Jaká sluchátka do cca 1000 Kč?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 8. 1. 2018 16:59

So Superluxami asi velmi po vonku nepochodi.

Pises ze chces otvorene, ale v tvojom vybere mas jedine otvorene a to Porty. Zvysne 3 sluchadla su uzavrete.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _daRK 8. 1. 2018 17:11

Nech citam, ako citam, nic o tom, ze chce sluchadla na von, nevidim :hm
Ale to s tou pointou ku konstrukcii si "zabil"... :tleskani Vobec ma nenapadlo, ze v tom ma vacsi zmatok, ako som si myslel.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bacil2 8. 1. 2018 18:09

... no aby sme boli presní, tak Jays v-Jays sú otvorené!
Marshall Major II a Sennheiser PX 200 II samozrejme nie.

@MrFreddy: ja by som ešte odporúčal do výberu, ak ti nevadí viac basov, vyskúšať napr. Koss UR23 ... ony síce vyzerajú ako uzavreté, ale nie sú
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 26. 1. 2018 17:18

Rád bych upozornil na celkem nenápadné špunty VJJB K4. Narazil jsem na ně při brouzdání po ALI a z čiré zvědavosti je objednal. Dnes jsem je dostal a prvotní dojmy jsou velmi dobré. Jsou osazeny 8,7mm dynamickým měničem, zpracování je celkem dobré. Mušle jsou provedeny v kombinaci kovu a dřeva ( na výběr je vícero barevných provedení ). Velikostí patří k menším a budou pohodlné i pro lidi s menším zvukovodem. Nosit se dají kabelem dolu i přes ucho.

V balení jsou dvoje provedení gumových nástavců. Jedny pro detailnější a lehce světlejší zvuk, druhé pro zvuk plnější. Navíc je jeden pár pěnových nástavců. Kablík je měkký, podajný a bez sklonu k přenášení nežadoucích ruchů. Dále je v celkem slušně provedené krabici i pytlíček na přenášení. I ten je zpracován pěkně.

Hodnocení zvuku se zatím vyhnu a počkám až se trošku rozehrají, nicméně první dojem je hodně pozitivní. Za cenu 16,87USD se jedná o dobrá sluchátka a v kombinaci s xDuuem X10 jim zatím není moc co vytknout. Nešumí, nesykají. Hlasitost je třeba nastavit výše, než jsem zvyklý, ale ta absence šumu je příjemná. Já mám nasazeny nástavce SpinFit, které mi vyhovují u těchto sluchátek komfortem i zvukem. Zkoušel jsem i SpiralDot, které jsou mé nejoblíbenější, ale krček mušlí má malinko menší průměr a JVC nástavce na něm moc dobře nedrží.

Doplňuji první zvukové dojmy. K mému velkému překvapení ta tintítka hrají výborně. Překvapující je zejména jejich detailnost, separace a čistota přednesu. Prostorem nepatří k tomu nej co jsem kdy slyšel, ale za 17 ďolíku zase nejde čekat dokonalost. Čímž neříkám, že přednes je plochý. Jen není tak široký a hluboký, jako to umějí některé dražší, ale i levnější modely. Pro běžný poslech plně dostačují. Tonálně nejsou ani temná, ani světlá. Skoro bych si troufl říci, že jsou neutrální, nicméně zatím jsem je slyšel pouze na X10, s jiným přehrávačem mohou být dojmy jiné. Bas má údernost, rychlost a je perfektně pod kontrolou. Výšky ani v nejmenším neinklinují k ostrosti a přednes vokálů je bez náznaků sykavek. Izolace je slabší a moc se nehodí do hlučnějšího prostředí. Na druhou stranu při poslechu na ulici neztratíte kontakt s okolím.

Abych to zrekapituloval. Měl jsem možnost slyšet různé jednoměničové modely ( bavíme se o dynamických měničích ), v různých cenových kategoriích. Zatím se mi stále nejvíc líbí iBasso IT 01, avšak tuty čudlíky bych asi řadil to těsného závěsu za ně. Ne že by se jim zvukově až tak přibližovaly, ale v dané ceně je hodnotím jako skvělé. Ještě mám na cestě jeden počin z daleké Kitaje a tetelím se zvědavostí jak mi sedne ten, jelikož se jedná o kopírku jednoho poměrně známého modelu. Zatím mají VJJB K4 mé doporučení.
Přílohy
HTB1WnHONFXXXXXIXVXXq6xXFXXXp.jpg
HTB1HZ7dRVXXXXXTXpXXq6xXFXXXU.jpg
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lacino88 12. 2. 2018 23:41

Ahoj, dnes mi odisli moje Xiaomi Pro HD In-ear Hybrid Earphones (lavo sluchatko prestalo hrat). Mal som ich 1rok a skoro mesiac a stale vyzeraju ako nove, nechapem co sa im stalo. Aj som pisal na GB, ci sa neda daco poriesit v ramci zaruky, ale pochybujem..... no ale k veci.
Mate nejaky typ na ich nahradu? Nieco co by hralo aspon tak dobre alebo aj lepsie a boli pohodlne ako tie Xiaomi? Vyuzité budu kazdodenne na filmy, hudnu, hry spolu s mobilom. Cenu do 22e. (neviem ci by za tu cenu sa dalo u nas kupit daco lepsie). Popripade ak by ozaj stali zato, aj cez 22e. Dik
CASE CoolerMaster RC-690-KKN1; PSU SuperFlower 650W Gold; MB MSI Z97 Gaming 3; CPU Intel i5-4690k + SCYTHE Mugen MAX; GPU ASUS Strix GTX 970; RAM Kingston 2x8GB HyperX;SSD 240GB+500GB;HDD 1TB+2TB; NEC EA244WMi; OnePlus 8Pro 256GB;Samsung UE48H6470
lacino88
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod _daRK 16. 2. 2018 10:37

Igor vcera udelil tymto "zazrakom" plny pocet bodov v kazdej z jeho kategorii.
Yersen FEN-2000
Keby som neprestal pred casom blbnut s nezmyselnym dokupovanim cinskych zazrakov, tak zase objednavam :)
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod lacino88 16. 2. 2018 18:31

Dakujem za typ. Tie sa mi ozaj zapacili. Dobre hodnotenie, posobia hodnotne, prislusenstvo, ziaden problem zo zlomenym kablom do buducna :) Asi to vyskusam...
CASE CoolerMaster RC-690-KKN1; PSU SuperFlower 650W Gold; MB MSI Z97 Gaming 3; CPU Intel i5-4690k + SCYTHE Mugen MAX; GPU ASUS Strix GTX 970; RAM Kingston 2x8GB HyperX;SSD 240GB+500GB;HDD 1TB+2TB; NEC EA244WMi; OnePlus 8Pro 256GB;Samsung UE48H6470
lacino88
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod majso 25. 2. 2018 11:21

Takže, umreli mi moje Vsonic GR02, resp. jedno slúchatko po 8 rokoch. Pozerám, že odvtedy pribudlo strašne veľa rôznych budged slúchatiek a veľa z nich je vychvaľovaných. Takže už neexistuje jedno alebo zopár budget riešení, ale proste mám ísť na Ali a podľa audiobudget webu vybrať hocijaké s dobrým hodnotením?

EDIT: Ok, zobral som tie Yerseny, dám vedieť aké sú :) Ďakujem za tip.
Vsonic R02 Pro II, Alesis M1 Active MkII, Focusrite 2i2
majso
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod georgi75 26. 2. 2018 20:20

Zdravím chlapi, sháním větší uzavřená sluchátka na cvičení, aby izolovaly zvuk tak do 1000 a aby samozřejmě i zvuk za něco stál :) Našel jsem něco na Ebay:
Tyto mají možnost i vložení SD karty
https://www.ebay.com/itm/NEW-Bluedio-Tu ... SCfPfqBuCQ

nebo tyto:
https://www.ebay.com/itm/Ausdom-M05-Ove ... SwUYNaFb5N

Můžete mi prosím poradit?
georgi75
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod maxXx1 13. 3. 2018 12:17

Zdravím,

potřeboval bych sůrně poradit jaké vybrat špunty v cenové kategorii kolem 1000 Kč k mobilu (Lenovo S60a).

Do nejužšího výběru se mi dostali:

http://www.sluchatka.net/soundmagic-e10/

http://sennheiser.cz/index.php?id=23&produkt=9164


ale klidně doporučte jakékoliv jiné. Jen by bylo dobré kdyby se dali koupit v ČR.

Předtím jsem měl Sennheiser CX-150 a chtěl bych trošku upgrade - poslouchám převážně metalcore a deathcore, takže pokud bude silnější podání basů, tak nevadí
(more brakedowns, more br00tal). \m/

Díky moc.
CPU: Intel Core i5 7500 @ 3.8 GHz, GPU: Asus DUAL GeForce GTX 1060 O6G, RAM: Crucial Ballistix Sport LT 16GB DDR4 @ 2666MHz,
MB: GIGABYTE Z270N-WIFI, HDD: WD Blue 1TB, PSU: Seasonic S12II-430 Bronze, Case: NZXT Manta White, Cooling: GELID Tranquillo
maxXx1
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj wenec 14. 3. 2018 09:57

Tak jsem pročetl celé vlákno a nevím co vybrat.

1) EINSEAR T2
2) Original Xiaomi Mi IV Hybrid Dual Drivers
3) MEMT X5

Preferuji kabel dolů, nosím brýle. Když tam bude i mikrofón, jedině dobře.

Vlastním Rock Zircon - takový nic moc zvuk, plechový. Rád bych, aby to hrálo lépe než SONY MH1C.

Nebráním se i vyšší ceně, cca 2000 - 3000 Kč. Vím, že hodně propagujete ty KZST5ky, ale tam je kabel přes ucho.

Děkuji za nasměrování, rád bych zábavný zvuk, který bude minimálně na úrovní MH1C, moc na ně rád vzpomínám, hodně mě překvapovaly a bavily.

V.K.
dj wenec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _daRK 14. 3. 2018 12:38

Ja by som pozrel skor Tennmak Crazy Cello alebo Tinaudio T2, pripadne Lker i8, Yersen FEN2000 a pod., len tie som nepocul. Minimalne Tennmaky a Tinaudio hrali o dost lepsie lepsie ako prehypovane ZS5. Staru verziu ZS5 uz nezozenies, ta asi hrala lepsie, to uz potom skor ZS6. Einsear nehraju tiez zle, ale asi sa kazia podla odozvy.

https://audiobudget.com/product/TINAudio/T2
https://audiobudget.com/product/LKER/i8
https://audiobudget.com/product/Yersen/FEN-2000

Ak sa vsak nebranis cene 3000Kc a uveris mi, ze na kabel nad ucho sa da zvyknut, potom rozhodne iBasso T01 ... alebo Fiio F9 Pro (to uz je asi nad).
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dj wenec 14. 3. 2018 12:47

Tak to jsi mi moc nepomohl :)

Už jsem si říkal, že si vyberu ze 3 a teď tu mám další 3 navrch.

Je toho tolik, že už člověk neví, co koupit, to neexistují jedny sluchátka, která jsou kvalitní a posadí mě na *****? :)
dj wenec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _daRK 14. 3. 2018 13:09

No tak sorry, snaha bola... To by bol tento svet strasne nudny, keby sme kupovali vsetci len jedny sluchatka do 100Eur - tak ako kedysi vsetci mali KOSS Porta Pro :)
Ano, existuju jedny, kde chybu urcite nespravis a mozu to byt aj "konecne" sluchatka... do 100e/3000czk iBasso T01. Tiez som nemal velmi rad kabel okolo ucha a siel som do risku, ked som ich kupoval (ale vsak tu by sa predali hned), ale teraz uz ine v praci ani nepocuvam. Precitaj si prispevky z temy, kde sa o nich pise.
Na von nosim Tinaudio T2, daju sa nosit aj poza ucho aj normalne, mnostvo detailov, nie su vyrazne do V, ak uz budget, nizsie by som nesiel.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dj wenec 14. 3. 2018 13:30

Díky za odkazy, neomlouvej se, dal jsem tam proto ten smajlík.

Nikdy jsem nenašel vlákno k IBasso T01, ty Tinaudio T2 vypadají celkem slušně.

Nikdo další nic?
dj wenec
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků