Jaká sluchátka do cca 1000 Kč?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod vencaxxx 14. 3. 2018 14:34

viewtopic.php?f=1712&t=1275725

jinak spousta lidí s brýlemi nosí kabel za ucho a i raději než dolů, IMHO zbytečná obava. Chce to zkusit/zvyknout si.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hanysek3099 14. 3. 2018 15:03

Pokud není problém cena tak iBasso IT01 v ceně do 3000 Kč je jasná volba. Kabelu za ucho není třeba se bát, běžně sice brýle nenosím, ale na koloběžce jezdím s několika variantami sportovních brýlí a používám již pouze sluchátka s kabelem za ucho a žádný problém. Jinak jak tu již zaznělo, koupě IT01 je investice bez rizika, pokud by náhodou neseděly, obratem je prodáš za stejnou cenu, za jakou si je koupil, v místním bazaru se po nich jen zapráší :-)

PS: poslal jsem ti SZ
Naposledy upravil hanysek3099 dne 14. 3. 2018 16:45, celkově upraveno 3
zdroj: Samsung Z Fold 5
Over-ear: Sennheiser Momentum 4 wireless
TWS: Technics AZ80E-K
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zdenak1 14. 3. 2018 15:22

Ibasso IT01 som nepocul, ale vcera mi prisli Tinaudio T2 a musim povedat, ze celkom slusne za tu cenu...
Maju pomerne vyrovnany zvuk, slusne detaily, neagresivne vysky a mnozstvo basov sa da este doladit upchanim prieduchu na krcku (vtedy vedia fakt zabasovat poriadne)...
Tennmak crazy cello u mna katastrofa, vydrzal som ich pocuvat asi pol hodky (nezaujimavy plochy zvuk) a odvtedy lezia u supliku (mozno ich pouzijem do prace k masine:D )
zdenak1
Junior

Odeslat příspěvekod _daRK 14. 3. 2018 18:05

zdenak1: typicky problem nespravne zvolenych nadstavcov, bez spravnej velkosti a riadneho usadenia mozu hrat tak ako pises. Osobne ich zvuk povazujem o par percent lepsi ako Tinaudio T2. Aj ked ani jedny sa nedaju porovnat s tymi iBasso.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod gl_st0rm 2. 4. 2018 11:57

Jsou uz nejake recenze na KZ ED15?
gl_st0rm
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kachnik.a 26. 4. 2018 22:07

Ahoj,
nečekaně bych potřebovala poradit. Pročítání fóra mi udělalo ve výběru akorát větší guláš.
Budget: 1500 strop, ideálka do 1000. Nechci špunty/pecky. Jestli kolem uší nebo na uši, neřeším. Uzavřená.

Nejsem audiofil, ani potenciální, ale sluchátka k mobilu mě začínají iritovat. Dlouho jsem fungovala s Portama, ale co oprava, to horší chrastítko mám pocit. Sluchátka používám primárně při přesunech (pěšky, vlakem, MHD). Občas v práci (kancl), občas do nich doma hodim kytaru. Žánrově všechno možné, ale primárně asi nějaký rock, metal. Ale semtam i něco elektronického. Původně jsem si tu chtěla jen přečíst nějaké názory na Marshall Major II, ale zdá se, že to nemusí být zrovna dobrá volba.
Inear nemám ráda (měla jsem hromadu různých tvarů a velikosti a prostě jsou mi nepříjemné). Případně sáhnu po KZ ZS5 jako záložácích.

Jinými slovy, nějaký tip na sluchátka, která slušně hrajou, nejsou příliš drahé (stejně u mě mají životnost půl roku až rok) a nemusím se stydět si je vzít k sukni (přijatelný design, ať nevypadám jak otík - případ většiny superluxů, které se při podobném dotazu doporučují)?
kachnik.a
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bacil2 26. 4. 2018 22:49

Behringer HPS5000
Behringer HPX4000
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kachnik.a 27. 4. 2018 11:04

bacil2: nepůsobí zrovna přesvědčivě, názory na ně nejsou dvakrát pozitivní a vizuálně taky žádná sláva
kachnik.a
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod japkoslav 27. 4. 2018 13:22

kachnik.a píše:Ahoj,
nečekaně bych potřebovala poradit. Pročítání fóra mi udělalo ve výběru akorát větší guláš.
Budget: 1500 strop, ideálka do 1000. Nechci špunty/pecky. Jestli kolem uší nebo na uši, neřeším. Uzavřená.

Co tyto:
https://www.conrad.cz/skladaci-hi-fi-sluchatka-beyerdynamic-custom-street-706205-s-pouzdrem-cerna.k1613151
Cena je 1300, dle mého názoru hrají na svou cenu velice slušně, konstrukce má kovové prvky, dá se upravit množství basů, jsou skládací a je u nich "skořepinové" pouzdro ... jo a maj mikrofon.
Headphone enthusiast
japkoslav
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bacil2 27. 4. 2018 15:21

kachnik.a píše:bacil2: nepůsobí zrovna přesvědčivě, názory na ně nejsou dvakrát pozitivní a vizuálně taky žádná sláva
... dnes za 20-30eur ťažko zoženieš klasické sluchátka s lepším zvukom ... no a s tými "chybičkami krásy" sa za tie prachy dá prežiť :lol:

PS: ... otázka je, že prečo Conrad predáva tie beyery prakticky o polovicu lacnejšie ako všetci ostatní :hm
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod japkoslav 27. 4. 2018 16:32

bacil2 píše:

PS: ... otázka je, že prečo Conrad predáva tie beyery prakticky o polovicu lacnejšie ako všetci ostatní :hm

Pokud se nepletu - což je dost možné - jde o doprodej.
japkoslav
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kachnik.a 27. 4. 2018 16:41

japkoslav píše:
kachnik.a píše:Ahoj,
nečekaně bych potřebovala poradit. Pročítání fóra mi udělalo ve výběru akorát větší guláš.
Budget: 1500 strop, ideálka do 1000. Nechci špunty/pecky. Jestli kolem uší nebo na uši, neřeším. Uzavřená.

Co tyto:
https://www.conrad.cz/skladaci-hi-fi-sluchatka-beyerdynamic-custom-street-706205-s-pouzdrem-cerna.k1613151
Cena je 1300, dle mého názoru hrají na svou cenu velice slušně, konstrukce má kovové prvky, dá se upravit množství basů, jsou skládací a je u nich "skořepinové" pouzdro ... jo a maj mikrofon.



Díky za tip! Přesně něco takového jsem měla na mysli :)
kachnik.a
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anakin83 12. 5. 2018 11:01

Ahoj, po pěti letech mi přestalo hrát sluchátko na Sony MH1C a tak hledám náhradu. Sluchátka sem využíval prakticky denně a hlavně na cestách busem. Taktéž v letadle i ve vlaku se osvědčili. Dobře izolovali od okolí a snesli hrubší zacházení díky plochému kabelu. Měl by někdo nějaký tip na vhodnou náhradu? Díky moc.
anakin83
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod japkoslav 12. 5. 2018 15:43

Nejspíš by stálo za to mrknout na špunty od KZ.
ZS10 jsou vhodné pro takový nenáročný poslech.
japkoslav
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod luke12345 18. 5. 2018 18:00

Zdravím, jsem zde zcela nový člen, po pročtení fóra, jsem na vážkách. Hledám sluchátka někde okolo 30 dolarů. Na poslech, občas třeba na běhání nebo jen tak ven na procházky po městě.
Nejvíce jsme nahlodán na KZ ZST i s tím BT kabelem.
Jediné co mě odrazuje, že nevím jak si poradí s trochu tvrdší muzikou.
Můžu poprosit o nějaké rady? Nejspíše budu kupovat na Aliexpresu. Předem díky
luke12345
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků