Jaká sluchátka do cca 1000 Kč?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 10. 5. 2016 17:11

To zaleži od mobilu. Môže a nemusi. Na vyber maš ale aj ine modely od Superluxu, ktore su menej naročne.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krysta 10. 5. 2016 17:25

Mobil mám Honor 3c.
krysta
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 10. 5. 2016 17:29

Honor 3C ma vystup dosť slaby a zvukovo nahovno.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FilipČerný60 12. 5. 2016 09:56

a kterej mobil má podle vás nejlepší audio výstup na sluchátka?? Já zatim co jsem testoval tak mi přišel dobrej iphone, popřípadě android s Viper4Droid appkou.. to byl požitek.
FilipČerný60
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 12. 5. 2016 11:59

Iphone patri k tym lepsim. Su ale este lepsie, napr. Vivo xplay, LG V10, Lenovo Vibe X3, Meizu MX5 atd. Tam su spickove audio cipy.
Aplikacia dobry zvuk nevykuzli. Na to je treba "zelezo".
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SmokeMan 12. 5. 2016 13:35

Aktualne mam na stole superlux HD681B, mam sem o tom neco napsat nebo sere pes? Porovnavam se svejma srandovnima sharkoonama a nevyzniva to uplne dobre :D pro superluxi lavor :D

8-)

protoze podle heureky Za tuhle cenu bezkonkurenčně skvěle artikulují hudbu.

NE!

-- 12. 5. 2016 15:33 --

HD681B Nechces!

No nic, pratele, nevim jak je mozne, ze to je doporucovane, mozna asi jen proto, ze to ma velky stereoefekt a celkem solidne to separuje nastroje do doby, nez zacne hrat neco slozitejsiho! Pak je to jak tahani kocky za ocas, to tak nejak nevim teda. Superlux HD681B nebrat, je to urvane, vymysli si to na vyskach, vlastne to nema zadne stredni pasmo, songy zneji uplne jinak a je to uplne spatne!

//edit: naprosto nepohodlne a celkove na houno :)

(testovano na itecu s dvema stejnejma outputama a na onboard zvukovce, vse flac a wasapi)
FX 8300@4,4GHz@1,38V, MSI 970 Gaming Pro Carbon, Sapphire Rx 480 8GB nitro+ @580 nitro+ undervolted, 16GB Corsair@1886MHz, Scythe FenrisWolf, KC2000, As2000, Scythe chlazeni
SmokeMan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FilipČerný60 16. 5. 2016 09:51

Ryan Giggs píše:Iphone patri k tym lepsim. Su ale este lepsie, napr. Vivo xplay, LG V10, Lenovo Vibe X3, Meizu MX5 atd. Tam su spickove audio cipy.
Aplikacia dobry zvuk nevykuzli. Na to je treba "zelezo".


Joo souhlas že je potřeba železo, ale ta appka pomáhá taky solidně vytáhnout výkon :) a různý úpravy, já mám teďkon Xperii Z3 a nehraje taky špatně, ale zas od výrobce audiotechniky bych čekal něco víc..
FilipČerný60
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 16. 5. 2016 11:45

Já mám Galaxy Alphu, která by snad měla mít na muziku extra zvukovku a nějak to nehraje moc nahlas, tak asi zesilovač nemá. (Superlux HD600).
PoliceCollector
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 16. 5. 2016 13:42

FilipČerný60 píše:
Joo souhlas že je potřeba železo, ale ta appka pomáhá taky solidně vytáhnout výkon :)
Nie nepomaha. Maximalne tak dokaže obisť obmedzenie hlasitosti, ktore telefony vďaka nariadeniu EU maju.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JoxY 24. 5. 2016 12:26

No co sa tyka Samsungov je pravda, ze hraju dost potichu...Za posledny rok som mal aj S6, Note 3, S5 a kvalita OK, ale zvuk tichy. Z3 zas hlasitost trosku hlasnejsie, ale dynamika slabsia. Jednoznacne najhlasnejsie hra iP5S, co mam ako zalozny. A pamatam, ze napr. pri Superlux HD330 bol s telefonom problem teda, co sa tyka hlasitosti, ale na iPad Air hrali OK. :-)
JoxY
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wheatley 25. 5. 2016 23:08

Zdravím, dají se ještě někde sehnat Sony MH1C? Bohužel mi odešly a zjišťuji, že s dostupností už je to slabší :(
Peugeot 306 Break 1.4 55kW
wheatley
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 26. 5. 2016 07:16

Ebay.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tunner1024 5. 6. 2016 11:19

Ahojte potrabujem poradit s výberom štuplov k telefonu xiaomi mi4 LTE preferujem basovejší zvuk ale nie na úkor ostatních pásiem . Počúvam elektronickú hudbu: dnb, jungle, trance... preto ten dôraz na basy! Uvažujem nad Sony MH1C ale nechám si poradit... :-)
tunner1024
Junior

Odeslat příspěvekod zatycz 10. 6. 2016 13:52

Pokud to chceš na ven, tak se na MH1C vyprdni, to se bez překáblování a nasírání se nad tím kabelem nedá :)

Rovnou zůstaň u Xiaomi.

Novější Xiaomi Piston Dual driver

https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-piston ... -7155.html

nebo Xiaomi Piston 2, které jsou basovější, ale ten tvar nesedne každému.

https://www.ibuygou.com/p-original-xiao ... -5708.html
zatycz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vad0s 10. 6. 2016 14:33

Pokud sháníš bassové špunty, můžu všemi deseti doporučit Rock Zircon http://www.aliexpress.com/item/100-Orig ... 00045.html. Sám poslouchám hodně dnb a tyhle jsou na to ideální.

Mám MH1C a měl jsem i Pistony 2. Zircony pro mě daleko převyšují oboje jmenované. Ať už se bavíme o zvuku, či o pohodlí při nošení. Kabel mají textilní (podobný pistonům), po rozdvojení ke sluchátkům poté gumový. Nejlehčí kabel, co jsem zatím u špuntů viděl. Oproti takovým MH1C s těžkým a neohebným kabelem jsou to nebe a dudy. Vlastním i překáblované MH1C, i tak pro mě vyhravají Zircony. Pokud ti nevadí, že z Číny dojdou za 1-3 týdny, rozhodně bych o nich zauvažoval. Nedávno jsem si objednával druhé, poté co jsem první ztratil a došly za necelé dva týdny.
ATH T500, Rock Zircon, Sony MH1C, VE Monk, KZ ED9
vad0s
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků