od sennheiseru ve stejné, čí lepší kvalitě, nebo je to spíše placení za značku ?
KamilN
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod The Wolverine 31. 1. 2011 21:54

Možná myslíš Sennheiser CX300 (II). Ten už je na trhu poměrně dlouho a není lepší než výše uvedené modely. Je na zhruba té samé úrovni, tedy pokud jej uvažujeme za cenu kolem osmi stovek. Najdeš toho o něm spousty. Tento model je také hodně padělaný, takže případně kupovat originální distribuci (Panther Praha) jen z ověřených obchodů.

JAYS je stejně kvalitní značka jako Sennheiser, jen není tolik známá.
Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
Marantz PM7000N ► Bowers & Wilkins 684
The Wolverine
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KamilN 31. 1. 2011 22:28

Je velký rozdíl u těch jays ? jestli jsou to one,two,three ? nechce se mi ,,vyhazovat,, 400,- pokud výsledek bude takřka nerozeznatelný na mobilu, či mp3 ..
KamilN
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků